Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DeusHun


DeusHun
őstag

"kiszeretnék venni" helyesen: ki szeretnék venni. A szóismétlést már nem is írom.

Rainforest Alliance Certified signature

(#2) mephi666


mephi666
nagyúr

game fuel... mindjárt sírok a röhögéstől... wow névvel majdnem mindent el lehet adni... amúgy adhattak volna neki valami játékban használt italnevet, úgy talán sikeresebb lehetne :) pl cheap beer, melon juice, moonberry juice, stb :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) e=mc² válasza mephi666 (#2) üzenetére


e=mc²
őstag

Shadowbanish wine :)

ja nem, az a konkurencia :)

Ambulimax Provider

(#4) Morden24 válasza mephi666 (#2) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ja, csak úgy meg senki nem venné meg, aki nem ismeri a játékot (meg a gyanús szövegeket a szülők sem biztos, hogy díjaznák a boltban). Azért a 10 milka előfizetőt (sőt, ha mondjuk egy akár 5x-ös értékkel számolt törtszerveres pistiket is) levetítem globálra, akkor nem lenne valami sok vásárló :)

Bár a "cheap beer" az teljesen jó :DDD
Nekem csináljanak Nuka-Cola Quantumot. Ja, az másik cég.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#5) Sirandrish válasza DeusHun (#1) üzenetére


Sirandrish
legenda

köszönöm :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) mephi666 válasza Morden24 (#4) üzenetére


mephi666
nagyúr

jaja... :) nuka cola... leöblíteni vele az "iguana on a stick"-et :D elég részegen szerintem még meg is kóstolnám... így ettem életemben először tengergyümölcse pizzát is... lennmaradt... utána józanon is ettem és megszerettem :) egyik haverom anno ittasan egy lombszöcskét rágcsált el... az sem volt gyenge...

on: cheap beer szerintem amerikában nem nagyon fogyna, mert ott ha jól tudom 21 a minimum korhatár szeszes italoknál és a playerek magja fiatalabb :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7) Morden24 válasza mephi666 (#6) üzenetére


Morden24
nagyúr

haverom anno ittasan egy lombszöcskét rágcsált el / leöblíteni vele az "iguana on a stick"-et

Mindennek csirkeíze van -> (helyesen) -> részegen mindennek csirkeíze van :DDD
Mondjuk lehet bevállalós lenne egy Fallout-kocsma. Invesztorok, valaki? :)
Nem mellesleg csodálkozom, hogy WoW krimó még nincs... illetve tuti van.

a playerek magja fiatalabb

Meglepődnél. A 18 éven felüliek nagyobb arányban vannak (a fizetősök között), mint az az alattiak.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#8) mephi666 válasza Morden24 (#7) üzenetére


mephi666
nagyúr

maradok inkább a jégernél meg a barna dreher-nél :) én kivétel vagyok, mert bőven 18fölött vagyok és a törtösök táborát erősítem... nem játszok olyan folyamatosan, hogy megérje a havidíjat nekem... de időnként pár napokat el szoktam szórakozni... a szerveren szerintem 16körül mozoghat az átlagéletkor... néhány idősebb játékos felfelé húzza, de nagyon sok a 14-16-18 körüli...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#9) vazimódó


vazimódó
senior tag

lol. :DDD Nekem errol a Shrek majas jutott az eszembe. Wow-os udito a Shrek majasos kenyer melle= bajnokok reggelije. :DDD

"Mar elegem van a sok belpolitikabol,szoval itt van ez hiszen en se vagyok fabol"

(#10) DeusHun válasza Morden24 (#4) üzenetére


DeusHun
őstag

Nuka-Cola kellék itt.
Majd így néz ki: Katt ide

Miután elküldtem találtam meg a Nuka-Cola Quantum-ot is. Címke, majd így néz ki

[ Szerkesztve ]

Rainforest Alliance Certified signature

(#11) Wolverine válasza Morden24 (#7) üzenetére


Wolverine
félisten

Volt is róla hírünk, hogy Kínában van WoW-témájú étterem. :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13) mephi666 válasza vazimódó (#9) üzenetére


mephi666
nagyúr

tényleg... nekem meg beugrott a scoobydoo-kolbász :) csak 400ft körül van és annyit nem ér az a szűk 10deka... akkor már jobban megéri 1egész rúd pick téliszalámi :D meg a garfield-os kölyökpezsgő... mindenféle rosszindulatot félretéve elképzelem, ahogy a 14éves pistike megbeszéli kisbarátjával, hogy pénteken menjen át hozzá, mert be van hűtve 1üveg jófajta tauren-es (taurinos) pezsgő, amit kibontanak a 80. szint meglépésének örömére, aztán felváltva kiverik a félmeztelenül pörgő human csajra... majd a nyálelf csajra is :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14) Morden24 válasza DeusHun (#10) üzenetére


