Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Skyne válasza bollokcs80 (#15) üzenetére


Skyne
csendes tag

Igen nállunk is ez volt, szerintem ugyanabból az akcióból rendeltünk :D (mi is kettőt) csak nekünk volt még egy 'majdnemvissza' körünk is a postával :DD

Star Trek Online: Terran Rebellion (leader), House of K'Reaper (leader)

(#52) bollokcs80 válasza Skyne (#51) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Kalandos volt ez a karácsony... :))

B.Cs.

(#53) Faby válasza UnA (#50) üzenetére


Faby
senior tag

Az a baj, hogy a méretről sehol nincs külön infó, és gyanítom, hogy mindenhol a normál méret van.

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#54) Napfénysüti

Lassan 1 éve használom az első verziót és épp gondolkodom hogy páromnak rendelnék egy 2-est. Megéri váltani?

Més que un club!

(#55) vilmose33 válasza Napfénysüti (#54) üzenetére


vilmose33
őstag

Minden képpen. Nekem ugyan nem volt 1-es, de nagyon megvagyok elégedve vele.

A jövő most van

(#56) Gudy


Gudy
tag

Iphone-nal használok egy Miband2-t. Viszont emailról nem kaok notifot. van valami trükk erre?

(#57) Thomas16 válasza margithid (#39) üzenetére


Thomas16
tag

A Mi Band 1S-t a Mi Band Tools-zal be lehet állítani, hogy adott pulzus felett vagy alatt rezegjen (mennyit, milyen hosszan, stb).
Plusz még a folyamatos pulzusmérés is opció.
Szóval az 1S használható pulzustartományos futásra (szerintem a Band 2-nél is van ilyen funkció)

[ Szerkesztve ]

(#58) FingR86


FingR86
őstag

jelenleg tudja az alkalmazás az intelligens ébresztés funkciót vagy sem? mert sok helyen olvasom, hogy kivették belőle régóta, de egyik fórumtárs egy másik topicban ezt a képet mellékelte nekem október körül, amin van ilyen beta változatban:

csak azért érdekel a dolog, mert sikerült jó áron rendelni egyet külföldről (18USD) és számomra ez a funkció a legfontosabb. Jelenleg Az első verziós RGB led-es verziót használom és nagyon szeretem benne ezt a funkciót. (Mi Fit 1.8.711)

Ezek pedig a fentebb említett képek, melyeket a kolléga linkelt: [link]


[ Szerkesztve ]

(#59) Skyne válasza FingR86 (#58) üzenetére


Skyne
csendes tag

Androidos oldalról nem tudok nyilatkozni, de a Windows-os alkalmazás tudja, tehát technikai korlátja biztosan nincs az eszközben. Így csak a megfelelő alkalmazást kell megtalálni hozzá droidra is.

Star Trek Online: Terran Rebellion (leader), House of K'Reaper (leader)

(#60) ultio


ultio
senior tag

Kiírja a program, mikor kell tölteni a karkötőt?
36%-on van, 14 napja volt az első töltés.

rasti rusti

(#61) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Kiírja, sőt, 10-15% körül maga a karkötő is elkezd berregni, hogy éhes.

B.Cs.

(#62) Zsocz


Zsocz
csendes tag

Üdv mindenkinek.

Énis nagyon szerem a kis kütyüt, habár nem tökéletes. Néha sokat kell várni mire az IOS-es app megtalálja karkötőt és sync-eli az adatokat, meg IOS oldalon elég limitáltak a funkciók is pl. email notification-t soha nem kapok.
De a többi részével minden oké.
Alvás monitoring és a silent alarm nagyon tetszenek :)

(#63) Zsocz válasza Zsocz (#62) üzenetére


Zsocz
csendes tag

Ja és sajnos az IOS app-ban nincs intelligens ébresztés sem, ami sajnálatos :(

(#64) Zsocz válasza Napfénysüti (#54) üzenetére


Zsocz
csendes tag

Szerintem nagyon is megéri váltani a MiBand 2-re , számomra a kijelző nagyon sok pluszt nyújt az előző verziókkal szemben.
Az új firmware-el már azt is kiírja , hogy ki írt vagy hív éppen, nem csak az ikon jelenik meg arról , hogy hívnak vagy írtak , hanem alatta kiírja a telefonszámot/nevet is.

(#65) vilmose33 válasza Zsocz (#62) üzenetére


vilmose33
őstag

Az utolsó frissítés óta,nekem is nehezen találja meg néha, sőt volt,hogy újra kellet indítani a keresést mire össze párósította a telefonnal, viszont stabilabban tartja a kapcsolatot. Androidos telefonnal használom (Apollo lite), 6.0-van rajta.

