Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szente


szente
addikt

Brutális. Talán ez a legerősebb most kapható "telefon?"
Kíváncsi lennék, hogy egy ilyen hardverrel szerelt telefont mennyiért vesztegetnének nevesebb gyártók...

[ Szerkesztve ]

(#2) kungzi válasza szente (#1) üzenetére


kungzi
veterán

remélem jön ide is! tuti vétel és még a design is qva jó :C

(#3) gabor85 válasza kungzi (#2) üzenetére


gabor85
őstag

hasonlít valamire :D
Sőt a névnél is, ha elkezdesz a betűkkel kombinálni... :D

(#4) Speedricsi


Speedricsi
tag

:Y

(#5) szente válasza kungzi (#2) üzenetére


szente
addikt

Most hírtelen arra is gondoltam, hogy ezen már lenne értelme rákötni egy monitort, meg bill/egeret. Akár egy ráhaxolt ubival.

gabor85: A távol keleten nem sokesélye van az almának pereskedni, úgy hogy kb mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#6) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

Már megjelent 360 Dollár korul kapni! Tényleg ez a legjobb ajánlat a piacon!
De van még jobb! A Xiaomi M2 150 Dodó körül kapható!

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#7) kungzi válasza gabor85 (#3) üzenetére


kungzi
veterán

szerinted érdekel a neve? a lényeg maga a telefon, ami b@szott jó :D

ez a telefon oda-vissza ver minden mostani telefont :P 7787 pontot kapott quadrant-ban :D

innen lehet rendelni

$499.99

[ Szerkesztve ]

(#8) Barnee88


Barnee88
tag

nem érdekelne, hogy kínai meg gagyi műanyag, ilyen hardverrel venném azonnal!

(#9) PB


PB
tag

hm.. ebay-en még az előd is 400 dollár felett van, ebből sohasem lesz 71000 Ft itthon.

(#10) Psytech


Psytech
senior tag

Te atya úr isten..... :Y
3000-s akksival best buy!! Még az árának a dupláját is megadnám érte :Y
Bárcsak kicsiny hazánkba is eljutna pár ilyen...
Azt hiszem, ez lever mindent ami most piacon van... De röhögve mindezt :B

(#11) Wajk válasza RepeatSector (#6) üzenetére


Wajk
addikt

Mi jelent meg?

----------------------

Amúgy kicsit vaskosabb hírt is megért volna szerintem ez a teló, ezt a hardvert hogy megszerezték azért az baromira nem semmi. Inkább azt kellett volna jobba kiemelni mint az árat ami ügye elég képlékeny a beszerzés miatt....

a kamera meg pl 720p-ben 90FPS-t tud majd, 1080-ban meg 30FPS-t. és ha igazak a sample képek, elég dögös lesz...

a MIUI JB ROM meg már a héten érkezik, szóval mire a teló megjelenik, addigra elég kiforrott rendszer lehet majd rajta...

@kungzi: előrendelni (October 30th, 2012)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#12) Wajk


Wajk
addikt

ha valaki nem járt volna a másik topikba egy kis összefoglaló:






iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#13) kungzi


kungzi
veterán

ha nem f.snék attól, hogy elutaljak 115k-t egy telóért előre már rendelném is :)

bár még lehet ráveszem magam :D

[ Szerkesztve ]

(#14) Danndi


Danndi
tag

eléggé best buynak tűnik, kérdés mire ide ér mennyibe fog fájni :U

(#15) kungzi válasza Danndi (#14) üzenetére


kungzi
veterán

ha egyáltalán ide ér :D

(#16) kenwood3


kenwood3
őstag

Komoly cucc főleg ennyiért :Y

Mi az az ekezet dragasag??

(#17) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

A linkel asv kijelzot mond.. nemtom mi a kulonbseg a ketto koztott, asszem a meizu hasznalt ilyen kijelzotipust:)

(#18) Atocha


Atocha
senior tag

Én sose gondolkoztam okos telóban most is csak egy nyamvadék van. Van táblám és ez eddig kielégített.
De ez most megfogott. Egy ilyenre én is beruháznék. A nagyobb aksival rendelve 100-ast is megérne. Brutál ez a készülék!

