Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) saril


saril
senior tag

én is előrendeltem és mikor már volt készleten sem akarták postázni.. (közben feljebb ment az ára) gondolom ezért és visszamondtam, na de én rendeltem helyette egy Meizu EP-51 -es fülest ami tudja az APT-X szabványt szemben ezzel a xiaomival, amit végképp nem értek miért nem ezzel jött ki ez is...
szóval én is megvagyok a meizuval elégedve szépen viszi a flac, wav és a többi veszteségmentes zenéket kíváncsi vagyok a xiaomi tudja-e?

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#2) chatran


chatran
őstag

Írtad, hogy kivették a csomagot NAV ellenőrzésre 2 napra. Ez pontosan mit jelent? Áfát és vámot is kellett fizetned?

(#3) DG790401


DG790401
tag

Èn is vártam a xiaomit, de meizu ep51 lett belőle olcsôbb is volt csak 24 dodó volt. Mondjuk a xiaomi fülpántja miatt biztosabban tarthat mint a meizu melyet igazgatni kell azèrt időnkènt.

(#4) Gergosz2 válasza chatran (#2) üzenetére


Gergosz2
veterán

Ha egy bejövő áru értéke meghaladja a 22 eurót akkor vámkezelés alá kerül. Ennek az ideje változó, van hogy nagyon hamar végeznek a papírokkal, de van, hogy több mint egy hetet ülnek rajta.

Vámot nem kell megfizetni 10 euró alatt, csak az áfát, illetve valamennyi vámkezelési költséget. Utóbbi olyan 2k körül szokott lenni.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#5) vicze válasza saril (#1) üzenetére


vicze
félisten

Semmi köze a hangformátumnak a BT füleshez.
Ha már AptX akkor a telefonod támogatja? Mivel nincs Xiaomi készülékeken így felesleges a licence díjat fizetni utána egy fülesben.

(#6) magnusheron válasza chatran (#2) üzenetére


magnusheron
tag

Nem kellett.

Van amikor szúrópróbaszerűen kiveszek csomagokat a reptéren. A PostNL-bben pont az a jó, hogy behozza Európába a csomagokat, valamelyik kikötőbe, vagy reptérre, ott nem foglalkoznak a vámmal, mivel ugye más országban van a címzett. A PostNL telephelyén kap egy új címkét a csomag, amin a PostNL postafiókja a sorting center a feladó egy európai postacímmel. Innentől kezdve, ha ki is veszik ellenőrzésre, mert esetleg nagyobb értékű a csomagon feltüntetett termék akkor sem kell semmit fizetni, mert úgy néz ki, mintha EU-n belülről jönne. Kb. fél éve minden PostNL küldemény európai feladócímmel jött és egy vám, ÁFA határ feletti termék sem akadt fel a NAV szűrőn.

(#7) saril válasza vicze (#5) üzenetére


saril
senior tag

értem, egyébként az én telefonom támogatja (samsung note 4)

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#8) rottenbull


rottenbull
senior tag

Kivancsi lennek, hogy ez miert wireless?

(#9) vicze válasza rottenbull (#8) üzenetére


vicze
félisten

:F

(#10) Criminal017 válasza vicze (#9) üzenetére


Criminal017
őstag

Há' nem látod, van rajta kábel! :D

Én sem értem a kérdezőt...

(#11) rottenbull válasza Criminal017 (#10) üzenetére


rottenbull
senior tag

Pont ezert kerdeztem, persze szigoruan technikai oldalrol nezve. Mert letezik az a fajta, amit a fuledbe dugsz es csokolom, sehol semmi vezetek, zsinor, madzag. Azokat hogy hivjak, ha ezek vezetek nelkuliek ?
Technikailag ez nem all meg. A BT ok es ertheto is, de a wireless nem teljesen.

(#12) Csapoati válasza rottenbull (#11) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Kábellel csatlakozik a hangforráshoz? Nem. Akkor wireless. :) Egyébként a sportmodellek általában ilyenek.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#13) kofy válasza rottenbull (#11) üzenetére


kofy
tag

Az a fajta, aminél semmilyen kábel nincs: true wireless, vagy truly wireless. Így keress rá kínai webshopokban. És általában nem earphone, hanem earbuds név alatt futnak...