Morden24
nagyúr

Oké, de én inkább arra gondoltam, hogy nyárson sült gyíkot és radioaktív izotóptól irizáló üdítőt áruló krimót nyitok, ay ÁNTSZ meg bekaphatja :D

Sectumsempra - For Enemies

(#15) nrgia


nrgia
őstag

Hehehe :DD

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#16) Morden24 válasza mephi666 (#13) üzenetére


Morden24
nagyúr

aztán felváltva kiverik a félmeztelenül pörgő human csajra... majd a nyálelf csajra is

JA, a kínai WoW-étteremben is biztos kaja után odaszól a Pistike a pincércsajnak, hogy "Dance!" és már húzza is le a sliccét :DD

Sectumsempra - For Enemies

(#17) mephi666 válasza Morden24 (#14) üzenetére


mephi666
nagyúr

amúgy az ilyen pancsolt "soltvadkert-kiskőrös-kecel borbermudaháromszögből" származó italokhoz képest egy kis gammasugárzás még kimondottan egészségesnek számítana :) nekem van olyan mondásom, hogy inkább iszok sört, mint mondjuk kólát, mert a sör annyira egyszerű és természetes ital, hogy még hamisítani sem éri meg... és a kólában ottvan 9 mesterséges anyag... a sör meg kb: víz+komló+maláta... :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#18) Nunder


Nunder
őstag

Eléggé agyament dolog de a múltkori WoW szappant nem veri :D És nagyobb összeget tennék rá hogy ezt is vinni fogják. Főleg ha mindenhol lehet majd kapni ami a WoW körül forog.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#19) nap


nap
addikt

Azert az "mnt dev" helyett irhattak volna "mnt wow"-ot. Az iraskepet nem befolyasolta volna jelentosen, viszont sokkal stilusosabb.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#20) Tomi_Sci


Tomi_Sci
őstag

Szánalmas. Az is aki megveszi.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#21) Sirandrish válasza Tomi_Sci (#20) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah majd most kapsz:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22) Tomi_Sci válasza Sirandrish (#21) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Nem félek az agyhalott wowosoktol :DDD :DD

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#23) vazimódó válasza mephi666 (#13) üzenetére


vazimódó
senior tag

Scoobydoo kolbasz? :DDD Errol meg nem is hallottam. Nem semmi reggelit lehetne rittyenteni ezekbol a finomsagokbol. :DDD
En mar varom a COD4-es robbanoscukorkat es a Far Cry 2-es parizert, de remelm nem kell sokat varni a Fear 2-es KeFear-re sem. :DDD :C

"Mar elegem van a sok belpolitikabol,szoval itt van ez hiszen en se vagyok fabol"

(#24) mephi666 válasza vazimódó (#23) üzenetére


mephi666
nagyúr

utánanéztem, van: virsli, párizsi, sonka, májas :) méghozzá nem is akármilyen, hanem pick!
(én csak snack kolbászra emlékeztem, de azt nem találtam...)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#25) Sirandrish válasza Tomi_Sci (#22) üzenetére


Sirandrish
legenda

csodálkozom hogy még senki sem reagált erre:DDD

Szerk: látom azért kaptál egy nyakast 24órára :Y

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#26) Viktor77 válasza Sirandrish (#25) üzenetére


Viktor77
titán

Kapott.

"minden olyan hozzászólást, amely "flame"-nek minősül. Ide értve az erőteljes érzelmi töltettel ellátott, személyeskedő, felesleges indulatokat gerjesztő, öncélú, a másik fél lejáratására és a közösség rombolására alkalmas, észérveket nélkülöző, provokáló hozzászólásokat."

Szerintem kimerítette.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#27) Sirandrish válasza Viktor77 (#26) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jólvan csak a reakciók hiányán lepődtem meg:)
Aztán láttam hogy már nem volt kinek reagálni :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#28) hommeros


hommeros
őstag

A blizardnak nagyon sok a fölös energia. DE valamiért nem az új részre fordították ezt a kreativitást...

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#29) Viktor77 válasza hommeros (#28) üzenetére


Viktor77
titán

Jaja, haldoklik a WoW...