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#19) tjb007 válasza Wajk (#11) üzenetére


tjb007
nagyúr

"ezt a hardvert hogy megszerezték azért az baromira nem semmi"

Fizettek érte mint mindenki más, ez nem valami kiváltságon múlik, szóval nincs mit ezen csodálkozni. Ha holnap te is elkezdenél telefont gyártani akkor a tiédben is lehetne ugyanez a SoC.

(#20) vicze


vicze
félisten

Ebben mégis mi a fene a papírforma? :F

(#21) vanye


vanye
senior tag

MTI-s hír. Ha jól látom, ami itt Phone 2, az náluk MI2.
Amúgy érdekes az a hype, ami a gyártót övezi arrafelé. Copy paste kínai módra? ;]

Stern des Südens!

(#22) Wajk válasza tjb007 (#19) üzenetére


Wajk
addikt

én azon is csodálkozok, hogy annyi mostanság megjelenő teló 2év+ -os HW-t kap.
szóval engedd meg, hogy csodálkozzak :DDD
én olyan csodálkozós ember vagyok

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#23) tomatos


tomatos
aktív tag

Ha valakinek kell, itt "In Stock" és 500 dollár (bár a spec között meg Pre-Order felirat):

Xiaomi M2

[ Szerkesztve ]

Ha nem írnék vissza 24órán belül adatok közt megtalálod a számom! Viberen üzenetekre is válaszolok! Email címemet használhatod Hangoutsnál!

(#24) Gusztáv válasza RepeatSector (#6) üzenetére


Gusztáv
addikt

Te hol láttál 150 $-ért M1-et? Mert én eddig legolcsóbban a hotmid-en találtam, ott most 250$.

Azért a nagy gyártók néhány dolgot elleshetnének a kínaiaktól. Pl az új Meizu MX két verzióban rendelhető:

- Samsung Exynos 4210 / 16GB
- Samsung Exynos 4412 / 32GB

Szóval ott rájöttek, hogy nem mindenki akar 4 magos telefont.
De van több Lenovo is ami elérhető 8/16 GB tárhellyel is.

[ Szerkesztve ]

Laci

(#25) hurrikan


hurrikan
addikt

Hát ez egy brutális szörnyeteg.
Kérdés mennyire megbízható a cucc egyéb területen. Mert ennyiért összerakni egy ilyet, hogy haszon is maradjon. Valahol nagyon spórolni kellett.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#26) Wajk válasza hurrikan (#25) üzenetére


Wajk
addikt

ez a hír nem tér ki, de elismerték a Xiaomi-nál, hogy jelenleg 2350-be kerül nekik egy teló, de azzal számolnak, hogy októberre és utána csökkennek majd az alkatrész árak...

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#27) Maxentius


Maxentius
addikt

S4 Pro + Jelly Bean = WIN.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#28) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ha káromkodhatnék azt mondanám hogy *****************életbe
Nagyon brutál, 2GB ram, 71.000Ft
Kegyetlen!
Tiszteletem jeléül mindjárt felrakom a Sensationra a miui-t :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#29) Picco válasza enginev3.0 (#28) üzenetére


Picco
addikt

ha megjelenik es kinabol meg tudom rendelni postaval 400 dollar alatt, akkor kovezzetek meg a bator/botorsagomert de en biza veszek egyet :DDD

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#30) enginev3.0 válasza Picco (#29) üzenetére


enginev3.0
félisten

Én a gari miatt nagyon félnék, akár mennyire is olcsó, nekem ez nagyon sok pénz még így is, és ha a gari nehezen oldható meg akkor lemondok róla

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#31) kungzi válasza enginev3.0 (#30) üzenetére


kungzi
veterán

igen itt az lenne a jó, ha valamelyik szolgáltató felvenné a kínálatba, vagy valamelyik nevesebb gsm bolt árulná

(#32) Auratech


Auratech
őstag

Kicsit beleborzongtam...bsi cmos szenzor...2G ram......bye SIII
A kínai telefon ilyesmit fog jelenteni hamarosan. Ez a legjobb marketing fogás a régi sztereotípiák hathatós lerombolására...

