Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [wolfnet:] Otthon

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nagyon bele tudsz túrni a lelkembe. Szép, nagyon szép, amit csinálsz.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) Samus


Samus
addikt

Gyönyörű alkotás. Nem tudom, miért, de a River flows in You ugrott be rögtön...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3) Viszlát


Viszlát
addikt

Nem rossz, de érdemes lenne keresned egy normális vsti-t. Tudom ajánlani a Studio One ingyenes változatát, alapból tartalmaz egy Grand Piano-t, ami azért még messze van a csúcstól, de ha nem akarsz rá költeni, akkor a mostaninál azért klasszissal jobb. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#4) wolfnet válasza Viszlát (#3) üzenetére


wolfnet
tag

Tudom. Volt lehetőségem egy hangkártyára régen, amellyel rendesen lehet felvenni. A korgimmal midi billként lehet dolgozni, és pro tools alatt dolgoztam már 4GB-s grand piano effekttel, de idehaza nincs pénz ilyesmire. ALC889 audio codectől ennyi telik.

Privátban érdeklődj! :)

(#5) Viszlát válasza wolfnet (#4) üzenetére


Viszlát
addikt

Általában azok a mocskos anyagiak állnak a háttérben, ezért javasoltam a Presonus ingyenes megoldását. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#6) wolfnet válasza Viszlát (#5) üzenetére


wolfnet
tag

értem

Privátban érdeklődj! :)

(#7) moonlight115


moonlight115
tag

Tetszik. Gratulálok!

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#8) wolfnet válasza moonlight115 (#7) üzenetére


wolfnet
tag

Köszönöm szépen :R

Privátban érdeklődj! :)

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [wolfnet:] Otthon
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.