Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) wednesday


wednesday
őstag

Én azért kíváncsian várom eme játékot, meglátjuk mi sül ki belőle. :))
A grafikával nekem nincs bajom. Elfogadom, hogy az Idtech 4 állt rendelkezésre, és ahhoz képest szerintem kitettek magukért a fejlesztők. :)

[ Szerkesztve ]

(#2) Steeve84


Steeve84
csendes tag

Nem néz ki rosszul, a régi grafikai motor ellenére sem. Jó kis játék lesz ez a (Hellboy) Wolfeinstein. :DDD

[ Szerkesztve ]

May the Schwartz be with you! :-)

(#3) dunc


dunc
nagyúr

Én várom nekem tetszik az elözetes alapján,csak jöjjön már........ :C

(#4) Markoka1993


Markoka1993
tag

Jaja :K Jöjjön csak

live gt: Markoka1993

(#5) finest


finest
őstag

Nekem nagyon sterilnek hat a környezet, csupa homogén, fényes felület, elég gáz.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#6) Janix14


Janix14
csendes tag

Na én most nagyon belekeveredtem :D
Tehát elvileg 2 játékhelyszín lesz:

-Maga a vár
-És valami léghajó??

Humort vagy bölcsességet szeretne itt látni?Hívja a 1792-es számot,és szavazzon!

(#7) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

én mióta kijött az első Wolf3D / Spear of Destiny azóta függök velük! (még most is DosBox-al) a RTCW is elég jó volt bár már megjelent pár túl misztikus és zavaró elem ( teslagun , múmiák , szörnyek ... ) de ahogy elnézem ezt az új részt ... egyre jobban rá akarnak támaszkodni a Náci okkultizmusra és a végére nem egy II. vh-ús hangulatú játékot kapunk hanem egy Sci-FI FPS-t :(

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#8) afterburner_ válasza Quan-Chi (#7) üzenetére


afterburner_
őstag

azért a wolf 3d-ben hitler a végén nem egyszerű szerelesben van:-) nahmeg a tűzköpdöső katonák... ha ezt nezzuk ezek se túl realisak, de én úgy érzem ez így jó, ha valaki 2 vh-s fps-re vagyik jatszon a coddal, mohaa-val vagy a bf-el.

ez a kissé elborult misztikus náci világ sokkal inkább feldobja a játékélményt mintha egy újbóli cod, vagy mohaa jellegű 2. vh-s fps-t vinnénk végig...

amúgy az a zöld átmenet az valami bullet time féleség lenne? vagy csak azert lassabb olyankor a jatek mert megizzasztja a vasat? :D

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#9) Archer


Archer
őstag

Nem lesz ez rossz csak remélem nem viszik túlzásba ezeknek a mutáns szörnyeknek a mennyiségét mert pl. a RTCW-ben elég jól eltalálták az arányt.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#10) Ari18


Ari18
őstag

Csak nekem túl színes? Sosem szerettem az ilyen színözönöket. De kipróbálom az biztos

(#11) mephi666


mephi666
nagyúr

18-án jön... addig nem 3 nap van? :) vagy én vagyok sz@r matekból? :DD

na... ettől a videótól nem estem le a székről, de a játékot nagyon várom... :) 4napos szünet alatt szerintem megnézem...

nem lesznek benne latex-szerkós csajszik, mint a rtcw-ben? :))

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#12) Vladi válasza mephi666 (#11) üzenetére


Vladi
nagyúr

A kis hölgyre gondolsz? :D

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#13) mephi666 válasza Vladi (#12) üzenetére


mephi666
nagyúr

előző részben így nézett ki pl:

általában szétpakolt lábakkal halt meg :DD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14) JanR


JanR
addikt

Magyarországon mikor lehet megvenni?
Nagyon tetszik a trailer és már nyomni is akarom. Nekem a video visszaadta azt a hangulatot amit a RtCW :C

mod

Igaz, néhol a fizika egy kicsit érdekes, de ettől még várom, a játékélmény legyen jó és kész! :R

[ Szerkesztve ]

(#15) XuChi


XuChi
addikt

Most nem tudom hogy a Turning Point Fall Of Liberty lopott a wolfeinstein-ből vagy fordítva.????

Ott is hasonló fejjel rendelkezett a karakterünk, ott is ilyen zeppelin féleségek voltak.

Más:

Nekem ez a képernyő bezöldülés annyira nem jön be :((

(#16) ddekany


ddekany
veterán

Csak azt "nem értem" még, hogy ez mitől Wolfeinstein, mert ennek kb annyi köze van ahhoz, mint bármelyik másik scifi/horror/para témájú tucat-FPS-nek, csak néhány modellre ráaplikáltak egy karszallagot. Lehet hogy történetesen jó lesz mint FPS, de ha valami más címet választottak volna neki, nem tűnne fel senkinek. Vicces, nem? De.