[ Szerkesztve ]

Auratech Field Recording

(#33) Wajk válasza enginev3.0 (#30) üzenetére


Wajk
addikt

400$-ért én is bevállalnám gari nélkül is, eddig nekem még egy garis problémám sem volt pedig volt már pár telóm.
(bár azt rebesgetik hogy ha visszaküldöd, lehet gariztatni. Pár ezerért megoldható. Persze azért van távolság meg rizikó meg Magyar Posta :D )

kungzi: tudtommal a Xiaomi nem merészkedett még nemzetközi vizekre, szóval ha még az egyikünk lenne az egyik szolgáltató feje sem valószínű, hogy megoldható lenne jelenleg.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#34) tjb007 válasza Wajk (#22) üzenetére


tjb007
nagyúr

"annyi mostanság megjelenő teló 2év+ -os HW-t kap."

Amit az emberek ugyanúgy megvesznek mintha egy hetes lenne. Ebből van a pénz a nagy a gyártóknak, nem abból, hogy hogy megveszik a legbrutálisabb hardvert és azt pakolják mindenbe.
Kína egy teljesen más világ, millió a piaci szereplő akik ellen kell felvenni a harcot ha életben akar valaki maradni, ott csak így megy.
Elértünk arra a szintre, hogy a kínai okostelefonok simán lepipálják/lepipálhatnák bármelyik nagy gyártót csak amíg nincs képviselet, nincs reklám és a szervizelés sem megoldott addig labdába sem rúghatnak.

(#31) kungzi

"az lenne a jó, ha valamelyik szolgáltató felvenné"

Nem fogja pont azok miatt amiket pár sorral feljebb is írtam.

[ Szerkesztve ]

(#35) kungzi válasza tjb007 (#34) üzenetére


kungzi
veterán

de gsm bolt simán behozhatná :D pl a Speedshop vagy XXL GSM

(#36) tjb007 válasza kungzi (#35) üzenetére


tjb007
nagyúr

Kis szériában elképzelhető lenne de a szerviz még akkor sem lenne megoldott és gondolhatod, hogy nem 2000 jüannak megfelelő magyar forintért adnák.

(#37) kungzi válasza tjb007 (#36) üzenetére


kungzi
veterán

de szerintem ha 500$-ért adnák, ami magyar Ft-ba 112.500Ft, már bőven megéri ez a telefon :K

(#38) #16820480 válasza tjb007 (#19) üzenetére


#16820480
törölt tag

ez egyáltalán nem így működik!
volt róla szó a KDE fejlesztői csapat kapcsán, amikor a Spark (Vivaldi) tabletet készítették, hogy egyáltalán nem így működik a dolog. általában egy fajta hardverből egy-két gyártó lefoglalja a teljes gyártási kapacitást, és ha te mondjuk odamész, hogy kéne mondjuk 300.000 darab, akkor elhajtanak, hogy ez annyira marginális rendelés, hogy nem érdemes vele foglalkozzanak. legalább fél milliós, de inkább milliós nagyságrendet kell rendelni azért, hogy szóba álljanak veled.

egyébként nagyon tuti telefon, a külső design tiszta Meizu MX, de a hardver ütősebb. mondjuk csak októberben jön, szeptembertől előrendelhetőő, addig remélem megoldják, hogy beleférjen az 1999 yuan árba.

(#39) Wajk válasza tjb007 (#36) üzenetére


Wajk
addikt

ja-ja, hanem mint az ebay-en is az előző széria: dupla áron, az meg már nem is hangzik annyira jól... :K

kungzi: álmodozni jó :N de én erősen kétlem

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#40) arn


arn
félisten

en most is miuit hasznalok - egy ilyenre siman befizetnek 3000es akkuval.

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#41) Auratech


Auratech
őstag

Ez nem csak egy- két dologban előremutató teló. Ez a legtöbb telónál minden szempontból fejlettebb. Ez a teló azt viszi a köztudatba, hogy a kinai ipar féláron kínál mindenkinél jobb készüléket(paraméterek alapján)...Ezzel a marketing lemaradását kompenzálják valamennyire vagy egészen, ha kapható lenne.
"kimerészkedni" :D A föld lakosságának 1/5-e a piac. Annyira nem feszíti őket a kimerészkedés...

