Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Ennek max. akkor lenne értelme ha már írtál volna ide bőven..

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2) danih válasza Winner_hun (#1) üzenetére


danih
addikt

LOL, lelkes újonc ranggal picit érdekes a dolog :)

(#3) Winner_hun válasza danih (#2) üzenetére


Winner_hun
félisten

A rangnak ehhez nem sok köze van, ha valaki csak blogol de nem, vagy csak ritkán szól hozzá attól még lehet sok, érdekes bejegyzése.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4) Alexios


Alexios
veterán

Nem tudom hogy fogom kibírni, ez az eddigi 2 bejegyzés már egy olyan rendszert teremtett, és a napi rutinommá vált az olvasása

báz, most nézem, hogy az első bejegyzésben ráadásul csak annyi van, hogy blogolni fog, szóval eddig kemény 1 bejegyzést sikerült írnia :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5) darál0w


darál0w
Jómunkásember

a nap vicce.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#6) Wictor


Wictor
senior tag

És azóta nem lépett be, ergo komolyan gondolja.
Egyébként ne legyen belőle sértődés, de még sosem láttalak fórumozni. :)

(#7) xlife11 válasza Wictor (#6) üzenetére


xlife11
senior tag

Lehet, hogy nem azonos fórumokon vagyunk.

A többieknek meg csak annyit, hogy nem egy 10 mondatos versecskét szeretnék írni, hogy igen nagyon jó vegyétek, ráadásul mint írtam, nem megvételékor fogok írni egyik tárgyról, eszközről sem, hanem huzamosabb használat után, így átfogóbb képet lehet kapni például egy olcsóbb dologról, ami elsőre lehet jó vételnek látszik, de később derülnek csak ki a gyengepontjai.

Amúgy lehet nevetni, engem nem az érdekel hogy mennyi idő alatt lesz kész egy bejegyzés, hanem hogy milyen lesz(minőség stb.)

Amúgy mint írtam, elég sok elfoglaltságom van (pl.: nem itt lopom a napom), nem fogok senkit kioktatni, legyen annyi elég hogy sok a probléma ami jelenleg még megoldásra vár, és nem a szomszéd bácsi fogja elvégezni.Az egyik bejegyzésen pár dolgot kell elsimítani, és pár napon belül itt lesz.

További szép napot ... :C

[ Szerkesztve ]

(#8) szőröscica válasza xlife11 (#7) üzenetére


szőröscica
addikt

3 bejegyzést írtál arról, hogy majd valamikor írni fogsz. Szerinted ezek hasznosak?

[ Szerkesztve ]

(#9) Vakegérke válasza xlife11 (#7) üzenetére


Vakegérke
veterán

Úgy csinálsz, mintha kivívtad volna a közösség elismerését bejegyzéseiddel, és mentegetőznöd muszáj, hiszen egy ideig nem vagy képes boldogítani minket.

Mondok én valamit, cimbora.
Először is tégy az asztalra valamit, aminek értéke is van, és csak utána gondold azt, hogy hiányzol.

"Amúgy lehet nevetni, engem nem az érdekel hogy mennyi idő alatt lesz kész egy bejegyzés, hanem hogy milyen lesz(minőség stb.)"

Kapaszkodj, minket sem érdekel, hogy mennyi idő alatt szülsz meg egy bejegyzést. A végeredmény a lényeg. Azonban idáig semmit nem alkottál, így a beharangozód, mentegetőzésed csak üres lufi.

Amilyen az adjonIsten alapon a smiley-dra a válaszom: :P

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.