Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Guidetti


Guidetti
csendes tag

Nagyon király, hogy így bővítgetik ezt a game passt. Egyre jobban megéri :D

(#2) lordEVO válasza Guidetti (#1) üzenetére


lordEVO
tag

Nagyon megeri. A Game Pass altal rengeteg olyan jatekkal jatszom, amire nem adtam volna ki kulon penzt, mert elegge rizikosnak tartanam. Viszont, hogy igy Game Pass-en keresztul kiprobalhatom oket eleg sok cimben erosen pozitivan csalodom. Ez jo nekunk Gamereknek, maguknak a jatekfejlesztoknek is, mivel gondolom ok igy egy nagyobb korhoz eltudjak juttatni a jatekaikat es gondolom jol is profitalnak az egeszbol. Ha jol tudom a MS-nek ez az egesz meg mindig veszteseges, de remelhetoleg ok is hamarosan tudnak profitot termelni belole, mivel csak ugy tarthato ez fent hosszabb tavon. Jo lepes volt ez az MS felol az biztos.

(#3) rdt89


rdt89
addikt

Dragon Ball Fighter Z < na ez a beszéd!!!! :C :C :C

(#4) BoneDragon válasza rdt89 (#3) üzenetére


BoneDragon
veterán

Jöhetett volna pc-re is, nincs kedvem benyomni hozzá a PS-t. :D

(#5) Felesbandi


Felesbandi
senior tag

Forgotten City nagyon erdekel, ez örömteli hír.

(#6) rdt89 válasza BoneDragon (#4) üzenetére


rdt89
addikt

Azért ez már a lustaság felső foka :C :C :C :R

(#7) Wesder válasza lordEVO (#2) üzenetére


Wesder
félisten

Ez hosszútàvú befektetés nekik. Ha a Series generàció végére se lesz myereséges nekik, akkor aggódhatunk, jelenleg tök felesleges.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#8) udash


udash
csendes tag

Sziasztok!

A GamePass for PC mennyire hasznalhato manapsag? Egy havernak volt regen, es elmondasa szerint szornyen bugos volt.

U-dash

(#9) BoneDragon válasza udash (#8) üzenetére


BoneDragon
veterán

Semmi baja, csak a Halo master chefet soha ne töltsd le. Másfél órányi googlizásom ment rá, mire megtaláltam valami eldugott forumba, hogyan kell törölni azt a sz*rt a gépről. Ezen kivül és semmi hibával/buggal nem találkoztam.

(#10) udash válasza BoneDragon (#9) üzenetére


udash
csendes tag

Koszonom.

Engem nem erint, mivel linuxon tudtommal csak a bongeszos cloud verzio muxik. Viszont rokonsagbak szeretnek majd ajandekba ilyesmit.

U-dash

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.