Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) eddie17


eddie17
addikt

Versenyezzenek szépen az árakkal a konkurensek, nekünk csak jó lehet.

(#2) JanR válasza eddie17 (#1) üzenetére


JanR
addikt

pontosan, tolják csak lejjebb az árakat, pont xbox vásárlás előtt vagyok (vagyis még 1-2 hónap), de az ár az mehet lefele ;]

(#3) CocooN-z válasza JanR (#2) üzenetére


CocooN-z
őstag

Megéri még x360 at venni? Én Lajikus vagyok nem kötekedő, egy ilyen konzol kb 4-5 éves ciklussal bír, amiből egy 2,5 már letelt, tehát kérdem én, mindenféle hátsó szándék nélkül, hogy megéri még venni? Énis agyalok rajta, ezért kérdezem.

Üdv: Z

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#4) JanR válasza CocooN-z (#3) üzenetére


JanR
addikt

olyan szempotból megéri, hogy nem kell 500ezret rákölteni a gépedre, hogy a legfrissebb játékok mennyenek rajta. a ciklus lehet, hogy 4-5 év, azt is tudom, hogy az x kinnt van 2,5 éve, de nézd meg pl a ps3 innt van 1 éve és nem túl nagy a különbség a kettő között. így a microsoft is ráér szöszmötölni az új xbox-al, hogy ütős legyen, értem kb 3 év és lesz új, addig egy xbox360 tökéletesen megéri az árát:) igaz az utolsó évben nem lenne értelme x-et venni, de addig amíg bőven van időnk (kinek mi a bő...), addig én rápályázok egy xbox-ra.
szóval röviden tömören, megéri még megvenni ( szerintem )

(#5) eddie17 válasza CocooN-z (#3) üzenetére


eddie17
addikt

Nem ér még ennyi pénzt amennyibe most kerül?

(#6) MixY válasza eddie17 (#5) üzenetére


MixY
tag

Ezaz, ennél olcsóbban már sztem ne nagyon várja senki... max. 1-2 ezerrel lesz még olcsóbb egy jó ideig... azért mégiscsak nextgen konzolról beszélünk. :)

(#7) eddie17 válasza MixY (#6) üzenetére


eddie17
addikt

Hát ja amit a másik topikban linkeltél, az durva ár. Még a Wii-hez képest is túl olcsó:)

(#8) bwoay válasza CocooN-z (#3) üzenetére


bwoay
nagyúr

Egy PS2 még most is 30-40 rugó, kiszereléstől függően.
8 éves konzol.
xbox360 Arcade pakkot meg 50-ért lehet venni
a konzol megjelenése után 2.5 évvel.
megéri?
:)

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#9) feka007 válasza CocooN-z (#3) üzenetére


feka007
nagyúr

Igen, megéri, mert egy csomó játék nem jön, vagy legalább másfél évvel később jön pc-re. Szerintem elég, ha annyit mondok, hogy most fog kijönni a GTA IV X360-ra meg PS3-ra.

(#10) Bazsika22 válasza feka007 (#9) üzenetére


Bazsika22
tag

Szerintem rendkívül olcsó!
Én most vagyok vásárlás előtt!
Úgy volt miután decemberben költöttem a gépemre 130E pénzt és nem tudok a full hd tévémen rendes felbontásban rendes minőségben játszani veszek új videókarit 70e forintért.
Aztán fél év múlva vehetek megen ha friss játékokkal akarok játszani.

Egy xbox meg már 60 körül megvan flashelve stb.

A képe tökéletes volt és 106cm-en játszani tűéles grafikával hát nemsemmi.(kollegám konzolja)

A ps2-ről annyit,hogy bizony már öregecske,de a mai játékok is tökéletesen elfutnak rajta (bár nem annyira szép grafikával) ezt egy hasonló korú akkor csúcs gépről nem nagyon lehet elmondani.
Örülnék ha szövegszerkesztésre jó lenne.

Eddig ellene voltam a konzoloknak,de mióta kipróbáltam már nem teljesen így van.
A gép jó internetezni meg egyéb dolgokra a játékra ott a konzol.
Üdv

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.