Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) negyedes


negyedes
addikt

Nem rossz otlet. Mintha jobban menne mint a louncher 7(galaxy mini). igaz a beepitett bongeszovel es operaval sem megy

sajnos nem mindenre lehet rabokni. :(

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#2) Steven


Steven
addikt

nalam nem muxik a link androidos telon

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#3) fleetcmd válasza Steven (#2) üzenetére


fleetcmd
tag

Másold ki kézzel a linket, mert a cikkben hibásan van benne a hivatkozás (a képernyőn jól jelenik meg, de ha rákattintasz, akkor nem).
Amúgy, nekem asztali Chrome-mal is elindult, szerintem nincs böngészőkorlátozás benne (vagy rosszul van megírva). Persze telefonon nyilván érdekesebb. Igaz, valószínűleg nem sokkal.

--- Steam Controller + Steam Link // Logitech F310 játékvezérlők; Tel.: Nokia 5 (Android 8.1)

(#4) Bdanyy válasza Steven (#2) üzenetére


Bdanyy
addikt

helyes link

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#5) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Remek, így most már az androidos telefon böngészőjében is meg tudtam tapasztalni azt, amit már megtapasztaltam egy wp7 telón: egy forintot nem ér ez a rendszer, "élményről" meg egyáltalán nem lehet beszélni..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#6) weiss


weiss
addikt

Fut ez Chrome-on is.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#7) negyedes válasza Zirowe (#5) üzenetére


negyedes
addikt

Apa kezdodik :U

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#8) Zirowe válasza negyedes (#7) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Mi kezdődik?!
Leírtam a véleményem.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#9) negyedes válasza Zirowe (#8) üzenetére


negyedes
addikt

fikazas/trollkodas. most meg pete555 hianyzik, hogy megmondja milyen szar.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#10) Rav3n02


Rav3n02
senior tag

Háát ez a csempés megoldás még mindig otromba csúnya szerintem és kicsit primitív is, de ez egy jó ötlet....lehet, hogy meg tudnám szokni, kis böngészés után azt mondom, annyira nem rossz, mint amilyennek gondoltam :U

negyedes: nem értem hol a gond, android, ios, symbian, bada, wp7..tökmindegy melyik rendszert említjük mindenhol meg lesz az ellentábor, szerintem nincs azzal baj, ha egymásnak feszülnek egy kicsit a felek..főleg, hogy kicsit általában mindenkinek igaza van :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11) fahrii


fahrii
őstag

Igazán mehetne wp7es telókon is... winception

(#12) Zirowe válasza negyedes (#9) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ja értem, fórumon nem írhatod le a véleményedet, mert trollkodásnak számít.
Szerintem meg a te magasröptű megjegyzéseid számítanak trollkodásnak, de részemről itt befejezem az offot.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#13) gabor85 válasza Zirowe (#5) üzenetére


gabor85
őstag

Alapvetően mi a probléma a rendszerrel?

(#14) darkpower válasza Zirowe (#5) üzenetére


darkpower
aktív tag

Csak egyet érteni tudok ezzel

(#15) Dave™ válasza Zirowe (#12) üzenetére


Dave™
nagyúr

Az a baj, hogy beböfögsz egy "egy forintot nem ér ez a rendszer, "élményről" meg egyáltalán nem lehet beszélni.." ilyet, ahelyett, hogy azt mondanád, hogy nekem túl spártai a felülete, nincsenek színes ikonok tükröződéssel meg fénytörés effektekkel, vagy nem lehet minden nap más romot felrakni stb. A külsővel lehet vitatkozni, az élmény is relatív, de sokaknak nagyon is bejön ez a letisztult felület és a sebesség/integráltság, tehát az egy forintot nem ér meg nincs élmény az igenis trollkodás, a bénábbik fajtából. A vélemény az, ha indokolni is tudod.

