Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#1251) Johnny1978 válasza trebrona (#1250) üzenetére


Johnny1978
csendes tag

Nem nagyon értem mivel van a telefonon File Manager. A fake rom esetleg blokkolja a futtatást? Írták is hogy nem garantált az un "option one" eredményessége.

Eladó: http://www.ebay.com/itm/381058453363?_trksid=p2060353.m2749.l2649&var=650375518116&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

(#1252) trebrona válasza Johnny1978 (#1251) üzenetére


trebrona
nagyúr

Olvasd el az összefoglalót, ha eddig még nem tetted meg!

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1253) Johnny1978 válasza trebrona (#1252) üzenetére


Johnny1978
csendes tag

Nem értem ezt mire írtad, esetleg kifejtenéd? Annyit szűrtem le hogy a Recovery rom nem működik, így megpróbálom a fastboot updatet. option two hátha azzal sikerül.

Eladó: http://www.ebay.com/itm/381058453363?_trksid=p2060353.m2749.l2649&var=650375518116&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

(#1254) trebrona válasza Johnny1978 (#1253) üzenetére


trebrona
nagyúr

Romcsere zárt bootloaderrel bekezdés.

Most látom, rossz linket adtam. Ez a jó: [link]

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1255) Johnny1978 válasza trebrona (#1254) üzenetére


Johnny1978
csendes tag

Köszönöm, közben sikerült feltennem Mi flashel a 8.5 global stable romot. Kicsit pánikba estem mikor flash után se kép se hang. A belinkelt videóban automatikusan indul újra a készülék, nekem újra kellett indítanom. Szépen leszinkronizált mindent, egyenlőre minden ok,nyoma sincs a régi hibáknak és a reklámprogi is eltűnt, kaptam egy új telefont :))

Eladó: http://www.ebay.com/itm/381058453363?_trksid=p2060353.m2749.l2649&var=650375518116&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

(#1256) trebrona válasza Johnny1978 (#1255) üzenetére


trebrona
nagyúr

Remek, használd egészséggel! :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1257) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Kicsit rég jártam már erre.

Global DEV/Beta-ról lehet frissíteni adatvesztés nélkül Stable-ra? :R

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1258) trebrona válasza Graphics (#1257) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nem.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1259) RpPRO


RpPRO
őstag

HELP!

Telóm rootolva + Teamwin recovery.

Kijött ma a MIUI V9.2.2.0.MALMIEK! Látom 376 mega frissítés. Letöltöm. Reboot. Teamwinben vagyok, de nem találom, hova töltötte a frissítést. OK. Reboot. Újra frissít. Most már az 1.4GB-os változatot kínálja.

PC-n letöltöm, berakom a teló downloaded rom mappájába. Frissítőből rámegyek helyre, reboot, teamwin.

lehet, h itt qrtam el csúnyán valamit...

Nyomtam egy dalvik és egy cache wipe-ot. majd install fül és az 1.4 GB-os flasheltem.

Végigment, reboot. Azóta az MI logón állok. :( 55 perc után recoverybe nem tudok belemenni, csak fastboot képernyőt látom.

USB-re taktam telót. Ezt a képet látom.

Ha jól tudom, recoveryvel mindent törlök telóról, amit nagyon nem szeretnék. :O

Van valami megoldás?

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#1260) trebrona válasza RpPRO (#1259) üzenetére


trebrona
nagyúr

Másikban válaszoltam.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1261) Carline


Carline
őstag

Trebrona, a GCam felrakásához a persist.camera.HAL3.enabled=1 build.prop-ba illesztésén kívül kell átállítani valamit?
Melyik verziót használtátok ehhez a telóhoz?

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#1262) trebrona válasza Carline (#1261) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ennyi elég, nem kell mást állítani.
Ezt tettük fel:
https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/f/GC_3.2_Android-6.0+_arm-arm64_C2API_v2.apk

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1263) RpPRO


RpPRO
őstag

bocs, nem ide. :R

[ Szerkesztve ]

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#1264) LaciMaci84


LaciMaci84
csendes tag

Sziasztok egy kis alap segítséget kérnék. A lezért képernyő képeit, hogyan lehet beállítani, hogy változtassa a képeket automatikusan?

(#1265) Visali


Visali
csendes tag

Sziasztok! Kb. másfél-két éve itteni javaslatra vettem egy Redmi 3S készüléket, de a telefon azóta egy hulladék trágya lett. Elsősorban azt szeretném megkérdezni, hogy az alábbi problémákba belefutott-e valaki, és ha igen, hogyan tudta megoldani:

- A telefon rendszeresen lefagy tárcsázáskor, elsötétül a képernyő, nem tudom letenni csörgetéskor
- A telefon mindenféle ok nélkül kikapcsol, és vagy 10 percen át nem reagál semmire
- Nem tudom frissíteni a rendszert, telepítéskor mindig 79% körül elakad a frissítés
- Ez egy teljesen friss probléma. Ma vettem észre, hogy a gyári zenelejátszó frissült az engedélym nélkül, miközben minden automatikus frissítést letiltottam

Van valami tanácsotok? :/

Gondolkodtam már factory reseten, de attól félek, hogy kínai lesz a MIUI, és buktam az egész telefont. :(

(#1266) trebrona válasza Visali (#1265) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ne gondolkozz a factory reseten, csináld! Olyan lesz, mint mikor először bekapcsoltad, természetesen a mostani romverzióval, csak az általad telepített alkalmazások nélkül. Miért is lenne kínai? :U

Ha Mi fiók aktiválva van, csak abban az esetben állítsd vissza gyári állapotra, ha a fiók jelszavát tudod, ellenkező esetben kizárod magad a telefonodból. Valamint FR előtt google fiókból lépj ki a telefonon!

