Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Maxentius


Maxentius
addikt

Szép kezdeményezés, de azért kíváncsi lennék arra, hogy kinek érné meg a könyvet megvenni, ha ingyenesen elérhető az online változat?

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#2) mukibuci válasza Maxentius (#1) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

A nyomtatott média kedvelői számára a könyv fizikai formában is megrendelhető - van aki a wécén olvasgat :DDD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#3) asysoft válasza Maxentius (#1) üzenetére


asysoft
aktív tag

Ahogy a hírben is megfogalmazásra került: "A nyomtatott média kedvelői számára a könyv fizikai formában is megrendelhető...". Nem mindenki szeret monitorról olvasni, és a legtöbb ebook reader kijelzője is kicsi a formátumhoz.

A könyvbe pár nappal ezelőtt belelapoztam, jónak tűnik, ha lesz időm, tüzetesebben is tanulmányozni fogom.

Szerk: látom, megelőztek:)

[ Szerkesztve ]

(#4) Maxentius válasza asysoft (#3) üzenetére


Maxentius
addikt

Lehet, de ha már nagyban programoz az ember fia, akkor már nem eleve monitor előtt ül...? :DDD

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#5) ArchElf


ArchElf
addikt

Már csak egy WP7 teló kéne :)

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#6) gabó válasza Maxentius (#4) üzenetére


gabó
tag

Te valoszinuleg meg nem fogtal konyvet a kezedben...

Nekem8

(#7) Maxentius válasza gabó (#6) üzenetére


Maxentius
addikt

Azért volt már pár könyv a kezemben, nem kevés. Megvan a hangulata annak, csak úgy gondolom, nem biztos, hogy jobb a könyv, mint a pdf, legalábbis az ár-érték arányt tekintve, bár lehet, hogy tévedek...

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#8) gzbotii válasza mukibuci (#2) üzenetére


gzbotii
veterán

Koztudott, h wc-n olvasara az okostelefon es a tablet lett kitalava :DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9) gabó válasza Maxentius (#7) üzenetére


gabó
tag

Igen, a hangulatról beszéltem. Viszont szerintem nem drága, illetve ha valaki kezdő akkor jobb ha mellette van a könyv és nem kell váltogatni az alkalmazás és a leírás között.

Nekem8

(#10) AkosL


AkosL
aktív tag

Gondolkodom rajta, hogy belevágok, de az azért visszatart, hogy nem tudom, érdemes-e vele hosszabb távon tervezni. Gondolok itt arra, hogy a silverlightot tulajdonképpen kinyírták és ki tudja, hogy mit akarnak a wp7-tel a jövőben...

(#11) nicu71 válasza gzbotii (#8) üzenetére


nicu71
addikt

hát igen...pontosan :D akár én irtam volna !

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#12) martonx válasza ArchElf (#5) üzenetére


martonx
veterán

meg ingyenes fejlesztési lehetőség a saját telefonra.
WP7 telóért egy rakat pénz, + fejlesztői licenszért másik rakat. Nem csoda, hogy nem törtek be a piacra.

Én kérek elnézést!

(#13) martonx válasza AkosL (#10) üzenetére


martonx
veterán

ez igaz, elvileg win8-al egyetemben megérkezik a wp8 is még idén év végén. Silverlight már halálra lett ítélve, pedig jelenleg a létező legjobb fejlesztői platform. Persze hülyék lennének nagydobra verni, de a wp7 szvsz légüres térben van.

Én kérek elnézést!

(#14) gzbotii válasza martonx (#12) üzenetére


gzbotii
veterán

Kb olyan dinamikusan fejlodik, mind az AppStore anno. Gyorsabban mind az android :U Market

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#15) atike


atike
nagyúr

Sok ilyen könyv kellene... Androidos nincs véletlenül? :)

Szerk:
#12: így gondolod, vagy ez tény? valami forrás?

[ Szerkesztve ]

(#16) bendzso válasza atike (#15) üzenetére


bendzso
senior tag

A fejlesztői licensz 99 dollár/év, amúgy meg chevronnal ki lehet legálisan nyitni a telefont egyszeri 9 dollárért, és akkor a saját alkalmazásaidat felteheted a saját telefonodra, viszont a Piactérre nem töltheted fel, hogy nyilvános lehessen.

Amúgy szerintem ennek megvan az a nagy előnye, hogy nagyságrendekkel kevesebb az idióta alkalmazás, mert aki csak azt fejlesztene, azt visszatartja szerencsére ez a pénzösszeg, aki viszont komolyan gondolja, az kifizeti, fektet a programjába időt, energiát, és valószínűséggel egy igényesebb programot ad ki a keze közül.

[ Szerkesztve ]

(#17) amargo válasza ArchElf (#5) üzenetére


amargo
addikt

Fizikailag utolsó lépésként lelehet tesztelni, de az emulátor szinte mindenre jó.
martonx: Ez csak az egyszeri embernek rakat pénz. De azt azért kifejthetnéd, hogy az Sl miért halott? Elég sokat olvastam én is erről a témáról, ezért érdeklődöm.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.