(#14) Bendegúz98 válasza magnusheron (#6) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

Ekkora hulyeseget reg olvastam, de jo volt.

(#15) magnusheron válasza Bendegúz98 (#14) üzenetére


magnusheron
tag

Miért lenne hülyeség?

(#16) Szegedin válasza magnusheron (#15) üzenetére


Szegedin
tag

Mert akkor mindenki igy csalna el a VAM/AFA kerdeskort.

Ezeken a csomagokon van egy sarga matrica, ami jelzi, hogy meg nem estek at EU-n beluli vamellenorzesen, igy a cimzett orszagaban (elvileg) a vamhatosag elvegzi a vameljarast. Az, hogy eddig neked nem kellet vamot/afat fizetned, az a te szerencsed, de kerlek nem allits hulyesegeket az EU vameljarasa eseteben, mert felrevezeted a forumtarsaidat.

(#17) StLui válasza Szegedin (#16) üzenetére


StLui
veterán

Valami kavar mindenképpen van, mert ügyfelem Kínából érkezett árúja is egy Eu-s valakin keresztül jutott végül el hozzá, csomagküldőn keresztül. Magyarok nem hajlandók vámolni, mert nem itt lépett be, akin keresztül belépett azt meg nem lehet elérni, és így nem tudják vámoltatni, pedig nekik szükségük lenne rá. Vámügyintéző sem tudja megoldani, 22-es csapdája.

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#18) Bendegúz98 válasza StLui (#17) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

Felesleges szetOFFolni ezt a topicot. Akit erdekel a tema az olvasgassa ezt

[ Szerkesztve ]

(#19) StLui válasza Bendegúz98 (#18) üzenetére


StLui
veterán

És ez, hogy jön ahhoz amiről írunk, ezzel mind tisztában vagyunk.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#20) Bendegúz98 válasza StLui (#19) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

Ha mind tisztaban lennetek, akkor nem irkalnatok hulyesegeket, es pl. tudnatok mi az NL TN.-es kuldemeny es egy EU Express szallitasi mod kozott a kulonbseg. A te esetedre meg visszaterve, jon kinabol egy csomag Mo.-ra akkor ket eset van. Vagy bekuldik az EU teruletere altalaban Fr.o. GB. (a kisebb afateher miatt) ott vamoltatjak le, es jon tovabb a celorszagba. Vagy kozvetlen a celorszag es itt vamoljak. Minden mas vakszerencse.

[ Szerkesztve ]

(#21) rottenbull válasza Csapoati (#12) üzenetére


rottenbull
senior tag

Na ebben tevedsz nagyot. A BT kapcsolodas, ami neveben van, nem jelent vezetek nelkuliseget, amint az adott abra mutatja, ellenben a tiedet koveto komment meg is oldotta a nagy feladvanyt.

(#22) rottenbull válasza kofy (#13) üzenetére


rottenbull
senior tag

:R Igen, erre voltam kivancsi, koszi.

(#23) StLui válasza Bendegúz98 (#20) üzenetére


StLui
veterán

Én esetemben pont nem így volt, szó nincs kisebb áfateherről, se a német kikötőben nem vámolták, se nálunk, mert kint, belépésnél kellett volna. Cégnek amúgy is mindegy pénzügyileg, hol milyen vámot szabnak ki rá, az a baj, hogy nem vámolták, Áfázták sehol. És ez nem egyedi eset, magánszemélyeknek jó, cégeknek nem mert nem nyernek vele egy fityinget sem, viszont ha kiderül egy ellenőrzésen, hogy nem vámolt akkor meg büntetés van.
Én pedig nem irkáltam hülyeségeket, ezen az alapon te se irkálj hülyeségeket rólam, nem írtam, nem is érdekel az NL Tn-es küldemény, leírtam, hogy van ilyen szitu is.

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#24) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Van ebben aktív zajszűrés?