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#30) Wolverine válasza Viktor77 (#29) üzenetére


Wolverine
félisten

:DDD Néha vicces az ilyen hozzászólásokat olvasni, néha meg fárasztó.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#31) Viktor77 válasza Wolverine (#30) üzenetére


Viktor77
titán

De te már hozzászokhattál. :D

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#32) Sirandrish válasza Viktor77 (#29) üzenetére


Sirandrish
legenda

oh szegények...nem bánnám ha csak a gömbrágó bizniszem menne annyira:DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#33) vazimódó válasza mephi666 (#24) üzenetére


vazimódó
senior tag

Az iggen. Most megkonnyeztem a rohogestol. :DDD :C

"Mar elegem van a sok belpolitikabol,szoval itt van ez hiszen en se vagyok fabol"

(#34) Adrykah


Adrykah
csendes tag

Jézus Atya Úr Isten!Hát ez már nagyon durva..milyen gusztustalan ez az egész cég meg az egész játék...már fél világ ezzel a kibaszott szarral jáccik,nekik ez sem elég h már nem tudnak mit csinálni annyi pénzzel,még kitalálják az üditöt...pfff... :N legközelebb elmegyek bugyitvenni és már csak WoW feliratut találok? :F :Y Gusztustalan pénzéhes barom az asszes :(

(#35) Viktor77 válasza Adrykah (#34) üzenetére


Viktor77
titán

Hozzászólásod igen magas értelmi színvonalat tükröz, köszönjük.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#36) janos666 válasza Viktor77 (#26) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Komolyan bannoltad azért, amit írt, vagy bele is szerkesztettél a hsz-be, és már nem látom azt, amivel kiérdemelte? :Y

Ha a WoW-tól józanon hányingerem lesz, illetve kijózanodok tőle, ha betépve látom, akkor ez az ital mit művelne a beleimmel? :))

Amúgy engem annyira nem is érdekel ez a hír, de a hsz-eket jó olvasgatni. :C

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#37) Viktor77 válasza janos666 (#36) üzenetére


Viktor77
titán

Ha beleszerkesztek egy hsz-be, azt látod. És igen, kapott 24 órát. Indoklás a #26-ban, ha nem értesz vele egyet, akkor a Jogos moderálás topicban szólhatsz.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#38) janos666 válasza Viktor77 (#37) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Á, nem megyek én olyan messzire, csak furcsállom.

"Nem félek az agyhalott wowosoktol :DDD :DD"
---> Az agyhalott wow-osoktól nem fél, nem pedig azt mondja, hogy mindenki agyhalott, aki wowozik. Ha azt mondom "reszketek az agyhalott nyugdíjas sofőröktől", nem hisszük azt, hogy mindenki 89 évesen ül a volán mögé, de még azt sem, hogy minden 89 éves agyhalott, mert azokról beszéltem, akikre mindkét jelző igaz, nem pedig az egyik vonja magával a másikat kötelező jelleggel. Csak egy tényleg szenilis 89 éves fogja sértőnek találni, aki azt hiszi, személyesen őt agyhalott-oztam le ezzel...
Nyilván azért mondta így, mert az agyhalott wow-os fogja magára venni, és ő kezd el itt "flamelni", meg bannolászni, nem az aki esetleg tréfának fogná fel, mert még nem "agyhalott".

"Szánalmas. Az is aki megveszi."
---> Egyszerű vélemény nyilvánítás. Talán kicsit erős, de hát ez emberi dolog, van a aki a Rock zenére gerjed, én falra mászok tőle. Logikusan belátom, hogy rendben van ez így, mégis kicsúszik néha a számon (pl. módosult tudatállapotban), hogy "Mi a szar hallgatsz te?".
És ne felejtsük el, hogy mégiscsak egy PC-s játék nevével fémjelzett üdítőitalról beszélünk. Ne lepődjön már meg senki, ha vegyes a fogadtatása. De még magára a játékra is igaz lehet, mert van aki imádja, van aki betiltaná...

Szóval ja, ezek szerint az én szememben te egy "agyhalott wow"-os is lehetsz (már az elvont értelemben, ami nálam inkább "elvakult WOW-FAN", nem pedig a szó szoros értelmében vett elmebajos, illetve bármiféle csökkent értelmi képességű egyén, ha ilyen apró-cseplő dologért bannoltad.
- Ha csak wow-os lennél, akkor nem reagáltad volna túl a dolgot.
- Ha agyhalott lennél, akkor nem lehetnél moderátor.
Ebből eddig tehát elvakult wow-fan vagy, ala agyhalott wow-os, ahogy ő jellemezné drámaibb módon.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#39) Viktor77 válasza janos666 (#38) üzenetére


Viktor77
titán

Amit a #26-ban írtam, azt az Alapelvekből idéztem. Szerinted azt a 4 sort nem lehetett ráhúzni mindkét hsz-ére?

Vagy a másik. Tételezzük fel, veszek egy ilyen üdítőt. Szánalmas lennék? Miért? Mert neki nem tetsző dolgot csinálok?

