Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) h-yle


h-yle
addikt

Nagyon helyes. Remélem keresnek a konzol bizniszen is.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#2) Angel1981 válasza h-yle (#1) üzenetére


Angel1981
veterán

Csak nehogy a PC verzió lássa a kárát....
Az jó jel, hogy elsőre csak PC-re jön.

(#3) kenwood3 válasza Angel1981 (#2) üzenetére


kenwood3
őstag

Épp ezt akartam írni , kár lenne érte :K

Mi az az ekezet dragasag??

(#4) h-yle válasza Angel1981 (#2) üzenetére


h-yle
addikt

Grafikailag rendben lesz a PC-s, legalábbis a videok alapján. A játékmenet pedig nem platformfüggő. Jó játék létezik konzolra, és PC-re is. :)

Én attól félek, hogy a technikai oldalára (relatíve) sokat költenek, de nem lesz mögötte elég nagy marketing és a konzolosok elfelejtik a játékot, ezért eladnak kb. 100-100k-t a két platformra, és buknak az egészen pár milliót, ami egy ilyen kisebb stúdiónál elég nagy érvágás.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#5) Djuree


Djuree
félisten

ez jó hír, ez inkább konzolra való stuff...a pc verzió nemigen látja kárát, olyan egyszerű játék mint egy fakocka...max a graf, de ha először pc-re jön akkor meg pc port lesz, és akkor a pc grafot butítják...
az 1 nagyon b kategóriás volt, hátha ez komolyabb lesz, egy próbát meg fog érni.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6) Maestro85 válasza Djuree (#5) üzenetére


Maestro85
tag

Ha jól emlékszem, több mint 1 millió példány fogyott el belőle, és csak PC-re jelent meg, tehát annyira azért nem volt B kategóriás. :))
Szerintem elég jó "kis" játék volt. (30-40 órát tuti elvoltam vele)
szerk: Persze ízlések, és pofonok... :D

[ Szerkesztve ]

(#7) h-yle válasza Maestro85 (#6) üzenetére


h-yle
addikt

Az elején olyan bugos volt mint a halál.
Kb. mint legutóbb a Fallout New Vegas. És láss csodát, kirúgtak egy halom embert az Obsidiantól

[ Szerkesztve ]

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#8) KKaresz45


KKaresz45
senior tag

Egyáltalán nem meglepő ez a bejelentés, de azért nagyon jó, hogy PC-re készül el előbb. A konzolos verzió finanszírozása nyilván függ a PC-s sikertől, tehát nagyon komoly érdekük fűződik a készítőknek ahhoz, hogy egy igazán jó játékot csináljanak PC-re. Aztán felőlem már jöhet akár C64-re is. :)

Mondjuk azzal számolni kell, hogy ha sikerül a 2-t átportolni a konzolokra, akkor a további részeknél már nem lesz ekkora PC-s öröm...

(#5) Djuree: Szerintem nem volt B kategóriás az 1 sem.

[ Szerkesztve ]

(#9) Huma válasza Djuree (#5) üzenetére


Huma
addikt

Sokmindent lehet róla mondani, de hogy b kategóriás lenne azt nem. Az utóbbi idők egyik legjobb szerepjátéka volt szerintem.
Igaz, hogy elég lineáris volt és a rendszere sem volt túl bonyolult, de a világ és a történet kárpótolt a hiányosságokért.
A grafikája pedig szerintem nagyon a helyén volt.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#10) wikings2 válasza h-yle (#7) üzenetére


wikings2
őstag

Nekem nem tűnt fel. Én megtudok bocsátani egy ilyen jó játéknak 1-2 hibát , (amelyek cseppet sem voltak zavaróak).

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#11) Morden24 válasza wikings2 (#10) üzenetére


Morden24
nagyúr

Pedig memory leak, rohadt hosszú töltési idők, pályatöltés közbeni fagyás és desktopra kiesés, megnyekkenő save file-ok... volt minden. Ráadásul a mai napig nem valami szuperül optimalizált program.
Viszont az tény, hogy zseniális hangulata volt, főleg a sok high fantasy-like rpg között, szóval valóban meg lehetett bocsájtani neki :K

Sectumsempra - For Enemies

(#12) Djuree


Djuree
félisten

najó, akkor csak nekem nem jött be :DD azért rossznak én sem nevezném...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13) strar válasza Morden24 (#11) üzenetére


strar
tag

Nem jól optimizált az első rész? Régi gépemen, ami egy P4 3.4Ghz + X1950Pro hibátlanul ment max grafikán.

(#14) GoldenJ


GoldenJ
tag

Várhatóan az év egyik Legjobb RPG-je lesz. De egyelőre még sok a HA.

A mai gyerekek nemcsak megveszik a vackot, hanem még azt is elhiszik róla, hogy király.

(#15) L_ajos válasza GoldenJ (#14) üzenetére


L_ajos
őstag

AkcióJátéka vagy RPG elemekkel fűszerezett akciójátéka. De nem RPG.

Amugy várós :K

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#16) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

ha sok pénzt akarnak keresni, akkor ez egyértelmű...

(#17) Huma válasza L_ajos (#15) üzenetére


Huma
addikt

Mivel igazi RPG nem létezik PC-re ill konzolra így elég nehéz meghatározni a műfajt. Mindenesetre az RPG-hez áll a legközelebb.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.