Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Davidoff91


Davidoff91
aktív tag

Hát én nagyon kíváncsi leszek erre élőben. Amint jön majd windows 8-at futtató tábla pc, rohanok majd kipróbálni.:)

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#2) errorcode06


errorcode06
őstag

Engem ez a rendszer lenyűgözött.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#3) redmonk'


redmonk'
tag

Csak jeleznék egy elírást.

"A Metro kódnévre keresztelt felhasználói felületről van szó, amelynek megalkotásakor a cél az intuitív hasznákat volt."

Nagyon bejön az MS új irányvonala, megközelítése. Szerintem nagyon is úgy gondolkoznak ahogy legalább is én szóval számomra korrekt megoldás lesz minden terméket köréjük összehangolnom.

[ Szerkesztve ]

!be hard, be ruthless!

(#4) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Táblagépekre szerintem baromi jó megoldás lesz.
Asztalin már ennyire nem vagyok benne biztos.. Tudom, elérhető a régi felület, de hogy ez az alapértelmezett ott is(legalább is jelenlegi infók szerint), az szerintem gáz lesz..

Everybody lies.

(#5) oO7


oO7
őstag

ez a "Snap" feature egy kicsit úgy tűnik, hogy megalapozza/visszahozza/életrekelti a lelőttnek vélt Couriert...
kíváncsian várom, hogy beállnak e a mostani birkák mögé, vagy fognak építeni erőteljesen stylusra? rajzolás, kézírásfelismerés, stb... elvileg a bingnek is nem olyan sokára el fog startolni valami ilyesmi képessége, hogy rajzolsz valamit és arra rákeres... kézírásfelismerés mögött is az ms-nek rengeteg kutatása van

(#6) ignion.n válasza oO7 (#5) üzenetére


ignion.n
csendes tag

egyébként én nagoyn kíváncsi vagyok mit fognak csinálni, majd a build-en kiderül, nagyon mondták, hogy csak egy kis demót adnak az uiból de ennél sokkal több van a tarsolyukban

(#7) rep3at


rep3at
őstag

A felülettel már félig meg is vettek maguknak, kíváncsi leszek a többi fejlesztésre.

Forward thinking. كرر

(#8) redmonk'


redmonk'
tag

Szerintem nem feltétlen lenne szükség az alap kinézetre is.

Például ugye a tálcán láthatjuk az éppen futó programokat, na most a csempék kicsinyítve felsorakozhatnának mondjuk a képernyő tetejére, aztán ahogy a videóban látható mikor rátapiz a File feliratra lehetne a Start menü is. De tálca mint olyan szerintem akár el is hagyható. Az Office és a többi program meg csak a fejléc kinézetében változhatna és kész is van. Szerintem megtudnám valahogyan így szokni akár pc-n egérrel is.

!be hard, be ruthless!

(#9) Inarus válasza redmonk' (#8) üzenetére


Inarus
addikt

Ha jól vettem ki a lényeget, nem akarnak a mobilos mellé még egy vagy két platformot. Ez a felület PC-re nem nyerö mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

(#10) redmonk' válasza Inarus (#9) üzenetére


redmonk'
tag

Értem én. Épp azért mondtam, hogy nekem megfelelő lenne.

!be hard, be ruthless!

(#11) Inarus válasza redmonk' (#10) üzenetére


Inarus
addikt

Jogos. :P

(#12) Ricardo


Ricardo
félisten

Elég meggyőző a videó. Jól néz ki a rendszer, nem tűnik olyan "féloldalasnak alapból" mint a mobilokon.

Háttérkép itt sem lehet gondolom.

(#13) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Ez nekem is nagyon bejön. Várom már az első fecskéket.

(#14) ThePlayer


ThePlayer
tag

Szerintem a Metrot ki/be lehet (majd) kapcsolni mint általában a windowsokban majdnem mindent!Ujitás és nincs tesztvélemény!Éppen ezért nem kockáztatja meg, hogy pont ez miatt pártoljanak el még azok is akik ugyan w7-et, xp-t, vistát használnak de nem akarják használni a metrot és váltanának mert haladnak a korral.Illetve OEMbe veszi egy LapTopal.

vettem két peremet kétszázezerér'

(#15) Valentino K. válasza Barthezz2 (#4) üzenetére


Valentino K.
senior tag

Pl jobb vagy bal oldalt egy metro ui szerű toolbar kibaszott jó megoldás lenne, mint hogy az ember 58 mappába vagy mégrosszabb esetben az asztalra pakolásszon ki mindent.
Simán van benne fantázia

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.