Auratech Field Recording

(#42) korpicschess


korpicschess
veterán

Ez gyilkol!

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#43) jjeahh


jjeahh
nagyúr

még egyszer valaki le ne írja, hogy már ez is iphone koppintás, érvek nélkül... íme a mai csúcscuccok, meg sem lehet külömböztetni őket...ugy-e?
a mi1 is mai napig brutálisnak számít, ár-érték arányban, aztán meg miui barkácsoknak ez maga a tökély. a műanyaggal meg nincs olyan nagy baj, csak tudni kell használni...meizu mx sem unibody aluminium.. :K bárcsak itthon is árulnák, eléggé átrendezné a piacot

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#44) Wajk válasza jjeahh (#43) üzenetére


Wajk
addikt

a fehér/fekete kombó nekem már a ONE X-nél is bejött :K
és eléggé az én elvárásaimnak készül a teló, hogy a franc essen bele

- max 4.3-as kijelző (készülékháza kisebb mint a ONE S(!))
- külső design (tetszik)
- nagy akksi (rendelhető 3000mAh)
- oprendszer (MIUI, hetente jön frissítés)
- min dualCore + használható GPU (no comment)
- WiFi Direct (megvan)

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#45) Picco


Picco
addikt

amugy azert annyi az ara amennyi, mert nincs markaboltjuk/szervizuk a fel vilagon tobbezer alkalmazottal, nameg callcenter, szervizfutar stb...ezek marhasokba kerulnek...

sebaj, bator leszek, mar csak azt remelem hogy portolnak ra egy natur jb kinezetet is :B

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#46) tjb007 válasza #16820480 (#38) üzenetére


tjb007
nagyúr

Evidens, hogy 1000 darabnál nem fognak veled foglalkozni de ilyenről nem is esett szó.
Amúgy elég jól tisztában vagyok vele, hogy mi merre hogyan, főleg a Qualcomm háza táján ;)

Ütősnek ütős de nem nehéz annak lennie úgy, hogy mindenből a legjobbat teszik bele.
Én már az M1 megjelenésekor is hezitáltam, hogy megvegyem e vagy sem, utóbbi lett (pedig most még olcsóbb) a garancia miatt. Aztán ki tudja, lehet, hogy egyszer rászánom magam erre.

[ Szerkesztve ]

(#47) enginev3.0 válasza kungzi (#37) üzenetére


enginev3.0
félisten

annyit azért nem adnék érte

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#48) Wajk válasza enginev3.0 (#47) üzenetére


Wajk
addikt

ha Speedshop-ban lenne ennyiért (arról volt szó) ahol gart is adnak, én simán....

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#49) #16820480 válasza Picco (#45) üzenetére


#16820480
törölt tag

Kínában tűrhetőnek mondható szervízhálózatuk van, plusz hivatalos partnerként a China Unicom és China Telecom is értékesítő partner, így a szervizelést/garanciát rajtuk keresztül is lehet intézni.
call center van, sőt, igazából 24 órás online ügyfélszolgálat van, ahol élőben tudsz csetelni ügyintézővel. egyáltalán nem rosszak, és az online értékesítés a szolgáltatókkal kombinálva szerintem sokkal jobb/gazdaságosabb megoldás, mintha teleraknál a várost márkaboltokkal, aminek egekbe rúgó költségei vannak...

tjb007: oké, akkor biztosan azt is tudod, hogy mennyire nehéz volt beszerezni a Qualcomm chipeket, ha jól emlékszem, akkor a HTC volt kénytelen alternatívát keresni, mert nem tudtak eleget szállítani.

(#50) airmax_2.0


airmax_2.0
tag

Huh... nagyon rámozdultam én is... :)
De hát ez is csak olyan lesz mint Halle Berry ... nem lesz az enyém... :)
Abban az egyben tudok csak bízni, hogy ez jótékony hatással lesz a huawei, (ascend d1) és a zte (era) áraira...
Én februárban ugyan ezeknek a gyártóknak a kétmagosaira indultam be, de sajna olyan lassan érnek ide, hogy talán már akkor megvárom a négymagosokat... nagyjából egy (remélem nem két) negyedév lehet csak a különbség időben..
No meglátjuk... :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.