Szimpla flame volt, amiért idejött.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#40) janos666 válasza Viktor77 (#39) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Jó, rendben, nem vitatkozom tovább, nem is csak azért, mert "a moderátornak mindig igaza van", elfogadom hogy valamelyest sértő megjegyzés volt.
Csak nem bírtam szó nélkül elmenni amellett, hogy ezért már bannok röpködnek, ennyi erővel meg lehetne felezni az aktív fórumtársaságot. Mindenki felváltva járhatna pihenőre, mikor ki meri fejteni az erősen szubjektív véleményét olyan témákkal kapcsolatban, amire nem is létezik objektív ítélet (mert egyéntől függően, tág skálán mozog a megítélés a véresen komolyan megvető, és mélységesen imádók tábora közt).

Szerintem nem is tagadhatnád magad előtt sem, hogy azért banoltad, mert szereted a WoW-ot. Ha kimondottan utálnád, akkor lehet, hogy még te magad is írtál volna ide valami kevésbé sértő, de poénos dolgot, ami nem épp pozitív véleményt sejtet. (Persze finoman, burkoltan, mert hát moderátor is vagy, miegymás...)

Én is utálom a wow-ot, és meg is mondom, ha valamiért szóba kerül ott, ahol feljön a téma. Ilyenkor akaratlanul is érezheti magát úgy egy játékos, hogy ezzel őt is minősítem. Persze tehetem ezt úgy, hogy igyekezzek ezt elkerülni, vagy úgy, hogy direkt erre utaljak. Azt is tudjuk hogy a legtöbb sztereotípia sem alaptalan ám, de azt is, hogy minden embernek megvannak a saját dolgai, ami miatt egyesek defektesnek ítélik, mások épp ezért megbecsülik, stb.

Én pl. CSS-ztem régen, mikor valaki leszólta, hogy mekkora zombulás, akkor vagy nem is próbáltam rá reagálni, vagy finoman odaszóltam a levegőbe, hogy "Ja, de engem azért szórakoztat". Nem zavartam ki a szobámból a hóra...

Ennek ellenére lehet, hogy fogok én még ilyen üdítőt inni, mert van egy-két ismerősöm, aki aktívan wow-ozik, és lehet ő poénból vesz majd egy kartonnal, és mikor ott leszek nála vagy ez lesz a hűtőben, vagy dunavíz a csapban...
Sőt, ezek után már lehet, hogy én magam fogok venni egy rekesszel poénból. :DD
Még az is lehet, hogy valamikor gondolok egyet, és elkezdek magam is WoW-ozni, annak ellenére hogy jelenleg szó szerint rosszul vagyok, ha látom egy monitoron.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#41) janos666 válasza janos666 (#40) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Hoppá, amúgy most vettem észre, hogy márciusi toipicba irkálok. :))
Az "ingyenes lesz a WoW" hírből tévedtem át ide véletlenül, és elkezdtem kötekedni egy 4 hónapos ügyben, azt hittem ez most folyik élesben. Bocs. :DDD

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#42) Viktor77 válasza janos666 (#40) üzenetére


Viktor77
titán

Bár minden "vita" ilyen mederben folyna...

Így van, szeretem a WoW-ot. Ha nem szeretném, akkor is bannolhattam volna. Ja, hogy ilyen alapon "meg lehetne felezni az aktív fórumtársaságot" ? Ez sem engem minősít.
Millió játék van amit kifejezetten utálok. Egész egyszerűen nem írok a topicjába. Nem olyan nehéz ám megállni. Egyesek képtelenek rá. Sajnos. Benézni benézek, mert át szoktam futni a pörgő topicokat, a titulusomból adódóan, pl. warez miatt.

Ilyen üdítőt meg nem fogsz venni, mert ez US only, ha jól tudom.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#43) v.tom


v.tom
őstag

hmm, remélem orkszagú is lesz ez az üdítő...

(#44) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Ez mennyire szánalmas már. :DDD Csak fanatikusoknak.WOW-os egér, billentyűzet, egérpad és pia.

(#45) Wolverine válasza Viktor77 (#42) üzenetére


Wolverine
félisten

Jól tudod, kizárólg az USA-ban forgalmazza a Mountain Dew és csak idén nyáron ezt a két változatot.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#46) Vistaboy válasza Wolverine (#45) üzenetére


Vistaboy
veterán

Akkor nem is annyira meglepő a Kék-Piros összeállítás. :DDD

Akkor ezután a HP-MP potik is ilyen külsőt fognak majd kapni a játékban? :DDD

Már látom is: "Te, Mágus, csinálj már nekem egy pár Kék Mountain Dew-t." :P

Mondjuk kíváncsi lennék, hogy egy hordás kari kék piát inna, rajta egy NE-vel, és vice versa. :)

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#47) cskamacska válasza Viktor77 (#39) üzenetére


cskamacska
addikt

_és_ bántatotta a WoW-ot ;]

Juliabrilke: én a helyedben vigyáznék :U :DDD

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.