Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AxBattler


AxBattler
félisten

Jó hír! oriic végre odatette magát!

;]

(#2) Beniii06
Nemtom'... lehet vennem kell egy Box-ot, hogy leellenőrizhessem.
A kérdés már csak az, hogy Series X-re mikor jön a magyar nyelv... oriic? :B

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#2) Beniii06 válasza AxBattler (#1) üzenetére


Beniii06
őstag

:C

Azonban a fordítás minőségével akadnak problémák, úgy olvastam a topikokban.

"Got any other secret weapons?"

(#3) oriic válasza AxBattler (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na a kezemet nyujtom es a karom kell?;]

Egyebkent mivel az uj gep dashboardja 99%ban ugyanolyan lesz mint One-on igy az a gep is megkapja majd szinte biztos vagyok benne.

Live-Die-Respawn

(#4) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Genváltásig csak megoldják... :DDD

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#5) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

errōl most azok a buzzfeedes videók jutnak eszembe emelyekben az amerikaiak nem találják meg az országokat a vaktérképen :DDD

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#6) Wesder


Wesder
félisten

Dobtam is nekik feedbacket, hogy talàn nem àrtott volna àtnézetni publikàlàs elött olyan emberrel aki tud is magyarul.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7) Persie12


Persie12
aktív tag

Így a generációváltás hajnalán, igazán szép hogy össze tudták hozni. Csak pár évet késtek vele. ;]

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#8) dreampage válasza AxBattler (#1) üzenetére


dreampage
HÁZIGAZDA

Az Xbox Series X menürendszere ugyanaz lesz, mint az Xbox One-é, úgyhogy a magyarítás ott már alapból elérhető lesz.

A játéknak soha nincs vége.

(#9) joey04


joey04
titán

Nem létszükséglet, de elég szánalmas volt ez a huzavona.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#10) #72042496 válasza Wesder (#6) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nem tudom, hogy ez milyen lett, mindenesetre az szokott lenni az általános probléma, hogy küldenek egy kontextus nélküli forrásfájlt, tipikusan XML-t a fordítóknak, aztán hajrá. Végül persze, hogy nem odaillő eredmény születik. A review megint egy külön történet. Láttam már nagyon cifra dolgokat kimenni, mert a full leterhelt, amúgy teljesen mással foglalkozó reviewernek ki volt a töke hogy a napi munkája mellett ezt is rálőcsölték, és nem is tudta átnézni.

Olyan is van nyilván, hogy a fordítóirodán belül lepasszolják valaki inkompetensnek, de az esetleges. Az információhiányban fordítás viszont teljesen bevett sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#12) haris


haris
őstag

Úgy kellett már mint egy falat kenyér.... :D
:N

(#13) hunluki válasza #32839680 (#11) üzenetére


hunluki
senior tag

A Windows sincs félrefordítva.
Hát azért a hangerő leválasztása elég erős és szerintem azóta is benne van a legfrissebben is :)

[ Szerkesztve ]

(#15) Beniii06 válasza #32839680 (#14) üzenetére


Beniii06
őstag

"Nem durvább mint a Radeon beállításvk tizensok éve"

Ahhoz az MS-nek nem sok köze van.

"Got any other secret weapons?"

(#16) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#18) HELLAFLUSH válasza oriic (#16) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

akár hányszor feltöltötte valahová mindig törölték :DDD
sajnos lemaradtam róla.

[ Szerkesztve ]

(#19) Hellac


Hellac
csendes tag

Én kiszáltam az insider-ből mert elég sokszor kicrasheltek a game-ek, meg túl sűrűn mentek az amúgy is borzasztó lassú update-ek. Nem tudom volt e köze hozzá, de azóta jó.

(#20) oriic válasza HELLAFLUSH (#18) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Utolag mar rajottem h ezt nem ide akartam :D

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.