A teszt szerint "valószínűleg" igen, de a gearbest oldalon erről semmit nem írnak, szóval gyanítom, hogy nincs...

(#25) Csapoati válasza rottenbull (#21) üzenetére


Csapoati
nagyúr

De értsd már meg, hogy a kapcsolódás wireless, ezért az ilyen eszközöket így hívják. Az, hogy truly vagy true wireless, már másra vonatkozik.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#26) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Értem én, hogy vezeték nélküli füles, de akkor mi az a vezeték a két fele közt? ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#27) vicze válasza joysefke (#24) üzenetére


vicze
félisten

20$-ért ANC? :D
Nincs.

(#28) Xpredi01


Xpredi01
tag

Én mindig szenvedek, a fülesek kigombolyításával, meg azzal, hogy állandóan beakadnak kábelek valamibe, és akkor kirántódik a fülemből.. Ez utóbb a füles élettartamának sem tesz jót.

Bár nem próbáltam, de ez a kialakítás elég jónak tűnik, ez a kábel mennyiség meg már valószínűleg könnyen kezelhető, másrészt útban sincs a tarkón.

Egy baj ezzel a fülessel: szvsz, csúnya. Nekem a dekás sokkal jobban tetszik és árban is hasonló itthoni garival együtt [link] mikrofon mondjuk nincs de az is van. Próbálta már valaki?

[ Szerkesztve ]

(#29) Zoli133 válasza Xpredi01 (#28) üzenetére


Zoli133
őstag

Erről nem is tudtam hogy létezik, legközelebb arra járok megpróbálok meghallgatni egyet, mert szimpatikus a kialakítása.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#30) DG790401 válasza Zoli133 (#29) üzenetére


DG790401
tag

Azèrt a meizu ep 51 komolyabb kialakítással kèszült ès valamivel olcsôbb is +6 ôrát legalább elmegy nem 4-et.

(#31) Zoli133 válasza DG790401 (#30) üzenetére


Zoli133
őstag

1 órákat futok kb tehát az nem akkor szempont, illetve annak örültem meg igazán, hogy ki van hangsúlyozva az hogy beengedi a külső zajokat, ami városban elég előny, ilyet csak a régi audio technika sport fülesem tudott agybadugós kivitelben (ckp200 volt), csak az madzagos, nah meg rá is léptem egyszer akkor vége lett. :(
Am valakinek van ilyen meizuja pesten amit esetleg ki lehetne próbálni? Látatlanban fülest nem vennék.

hupsz ez itt nagyon off kezd lenni

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#32) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Korábban még akartam venni én is ilyesmit futáshoz, mert otthoni edzéshez bejön a zene. Aztán tettem egy próbát a CX-400 II-immel és inkább volt több kín, mint jobb tőle a futás. Bár lehet nem az a zene kellene hozzá, mint az edzéshez.

(#33) Adam1988 válasza chatran (#2) üzenetére


Adam1988
csendes tag

Sziasztok!

Nekem is elakadt a vamon úgy tűnik... Pontosan Szilveszter óta csücsül ott.
Ötlet? Lehet valamit tenni? Gearbest-es rendelés.

(#34) magnusheron válasza Adam1988 (#33) üzenetére


magnusheron
tag

Ha nem kaptál a Postától a vámkezelésre vonatkozó ajánlott levelet, amiben a kitöltendő dokumentum van a vámkezeléshez, akkor csak nem ment át még a szállítmány a NAV ellenőrzésen.

(#35) Adam1988 válasza magnusheron (#34) üzenetére


Adam1988
csendes tag

Semmit nem kaptam ez az érdekes.. Máskor volt már vámos cucc amit rendeltem. De ennyit nem ültek rajta.

(#36) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Ezek a vezeték nélküli BT headsetek hogy superálnak Viper4Andoiddal?

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#37) bwoay válasza rottenbull (#21) üzenetére


bwoay
nagyúr

ajjaj, azert ezt a BT-s dolgot, amit irtal, szerintem olvasd fel magadnak hangosan ;) a logikat amugy erti mindenki, de ezek alapjan akkor szamodra nem is letezik olyan, hogy wireless fejhallgato? mert ott mindenkeppen lesz kabel, ami a ket oldalt osszekoti, max "elrejtik" a fejpantban...