(#16) NGA válasza gabor85 (#13) üzenetére


NGA
addikt

A szokásos általában:
- nem lehet testreszabni az csempék szinét bármilyenre
- nem átlátszó a csempe
- nem lehet a főmenüben meztelen nős képet kirakni háttérnek (igaz a csempe letakarná, de lásd előző pont)
- nincs benne efem transzmitter
- nincs benne memóriakártya hely (mert a 16 giga nem elég)
- nem lehet usb-s ventillátort, pohármelegítót, és heremelegítőt rákötni
- nem lehet szabadon belebuherálni
. stabilan fut
. az oprendszer nem szaggat, folyamatosan működik
- nincs rá 3.490.712 alkalmazás csak 42.000
- mert a picipuha csinálta
. mert pici a képernyő
- mert nagy a képernyő
- mert nincs kint állandóan látható óra

Soroljam még? :DD

(#17) Zirowe válasza Dave™ (#15) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ha még csak spártai lenne a rendszer.
Ingerszegény, nulla innovációt nem tartalmaz számomra, egyediséget még csak nyomokban sem lehet benne találni, és sorolhatnám, de ez nem az a topic.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#18) Dave™ válasza Zirowe (#17) üzenetére


Dave™
nagyúr

Nulla innováció és egyediség, értem. Illetve nem értem, de rád hagyom, jó lesz neked az az android.

(#19) NGA válasza Dave™ (#18) üzenetére


NGA
addikt

Ne etesd a trollt, mert ideszokik :-)

Általában minden wp7 topicba odasz@rik pár troll, aki bár max 2 percnél tovább még nem használt wp7-et, vagy csak videon látta, de megmondja a tutit.

[ Szerkesztve ]

(#20) Rav3n02 válasza gabor85 (#13) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Az én véleményem:

A kezelőfelület túl primitív, a testre szabhatósága pedig nulla, illetve a kis-nagy betűk folyamatos váltogatása nekem kicsit átláthatatlanná teszi. De önmagával a WP7-el nem lenne bajom, inkább azzal, hogy a Nokia a WP7-et választotta. (Ettől függetlenül tényleg azt kívánom váljon be nekik), de régen sokan azért vettek Nokiát, köztük én is, mert szabad volt a rendszer, volt rengeteg téma, színeket ikonokat lehetett benne cserélgetni, ezt a WP7-el teljesen elvették a Nokiásoktól :( Egyébként azzal vitatkoznék, hogy nincs benne egyediség, mert hasonló ötlet és megvalósítás nem nagyon volt még mobil OS-k között btw :U

(#21) negyedes válasza Rav3n02 (#20) üzenetére


negyedes
addikt

Ez mar inkabb velemenyilvanitas. :K

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#22) Mappa


Mappa
addikt

jópofa ötlet :K

nem kötelező megadni

(#23) atike


atike
nagyúr

Kár, hogy pont a lényeg "vesződik el"... A sebesség... Az hogy akadásmentes. Megnézném én is (droidom van), de így inkább kihagyom. :)

(#24) mrhitoshi válasza Zirowe (#17) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Pontosan. Neked megfelel az android meg a többi, de azt ne mondja senki, hogy, nincs innováció ebben a felületben. Egyedi, és a többi ios klónt elnézve nagyon is innovatív. De sorry ez is csak egy vélemény volt ;)

PS4

(#25) NGA válasza Rav3n02 (#20) üzenetére


NGA
addikt

Már miért nem lehet szineket cserélni benne? Ja, hogy gyárilag beleraktam egy csomót, és nem tudod szabadon definiálni? Az ikonokkal mi a baj? Minden programnak saját ikonja van. Mit kell ezen variálni? Ezek nem ikonok, hanem csempék, lapkák, amik nem statikusak, hanem jelentős százalékban információkat közölnek, igy egy pillantás alatt sokkal több infot össze lehet szedni. Ez nem egy statikus rendszer, hanem dinakmikus, folyamatosan változik "élő". De ezt csak az tudja, aki belakja a telot, és elkezdi használni.

(#26) Hami33


Hami33
aktív tag

iOs hoz képest nekem káosz az egész izgő -mozgó csempék átláthatatlan rendszer... Sajnálom előre a Nokiát ! Jobb lett volna ha kitalálnak valami jobb egyszerübb átláthatóbb rendszert!

(#27) a.sebi


a.sebi
őstag

EDENYKE...figyelj lehet a wp 7 et nem szeretni...de biztos hogy tobb innovácio benne mint az android kezelofeluletében.....egyedibb bármely mobilos renszernél....bada ios android ugyan az csak az android testre szabhato...ennyi....de a wp 7 egesz mas megkozelites mint akár melyik os

(#28) Sequoyah válasza Hami33 (#26) üzenetére


Sequoyah
tag

iOS-en csak statikus ikonok vannak, annál szükségképpen bonyolultabb. Az átadott információmennyiséghez viszonyítva viszont kifejezetten egyszerű, átlátható.