[ Szerkesztve ]

A jövő most van

(#66) hodostamas


hodostamas
addikt

Hali,

ment már valakinek tönkre a pulzus mérő funkció? Nálam 3 napja sikertelenül mér próbáltam mindkét karomon, páromén is.. Tudok tenni valamit azon kivül hogy jól lepucoltam az alját?

(#67) vilmose33 válasza hodostamas (#66) üzenetére


vilmose33
őstag

Szia! Mikor megvettem, nekem sem müködött, de az eladó volt olyan kedves és odaadta tesztelésre. Lényeg,hogy otthon letöröltem újra feltettem a Mi Band appot és utána jó lett. Egy próbát megér.

A jövő most van

(#68) hodostamas válasza vilmose33 (#67) üzenetére


hodostamas
addikt

Mi köze a miband apphoz ha nincs is csatlakoztatva a telóhoz és offline akarok mérni pulzust?

(#69) vilmose33 válasza hodostamas (#68) üzenetére


vilmose33
őstag

Nekem igy javult meg, utána természetesen müködött offline is.

A jövő most van

(#70) FingR86 válasza hodostamas (#68) üzenetére


FingR86
őstag

esetleg vmi firmware csere rajta ? update vagy downgrade, attól függ milyen van rajta.

(#71) hodostamas válasza vilmose33 (#69) üzenetére


hodostamas
addikt

Köszi, else hittem mikor megláttam, de segitett ez :D Más lett az FW szám, pedig mielőtt letöröltem a mi appot nyomtam egy frissítések keresését. Köszi szépen :R :R

(#72) vilmose33 válasza hodostamas (#71) üzenetére


vilmose33
őstag

Szívesen,örülök,hogy jó lett. :C

A jövő most van

(#73) FingR86


FingR86
őstag

mai nappal én is csatlakozok a táborhoz. nemrég hozta meg a postás. kintről lett rendelve 17.79$.

(#74) lucky07


lucky07
aktív tag

Sziasztok nekem saj nos nem írja ki az SMS feladóját. Meg vmi appot ir csak amikor smst kapok. Tud vki segiteni?

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=lucky07 Üzlet menete: http://logout.hu/bejegyzes/lucky07/ha_uzletelunk.html

(#75) vilmose33 válasza lucky07 (#74) üzenetére


vilmose33
őstag

Szia. Elöször próbáld meg, hogy letőrlöd a mi band appot a telefonról, majd újra felteszed. Ha ez nem jön be, válts át a telefon nyelvét angolra,csinál egy fríssitést és utána jó lesz, ha visszaolvasól nekem is ezt ajánlották csak utána a telefont angol nyelven kell használni ha nem gond. Angol nyelven tudja a gyári app, magyarul tudtommal még sajnos nem.

[ Szerkesztve ]

A jövő most van

(#76) lucky07


lucky07
aktív tag

Sziasztok!

Nos minden egyes problémámra meg lett a tökéletes app amelyet meg is vásároltam de annyira jó hogy akár a 3*-t is kifizettem volna.
Ez az app: Mi Bandage
Tökéletes minden benne van ami csak kelhet!
A fejlesztője minden egyes kérdésre válaszol bármi is merül fel nagyon segítőkész! :R

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=lucky07 Üzlet menete: http://logout.hu/bejegyzes/lucky07/ha_uzletelunk.html

(#77) vilmose33 válasza lucky07 (#76) üzenetére


vilmose33
őstag

:C

A jövő most van

(#78) Real_Necro válasza lucky07 (#76) üzenetére


Real_Necro
veterán

Kipróbáltam... híváson kívül semmire nem reagál... se üzenet, se viber, se mail... hogyan lehet rávenni?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#79) lucky07 válasza Real_Necro (#78) üzenetére


lucky07
aktív tag

Szia!
Értesítés figyelés/egyéni értesítések: csinálj egy új csoportot, válaszd ki az üzenet + Abc ikont, majd add hozzá a skype és a messenger applikációkat (több csoportot is készíthetsz ha eltérő előtagot szeretnél az üzenetekhez).

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=lucky07 Üzlet menete: http://logout.hu/bejegyzes/lucky07/ha_uzletelunk.html

(#80) Real_Necro válasza lucky07 (#79) üzenetére


Real_Necro
veterán

Felvettem a kapcsolatot a fejlesztővel, kipróbáltunk rengeteg lehetőséget, sajnos nem sikerült, pedig elmolyoltam vele vagy 3-4 órát. Tegnap délután vissza raktam a Notify & Fitness-t, amit használtam úgy, hogy angol nyelvre állítottam a telefonom, így volt szöveges megjelenítés... erre ma jött egy frissítés és bele rakták a karakterfordítást, hogy ne legyen ékezetes... szóval részemről most ennyi volt. :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#81) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Üdvözlet, mennyire pontos a lépés számláló?
Releváns adatot mér, Teszteltetek? Fontos lenne számomra, hogy tudjak megtett távot mérni vele pl kiránduláskor. Tudom van erre gps, van is polar órám, csak azt kimelnem.

