Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Valahogy kimaradt nekem eddig, de szerintem xbox-ra beszerzem a közeljövőben, mert leírás alapján jónak tűnik. :C

Live-Die-Respawn

(#2) BomiBoogie válasza oriic (#1) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

A TWD azért megvolt? :)

(#3) oriic válasza BomiBoogie (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nope. Az is kimaradt, majd pótolni akarom. :) (meg a sorozatot is, az utolsó évad még hátra van.)

Live-Die-Respawn

(#4) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

TWD S01 megvolt nagyon tetszett S02 tervben van (majd egybe az összes epizód).
Erről a játékról nem sokat tudtam. Csak annyit, hogy valami "farkasemberes". Ebből rögtön nem is érdekelt. De most, hogy olvasom.."mint mondjuk a Piroskát és kedves családját korábban egy félreértés következtében felzabáló farkasnak." lol ez mekkora már!? A piroskából a farkas a főhős? :) Engem megvettek.
Nekem kifejezetten tetszik ez a Telltale féle játékmenet, az epizódikusság. Szerintem jól csinálják.
És most olvasom, hogy Borderlands és Game of Thrones játék is készül. Ide vele!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) oriic válasza .LnB (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na igen a Borderlands játékra én is kíváncsi vagyok.

Live-Die-Respawn

(#6) BomiBoogie válasza .LnB (#4) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Én is attól tartottam, hogy nem ismerem az alapjául szolgáló képregényt, aztán nem lesz érdekes, de végül sale alatt megvettem. :K

(#7) .LnB válasza BomiBoogie (#6) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én is néztem sale alatt, de nem tudtam róla csak amit előbb leírtam. És nem vettem meg. Most már más a helyzet. A képregényt én sem ismerem egyébként.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8) section9


section9
őstag

Köszi a cikket, ezek után garantált a beszerzés a következő leárazásnál. :R

(#9) BomiBoogie válasza section9 (#8) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Most kétszer is volt nemrég 10 EUR körül, de szerintem a teljes évad csak nagyjából télen lesz megint hasonló árban, esetleg kicsit lejjebb.

(#10) Phobion


Phobion
őstag

Remélem lesz Season 2 :K Tetszett az első szezon, attól függetlenül, hogy a játékmenet rendkívül egyszerű :K

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#11) Schmidi


Schmidi
tag

Remélem lesz 2. évad. Nálam simán megverte a TWD-t. A Trónok harcát meg nagyon várom. :))

(#12) Phobion válasza Schmidi (#11) üzenetére


Phobion
őstag

Off, de a Trónok harca más történet szálat fog felölelni, vagy a már eddig látottat?

Ha off, akkor tedd is abba.

[ Módosította: BomiBoogie ]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#13) [CsuCsu]


[CsuCsu]
őstag

Mivel ez gyakorlatilag egy interaktív film és annak is szánják, nem húznám le ennyire a játékmenet pontot.
Mintha egy kis Suzukit pontoznánk aszerint, hogy hány tonnát tud elvontatni.

[ Szerkesztve ]

(#14) negyven2


negyven2
veterán

Amúgy akit érdekel, annak írom, hogy itthon is megjelent és megvásárolható a játék alapjául szolgáló képregény első köttette (első 5 füzet egyben) magyarul, Fabulák: Legendák száműzetésben címen, a Képes Kiadó gondozásában (a fordítás aránylag korrekt, csak annyi a hibája, hogy a olyan mesefigurák neveit is kényszeresen lefordították amiknek nincs magyar megfelelője, és egy két olyan dolgot ami h*lyén hangzik magyarul, pl. az Ellenlábas). Sajnos azonban semmi esély sem a folyatás, sem a spin-offok megjelenésére :(.

És amúgy kár, hogy jövőre befejeződik :(

A játék meg simán hozza a képregények hangulatát. Szerintem is nagyon jó lett. És várom a Season 2-t (már ha lesz, de inkább legyen). mivel ugye ez az évad is jó 20-30 évvel a képregények előtt játszódik van még történet benne.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#15) Phobion válasza negyven2 (#14) üzenetére


Phobion
őstag

Mindenféle trollkodás nélkül ezen a Fabulákon jót nevettem :D
Viszont az szomorú, hogy ezeket sem fordítják tovább, Warhammer 40k, The Horus Heresy is így járt, csak ott a jogokat vonták meg kishazánktól :W

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#16) fogtunder


fogtunder
nagyúr

Az alapanyag az egyik legjobb napjainkban is futó képregény, a fejlesztő a Telltale, úgyhogy már a legelején megvettem a season passt, és bíztam benne, hogy nem tolják el, a végeredmény pedig közel tökéletes lett. Soha rosszabb feldolgozást, remélem lesz folytatása!

I hate morning people. And mornings. And People.

(#17) negyven2 válasza fogtunder (#16) üzenetére


negyven2
veterán

Amúgy az avatarodból már előre sejthető, hogy kedveled a játékot :DDD

Én is remélem, hogy lesz folyatása (behozhatnák valamilyen formán az "Adversary"-t is. Viszont itt is arra kérem a kedves Telltale Games-t, hogy tanuljanak meg már programozni egy jó engine-t. A grafikával nincs bajom, de azzal már igen, hogy a grafika minőségéhez képest . iszonyúan akad néha a játék (ez igaz a többi programjukra is). Nem egyszer fordult elő velem, hogy amiatt maradtam le a QTE-röl vagy egy gyors párbeszédre adható válaszról mert ép akkor akadt meg a kedves játék. Az meg rendszeres, hogy amikor tölt akkor, van hogy már megy a beszéd hangja, de a kép még késik vagy 5-10 mp-t.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#18) fogtunder válasza negyven2 (#17) üzenetére


fogtunder
nagyúr

eredetileg a képregényből kerestem képeket, de nem igazán találtam jó alapanyagot, kapóra jött, hogy a telltale kiadta a játékot :D

én iPaden toltam, ott nagyon durva akadások nincsenek, inkább csak röccenések, de az elég gyakran, mondjuk QTE nem maradt ki miatta, de volt olyan párbeszéd, hogy fél másodpercig láttam a válaszokat, el sem tudtam olvasni. az előző részeket X360-on toltam, ott sem volt tökéletes, szóval ja, lenne hova fejlődni az ügyben.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#19) FZsolt15


FZsolt15
aktív tag

Magyarításról van valami hír?

(#20) negyven2 válasza FZsolt15 (#19) üzenetére


negyven2
veterán

Semmi infó róla, valaki még elkezdte anno az első részt, de annak már több mint fél éve. Azóta semmi hír. Bár szerintem angolul se nehéz.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.