(#29) Rav3n02 válasza NGA (#25) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Félreérted szerintem. Engem az zavar, hogy pl egy üzenetek csempe nem lehet átlátszó kék és nem lehet rajta egy madár üzenettel a szájában a menü hátterem meg nem lehet Kitt a Knight Riderből. Hogy miért zavar? Mert én olyat szeretnék :) Nekem, többek között ezért nem jön be a WP7, de ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy másnak nem tetszik, vagy hogy ez egy rossz rendszer lenne :)

Egyébként meg ha valaki néz ABC vagy CBS által gyártott sorozatokat, az, ha egy kicsit jobban odafigyel észreveheti, hogy iszonyat durva filmesmarketingbe kezdett az MS, már lassan alázza az Apple-t :DDD

[ Szerkesztve ]

(#30) Hami33 válasza Sequoyah (#28) üzenetére


Hami33
aktív tag

Nyílván meg kell szokni! De nekem első pillantásra túl zavaros!

(#31) Воланд válasza Rav3n02 (#29) üzenetére


Воланд
titán

jah, az ncis: la-ben pl pont iphone-okat csereltek le htc titanokra. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#32) NGA válasza Rav3n02 (#29) üzenetére


NGA
addikt

Háttér: A kezdőképernyő háttere szabadon választható. A főmenüé nem. A picture szintén szabadon választható. Több menü meg nincs nagyon.

A rendszer csempék mindig egyszinűek, azért, hogy könnyen átlásd. Egyébként meg ott fontosabb az, hogy vigyorog-e, vagy szomorú (azaz online vagy-e) valamint a szám utánna, hogy hány üzeneted van. Ide minek még egy madár is?

(#33) Rav3n02 válasza Воланд (#31) üzenetére


Rav3n02
senior tag

A Castle-ben Media Playerben játszottak vissza egy biztonsági kamerát, amiből a képet MS painttel vágták kis és mindenki WP7 telefonokkal rohangál, Hawai Five-ban szintén és az MS által kifejlesztett asztal tabletet használják mindenre ;] meg még sorolhatnám, szerintem óriási :DDD

NGA : mert én madarat szeretnék érted...de látom nem érted Mindegy, számomra nem annyira testreszabható mint pl egy Symbian vagy egy Android és ez engem zavar, ennyi az egészt

[ Szerkesztve ]

(#35) NGA válasza Hami33 (#30) üzenetére


NGA
addikt

Kb 2 nap után, ha megszokod és megtetszik, már úgy gondolsz vissza, hogy ezt eddig miért nem csinálta meg senki? Baromi jó, hidd el. És igen jól áttekinthető. És ha az egyik csempe zavar, leveheted.

(#36) hito


hito
nagyúr

Aranyos, de egy nagy nulla.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#37) Воланд válasza Rav3n02 (#33) üzenetére


Воланд
titán

nem, snipping tool-al vagta ki, es paintbe illesztette be.

amugy igen, egyetertek, nem rossz ez a marketing. volt, hogy azt hittem, hogy nekem jott uzenetem. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#38) toldy


toldy
őstag

Kipróbáltam volna, de azt írja az os vagy a böngésző nem támogatott. ( ja SE X10 Mini Pro) :F

Az élet nem habostorta.

(#39) NGA válasza Rav3n02 (#33) üzenetére


NGA
addikt

Megoldható pedig. Irsz egy programot, aminek ilyen az ikonja, és kirakod. Szerintem nem tul bonyolult, mivel csak a message api-t kell hivni hozzá. SDK letölthető

(#40) Jadro


Jadro
veterán

Jó kezdeményezés, de pont az élményt nem adja vissza. Sebesség, röccenésmentesség. Arra azért jó, hogy megnézze az ember a felépítést. Ízlések és pofonok, de nekem ez a koncepció nem a szívem csücske.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#41) David75 válasza NGA (#16) üzenetére


David75
őstag

Ezt mintha én írtam volna. Te nem a klón regisztrációm vagy? :D A stílus is egyezik, mindjárt jelentem magamat:D:D:D

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#42) Pete55555 válasza negyedes (#9) üzenetére


Pete55555
addikt

Nagyon szaaaaaaaar ;] :P
Viccen kívül, egész jó ötlet, de azért nem adja vissza azt az "élményt" (ez ugye attól függ, kinek mennyire tetszik) mint egy igazi WP7 teló. Mellesleg sosem írtam, hogy a WP7 szar, na de mindegy....

