Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) h-yle


h-yle
addikt

"Az XXL GSM tulajdonosa a messzi Ázsiában járt. Mindig aggódva várjuk haza, de nem azért, amiért a felesége, hanem azért, mert tudjuk, hogy hozni fog valamit."

Nem értem. Azt hittem ugyan ezért aggódik a felesége is. ;]

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#52) daninet válasza 64b0r (#47) üzenetére


daninet
veterán

pont ezt akartam írni :)

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#53) aram01 válasza h-yle (#51) üzenetére


aram01
nagyúr

decegi ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#54) Misály


Misály
addikt

dehat ez nem volt vicces, csokken a szinvonal es pont a foszerkeszto miatt:(((

(#55) bazsa88


bazsa88
csendes tag

Ajánlom mindenki figyelmébe: http://www.ximax.com.my/
Meglepő és mulatságos!!

Bazsa88

(#56) Epsylon


Epsylon
aktív tag

Én eleve Vertu-gyűlölő vagyok.. ráadásul még koppintott vackok is... pfuj.. valami hirdetésben találtam ma: http://chinabuye.com egy órán keresztül bambultam. Ezeknek a xlimaxoknak az áráért jobb gagyikat is lehet kapni. :))

A kedvenc játékszerem a csavarhúzó! ;) Dicodes/SvoeMesto

(#57) Heidy92


Heidy92
csendes tag

Ez a cikk rohadt jó stílusú. :DDD
Ezen majdnem behaltam: "Esetleg talán 1,3 megapixel összejött? Naná, hogy nem, masszív VGA felbontás érhető el" :D

(#58) Hatvan9 válasza Misály (#54) üzenetére


Hatvan9
senior tag

Néha kell ilyen is, nekem nagyon tetszett a cikk. :D :B
Ezeket jó olvasni, olyan mint egy akcióvígjáték. :C

(#59) bigga válasza -=Ghost=- (#41) üzenetére


bigga
aktív tag

Nem arra gondoltam hogy mennyivel jobbak ezek a telefonok a mostani nagy gyártók által árult telefonoknál (nekem most 5800ám van amúgy), hanem hogy pl. a Nokia nem volt képes az USB-ről való töltést integrálni a mobiljaiba egészen a mostani telókig, ezekben meg alapból benne van. És ez csak 1 dolog - tudom nem a legfontosabb, de látod még egy ilyen gagyi is képes erre... Persze ahogy Bog is írta, nem Kínából jön a fejlődés, de itt termelnek szerintem legtöbbet exportra..
Az akksikról meg annyit, hogy lassan de biztosan közeledik a lítium akkuk kiváltása, hidrogén, papír(!) vagy egyébként technológiákkal, de ez még a jövő zenéje ugye, ki mibe mer belevágni.

" You know what capitalism is? Getting f*cked! "

(#60) forgonati


forgonati
őstag

A tesztképekről leszoknak a kedves tesztelők? Nem ez az első teszt ahol nem látok. Jó, tudom hogy kínai szar, meg hogy a képminőségre is lehet tippelni előre, de attól még nem kéne lemaradnia. Már csak poénból se. Gondolom a tárhelyet nem vágná haza az a pár megabájt...
Szerintem egyáltalán nem kéne ezekre a telefonokra kevesebb időt szánni, mint az ismertebb márkákra. Kuriózumok ezek. Megértem hogy nem egy nagy élmény használni, de egy tesztelőnek ez a dolga, ne csak a 100 ezres telókkal mászkáljanak 1 héten át, ezeket meg kiszórják 2 nap alatt, és még arra se jut idő hogy pár nyomorék kép felkerüljön a teszthez. :(((

"háttérképen először egy néni tűnt fel, aki a sérója alapján a Dallasban még menő lehetett"

Ehhez meg milyen kommentárt fűzzek? Biztos jópofa akart lenni Bog, de nem lett az. Nem tudom, lehet hogy eszerint nekem van hülye ízlésem, mindenesetre a csaj "sérója" végképp nem idejét múlt, Dallasos. De lehet hogy valaki szerint az :W

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#61) kovy79


kovy79
őstag

Aki ezt a "Dallas-os poént" kitalálta, valószínűleg nem sokat konyít a divathoz, éppen ezért ezt a vonalat nem kellene erőltetni...

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#62) ganne98 válasza forgonati (#60) üzenetére


ganne98
csendes tag

forgonati: Gondolom a tárhelyet nem vágná haza az a pár megabájt...

Páfr megabájt???? :Y :Y :Y Úristen egy VGA kamera nem, hogy megabájtokat még kilobájtokból is elég keveset foglal... :DD :DD
Bár azért egy 12.1 Mp kamera képei tényleg sokat foglalnak... :C

6070-E50-N85 Én vagyok a világ leggnagyobb nokia fanja!

(#64) Fryskitt


Fryskitt
addikt

És hova jutott mára a kínai telefon és az MTK? A sok szaron keresztül megtanultak telefont csinálni.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.