[ Szerkesztve ]

(#17) keIdor


keIdor
titán

Hát... majd meglátjuk... grafika elég gyengének tűnik, kb. 2004-2005-ös szint. (akkori a motor is)
De ha a grafikát nem is nézem akkor se nyűgözött le az utóbbi pár videó.:(

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#18) mephi666 válasza ddekany (#16) üzenetére


mephi666
nagyúr

és a régi wolf3d mitől volt "wolfenstein"-ebb? abban is horogkeresztes-karszalagos katonákat kellett irtani ;]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#19) Nunder válasza mephi666 (#18) üzenetére


Nunder
őstag

De valamilyen szinten igaza van, ez a szuper intelligens, high-tech náci hadigépezet valahogy nem passzol a régi, jól megszokott Wolfenstein világba. Más címmel egy teljesen új játék.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#20) Findzs


Findzs
addikt

az előző részekhez képest mindig egy lépéssel high-techesebb a wolfi
úgy is felfoghatjuk hogy egyre közeledünk a nácik elsöpréséhez részről részre és emiatt egyre komolyabb technikát vetnek be ellenünk :)

egyébként meg egy fikarcnyit se érdekel a grafikája felőlem q3 motorral is megcsinálhatják csak a játékélmény legyen jó
elegem van a crysis féle techdemó játékokból
az útóbbi idők legjobb játéka amivel játszottam az a plants vs zombi volt aminek a grafikája egyáltalán nem nevezhető jónak mégis akinek megmutattam havernak, ismerősnek, mindenki végigjátszotta
a játékélmény az a lényeg, semmi más :K

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#21) XuChi válasza Findzs (#20) üzenetére


XuChi
addikt

Plant's vs Zombie. Bizony atom jóóóóóóó :DDD.

(#22) ddekany válasza XuChi (#21) üzenetére


ddekany
veterán

Jaj neee! Igen, a játékélmény a fontos, de hogy Plans VS Zombies-ért miért van mindenki oda, azt fel nem fogom ha megölnek sem. Igen, hangulatra jól el van találva, viszonylag ötletes, humoros, stb., de maga a játék valami dögunalom, mert laaasssssúúú és túl könnyű. Kíváncsi voltam rá, de kb 30 percig bírtam ideggel, aztán gondoltam, hogy ja, ez biztos kisgyereknek készült (azok még ugye "bénák", tehát ez kihívás lehet nekik). Komolyan elkezdtem nézni, hogy hol a javasolt korhatár. Valakinél láttam a vége felé lévő pályákat, és a legtöbbet ugyan úgy kb lehetetlen volt veszíteni, mint az legelején lévőkben. A puszta látványtól elaludtam... szóval furcsa.

Ja, hogy mitől wolfenstein valami... Szerintem attól, hogy régi játék atmoszféráját, stílusát próbálja feléleszteni. Ez kb olyan, mint a régi Doom VS Doom 3-nál: félig poénosra vett gyors hentelésből lett vérkomoly lassú sötétben befosatós (már szándéka szerint...) horror. Tehát nem is próbáltak átcsempészni semmit a régiből. Wolfeinsteint talán nehezebb megfogni, de itt sem látom, hogy akár csak próbálkoztak volna. A cím kellett nekik üzleti megfontolásból, aztán ennyi. (De mint mondtam, ettől akár még jó is lehet.)

[ Szerkesztve ]

(#23) Quan-Chi válasza ddekany (#22) üzenetére


Quan-Chi
őstag

nee :D barátnőm küldi a PvsZ-val , és mikor megmutatta agyvérzést kaptam! nagyon igénytelen és végtelenül egyszerű! van 1 megjelenési évéhez képest nagyon tetszetős és rendkívüli élményt nyújtó játék a Psygnosis -tól Novastorm na én ezzel is pengetem majdnem minden nap :C

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#24) ddekany válasza Quan-Chi (#23) üzenetére


ddekany
veterán

Hm... nekem a felfedezettem a totál fapados (egy ősi videó játék újramegvalósítása) és ingyenes Solarwolf. Semmi extra ránézésre, de valahogy jól eltalálták a dinamikáját. Elején könnyű, de hamarosan égnek áll az ember haja... reflex és koncentrálóképesség teszt rendesen. Manapság persze nem sokan vágynak efféle "stresszre" szórakozásként... ;] Régen meg szinte minden játék ilyesmi volt. De ha valaki körül sok elmebeteg :) van, lehet versenyezni ki tudja a legkevesebb hajóval végigvinni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.