(#41) David75 : :DDD

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#43) Evil Snowman válasza NGA (#32) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Mert szeretia kedves fórumtárs a madarakat na. :-) Látszik az avatarjából is. :-)
Hogy a témához is szóljak: jó ötletnek tartom a dolgot, így a sok elvakult robot és alma fan is bepillanthat a rendszerbe. Mondjuk a legnagyobb előnye nem biztos, hogy előjön a WP7-nek, ami ugye a sebesség.
Droidról tértem át a Wp-re, de életem egyik legjobb döntése volt.

[ Módosította: 7 ]

(#44) markymarky


markymarky
csendes tag

Látszik, hogy a Safari a legjobb mobilos böngésző.... Androidon nem tudom miért lassú, :DD ;] de Nekem a böngészőben gyorsabb, mint az iOS... Jó nyilván ez butaság, hiszen csomó funkció nem működik.... Örültem volna ha kicsit szabadabban is lehetett volna kezelni, de elismerésre méltó az ötlet... :) Mindenesetre szerintem a 3 óriás közül az M$ felülete a legszebb... :) Kacsintgatok is a WP7 fele, de még kívárok vele....

(#45) DeFranco


DeFranco
nagyúr

(There's an app for that :DDD ) Androidosoknak ott a Launcher7, van fizetős (1 USD) és ingyenes app is rá, próbának teljesen megfelel. Nagyon jól testreszabható, tweakelhető.

Én anno megvettem a fizetős részét is, de azóta rájöttem, hogy nekem minden testreszabhatósága mellett eléggé unalmas ez a felület, úgy hogy ment vissza touchwiz. Amíg használtam, addig viszont tetszett, nagyon sok pozitív tulajdonsága van, borzasztó funkcionális.

[ Szerkesztve ]

(#46) Sequoyah válasza markymarky (#44) üzenetére


Sequoyah
tag

Mire vársz? A Mangóval teljes lett annyira a rendszer, hogy ha ennyi nem tetszik, akkor már később se fog...

(#47) Gomez86 válasza NGA (#16) üzenetére


Gomez86
őstag

Ez fergeteges :)

Amúgy a legtöbb ismerősöm azt mondta hogy azért nem vesz Phone7-et mert
"... őőő... MS?... Hát nem tudom... "

Kb ennyi az összes valós érv...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#48) csab2 válasza Zirowe (#17) üzenetére


csab2
veterán

Egészen eddig a hozzászólásodig nem szóltam. Direkt. Elfogadom, hogy neked nem tetszik a rendszer. DE! Azt mondani, hogy nincs benne egyediség és innováció, szerintem butaság. Van, csak neked nem jön be. Nincs ezzel semmi baj.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#49) Kaworu


Kaworu
csendes tag

Nem értem miért kell osztani, gyökérnek nevezni egy fórumozót, csak azért mert kifejtette véleményét egy mobil OS-ről. Itt sokan személyes sértésnek veszik(!), ha valaki leszól egy terméket, hihetetlen.

Ja, szerintem is unalmas a metro felület, ez a fekete-piros kombináció ráadásul csúnya is.
Egyébként nincs bajom a rendszerrel. Troll-e vagyok?

(#50) markymarky válasza Sequoyah (#46) üzenetére


markymarky
csendes tag

A markettal van problémám... Az a baj, hogy hiába a jó fejlesztői környezet, általában az alkalmazásokat iOS-re és Androidra csinálják meg elsőnek.... És utána a kutya se tudja hogy mikor lesz Bada-ra, WP7-re vagy BB-re.... iOS-en van vagy 150 letöltött alkalmazásom (csak ingyenes) aminek csak a töredékét érem el WP-on.... Na meg az árak... Eldöntöttem, hogy a legközelebbi mobilnál beregelem a kártyám... De amikor megláttam az árakat a Marketplace-en menten sírvafakadtam.... Szóval vannak bennem kételyek... :( Amúgymeg másfél éve vagyok iOS user, és unom a felületet... Imádom az Apple-t de mostmár sok ebből a kinézetből....

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.