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1267) Visali válasza trebrona (#1266) üzenetére


Visali
csendes tag

Köszönöm szépen a gyors választ. Anno nem regisztráltam Mi fiókot, csináljak most a biztonság kedvéért? A kínai MIUItól azért félek, mert nem tudom, hogy eleve magyar rendszer volt a telefonon, vagy csak a forgalmazó/viszontladó telepítette.

(#1268) trebrona válasza Visali (#1267) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ha eddig nem használtál Mi fiókot, ezután is megleszel nélküle. :)

A factory reset csak adatokat töröl, ahogyan írtam a legutóbbi frissítés marad, csak az adataid (alkalmazásaid) nélkül.

Hol vetted a telefont, illetve a legjobb lenne, ha about phone (telefonról) menüpontról egy képernyőképet tudnál csatolni.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1269) Visali válasza trebrona (#1268) üzenetére


Visali
csendes tag

A PureMobile-nál vettem.

[ Szerkesztve ]

(#1270) trebrona válasza Visali (#1269) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ez már tényleg jó régi rom. A telefon is csak 2/16-os, ahogy nézem, nem túl elterjedt modell itthon. Elejétől kezdve nem tudtad frissíteni, vagy csak mostanában próbáltad?

Mindenesetre gyári beállítások visszaállításával nem lesz kínai. :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1271) Visali válasza trebrona (#1270) üzenetére


Visali
csendes tag

A kezdetektől fogva gond volt a frissítéssel, de amíg jól működött a telefon, nem tartottam fontosnak. :/

Egyébként érdekes, hogy a frissítést letölti, de akkor akad el egy olyan hibaüzenettel, hogy "nem lehet letölteni, próbálja később", amikor a titkosítást frissítené.

Megpróbálom a factory resetet.

(#1272) Visali


Visali
csendes tag

Lehet nagyon béna vagyok, de sehol sem találok lehetőséget arra, hogy kijelentkezzek a Google fiókból. Nagy baj, ha anélkül indítom el a visszállítást?

(#1273) Visali


Visali
csendes tag

Sikerült a factory reset, viszont a frissítés ugyanott akad el :( Remélem, a visszaállítás legalább néhány problémán segít.

(#1274) trebrona válasza Visali (#1273) üzenetére


trebrona
nagyúr

Mondanám, hogy manuálisan tegyél fel egy újabb romot, de az előzmények alapján inkább ne próbálkozz vele! Vagy esetleg valaki olyannal, aki gyakorlott a témában.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1275) AtaWrc


AtaWrc
tag

A mai napon hivatalosan is elhalálozott az S3-am.

Alaplap hibás lett, holnap alkudozok a kárbecslővel.

Volt már valakinek ilyen esete, vajon mire számíthatok?

:W

(#1276) arsenlupin


arsenlupin
aktív tag

Helló!
Mostanában sűrűn elveszti a második sim kártyát a teló.... :(
Újra indítás után rendben működik! Mit lehet itt tenni?

Üdv:F

(#1277) sopruk


sopruk
aktív tag

Sziasztok!
Használtan vennék egy ilyen Redmi 3s készüléket, de az eladó nem tudja, hogy global verziós-e. Ezt hogyan lehet megtudni a készülékről?
Előre is köszönöm a segítségeteket!

(#1278) trebrona válasza sopruk (#1277) üzenetére


trebrona
nagyúr

Összefoglalóban a variánsok.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1281) netreg


netreg
tag

Él még ez a topik?

Frissítés óta (MIUI10.2.1) minden alkalommal, ha rákapcsolódik valami WiFire, akkor pittyeg. Igazából máskor is. Ki tudom ezt kapcsolni valahol?

Kösz!

[-o--o-> ......................<VOLVO 4 Life>..........................................................

(#1282) RpPRO válasza netreg (#1281) üzenetére


RpPRO
őstag

Ez nem él, ez viszont virul. Itt kérdezz!

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#1283) kovy79


kovy79
őstag

Na, több, mint 4 év után elmegy pihenni (tartalékként 1 az autó kesztyűtartóba) a 3db 3S-sem.
Asszony kapott egy S10e-t, aztán a kamerája meggyőzött (no meg a tüske, a Xiaomi folyamatos app frissítése akkor is, amikor az a menüben ki volt kapcsolva).
Elvoltam én a Redmi-vel is, de nagyon komoly a Samu tudása és a mérete is még pont elfogadható (nagyobb viszont egy mm-rel sem kell).
Úgyhogy köszi Redmi 3S. :R
Egyébként pár hete egy régi, használt hátlapba beépítettem egy vezeték nélküli töltőadaptert, ami tök jól működik (Nillkin tokkal használtam, tehát nem is látszik semmi a kókányolásból). :D

[ Szerkesztve ]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.