Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22) orion1025 válasza Tigerclaw (#11) üzenetére


orion1025
őstag

A házon belüli megoldás konkrétan annyit ér, mint a gyári hűtés.Ugyanúgy házon belül termelődik a hő, amit aztán ki kell juttatni onnan.

syler123:

Az csak egy dolog, hogy nincs baja, de hány gép elhullott már ebből a szériából.

jozsi:

Köszönöm, hogy te is azok közé tartozol, akik megértik a dolog lényegét :R Ezek az alkotások olyan dolgok, hogy se pénzt, se időt, se energiát nem sajnál rájuk az ember, mert ha jön az az inger, akkor alkotni kell.

1tom:

Nem értem miért kellene valamit 5 év után kidobásra ítélni....Attól még, mert ilyen világot élünk, az átlag ember pénztárcája nem engedheti meg magának ezt, pláne ha családja is van....

halkow:

Hordozhatóság: talán kétszer tette ki a lábát a szobából a gép, akkor is még gyári hűtéses formájában.

fulopmartin:

Az még egy régi, tudatlan korszak maradványa évekkel ezelőttről.Engem nem zavar ott, sok kárt meg nem okoz.

dfdfdf:

Persze, lehet mindent meg lehet valósítani ezer módon, de igazából ha nem akarom látni a radiátorokat, akkor átrakom a gépházam mellől az asztal belső felére :K Rengeteg xbox módosítást csináltam már mindegyiknek megvolt a maga feelingje :K

zsoltti:

Üdvözlet a klubban, sorstárs! :R

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.