Köszönettel

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#82) vilmose33 válasza gyuszmó (#81) üzenetére


vilmose33
őstag

Szerintem elég pontos. Samsung Note4-el hasonlitottam össze elég kicsi volt a kettö közötti külömbség. Úgy emlékszem a Samu kicsit kevesebbet mért.

A jövő most van

(#83) gyuszmó válasza vilmose33 (#82) üzenetére


gyuszmó
őstag

Köszi

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#84) vilmose33 válasza gyuszmó (#83) üzenetére


vilmose33
őstag

Elfelejtettem még a régebbivel hasonlitottam(barna dobozos), úgy tudom az újjabik verzióban (fehér dobozos) ,javították az érzékelőket.

A jövő most van

(#85) gyuszmó válasza vilmose33 (#84) üzenetére


gyuszmó
őstag

Thk

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#86) gyuszmó


gyuszmó
őstag

A folyamatos Bluetooth kapcsolat mennyire meríti a telefont, ill a karkötőt? Nekem azért lenne fontos a hívás jelzése a csuklon mert a telom nagyon gyengén rezeg, viszont le kell nemitanom általában. Csak nem szeretném ha leszivna az aksit túl hamar.

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#87) vilmose33 válasza gyuszmó (#86) üzenetére


vilmose33
őstag

Vernee Apollo Lite-al használtam húzamosabb ideig, nekem kb.15%-ot evet az aksiból nap végére. De ez sok mindentől függ, illetve az a telefon nem tudta a csökkentett bluetooth funkciót. Egyik tag írta az Apollo topicban, ezért volt,hogy már 5 méteren belül is szétkapcsolt,utána újra kereste ,összekapcsolodott stb gondolom az is ette az aksit. Összefoglalva szerintem nem vésszes a fogyasztás.

A jövő most van

(#88) gyuszmó válasza vilmose33 (#87) üzenetére


gyuszmó
őstag

:R

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#89) Draci


Draci
csendes tag

Sziasztok! valaki tudna abban segíteni, hogy p8 lite-os telefonomhoz nem akar csatlakozni... de minden más telefonhoz gond nélkül sikerül... (és eredeti a miband..)

(#90) vFerko


vFerko
tag

Sziasztok!

Alig látszik valami a képernyőjén a mibandomnak. Miért lehet ez? Töltöttsége 100 %
Természetesen eredeti gearbestről rendelt verzió ami mostanra kb 8 hónapos lehet.

(#91) Snakeiboy


Snakeiboy
aktív tag

Sziasztok.

Hogy tudom megnezni a firmware verziot es hogy tudok upgradelni??? Ugyanis valamiert nem monitorozza az alvasomat. Mamrint a mi fit applikacioban minden mukodik kiveve reggel ha felkelek hiaba szinkronizalom az adatokat azt irja hogy no sleep data. Nem tudom mi lehet a baj. :(

Miert?????

(#92) leve2002


leve2002
újonc

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy miband 2-höz léteznek custom óra stílusok, vagy valami hasonló? Mert szerintem megoldható lenne, és elég menő dolgokat ki lehetne belőle hozni :)

(#93) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Elég buta kérdés de kíváncsi vagyok. Raktam fóliát a kijelzőre, de a gombot kihagytam. Jól gondolom, hogy az valamilyen fém gomb? Ti a gombot is leragasztjátok/raktok rá fóliát?

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#94) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Na ez egész jó lett.
Miband 3

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#95) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Anyum miband2-es kijelzője teljesen elhalványodott, mit lehet vele csinálni?

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#96) Tiger. válasza Predator2 (#95) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Venni egy másikat.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#97) havri1 válasza Predator2 (#95) üzenetére


havri1
félisten

Na, pont kérdezni akartam, nejem panaszkodik, hogy nem látja. Tényleg halvány, gondoltam adok rá fényerőt..aha..nem adok, nem lehet.
Sajnos ennyi..

havri

(#98) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Létezik olyan 3. féltől származó szoftver amivel lehetne működtetni a karkötőt régebbi telefonnal (Android 4.0.4-et futtat) Ha ismer valaki ne tartsa magába. Nekem a telefonos értesítések miatt lenne fontos.

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#99) Nikaré


Nikaré
őstag

Sziasztok!
Van valakinek ehhez a szerkezethez szíj ami megmaradt, de nem használja?

(#100) Nikaré


Nikaré
őstag

Sziasztok! Van valakinek ehhez a szerkezethez szíj ami megmaradt, de nincs rá szüksége?
Átvenném.
Nàlunk még a mama használja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.