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#38) magnusheron válasza Adam1988 (#35) üzenetére


magnusheron
tag

Nekem 2016 december 07-én érkezett be az országba a 9$-os memóriakártya, majd december 22-én kaptam egy SMS-t, hogy vámkezelés alá vonták 13 napot pedig valahol a reptéren töltött. Megküldtem a számlát, hogy 9$ volt és másnap már engedték is tovább.

(#39) Adam1988 válasza magnusheron (#38) üzenetére


Adam1988
csendes tag

Az pazar, köszi. Tegnap felhivtam a Magyar posta VÁM ügynökséget, azt mondták, hogy most érkeznek még hozzájuk a Novemberi csomagok(is). Szóval torlódás van a Vámon. Ezt csak azért írtam, ha másnak is késne a rendelés.

(#40) norberto85


norberto85
csendes tag

a Tesztből egy dolog kimaradt szerintem ,mégpedig az ár,

mennyibe került?

(#41) Minstrel válasza norberto85 (#40) üzenetére


Minstrel
senior tag

A legvégén:

Ha tetszett a teszt és megrendelnétek a fülhallgatót, akkor a Gearbest webshopjában [link] megtehetitek, még mindig van rá vonatkozó akció (31.9$) és amiatt sem kell aggódni, hogy a szállítás során elkeveredne a kontinensek között.

[ Szerkesztve ]

(#42) akidaki válasza saril (#1) üzenetére


akidaki
újonc

én is szemeztem a meizuval, de kinézetre nem tetszett, úgyhogy előrendeltem ezt (még tavaly november végén), január 23-án jött meg nagy nehezen. A gearbesten és a banggood-on nem írják, de qualcomm (csr) chip van benne és támogatja az aptx-et is, legalábbis a hivatalos, dobozban lévő kínai leírás alapján (írnak valamit a cd minőségről is, de ott nem egyértelmű, hogy tényleg veszteségmentesre gondolnak-e). Amúgy egy időben két eszközt is lehet rá csatlakoztatni, szépen váltogat is közöttük (mondjuk lehet bluetooth füleseknél ez alap, nem volt még ilyenem).

[ Szerkesztve ]

(#43) csonka


csonka
tag

Sziasztok!

Hallgat ezzel a fülessel valaki metált esetleg? Mekkora mélyet lehet belőle kicsiholni?

(#44) Csápájev válasza akidaki (#42) üzenetére


Csápájev
őstag

Mi a véleményed róla?

(#45) D4ni


D4ni
őstag

Higy lehet megnézni a pillanatnyi töltöttséget?

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#46) vomir1 válasza D4ni (#45) üzenetére


vomir1
tag

我也没有很多是

(#47) D4ni válasza vomir1 (#46) üzenetére


D4ni
őstag

szuper..

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#48) zsoltip


zsoltip
őstag

Sziasztok!
Xiaomi Mi Sport és Meizu EP-51 bluetooth headsetek között gondolkozom. Futáshoz keresek valamilyen vezetéknélküli megoldást, és ár-érték arányban, a cseppállóságot is figyelembevéve nem olyan rossz az említett két termék.
Kinek mi a véleménye? Pro és kontra is érdekel. :)
Mi Sport magyarországon még nem is beszerezhető? Csak ebay és hasonlók játszanak?

Köszönöm:
zsoltip

(#49) Csápájev


Csápájev
őstag

Angol nyelvű használatit hol találok? Szeretném ,ha a számokat tudnám léptetni akár a bekapcsoló gombbal,akár a +/- gombokkal. A lényeg,hogy emiatt ne kelljen elővennem a telefont.

(#50) Csápájev válasza Csápájev (#49) üzenetére


Csápájev
őstag

Rövid leírást találtam róla.
Számok között a hangerő +/- gombok hosszan lenyomva tartásával lehet váltani.

csonka
Sok mély nincs benne,sőt... Úgyhogy,ha arra vágysz,nem ajánlom.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.