Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Воланд


Воланд
titán

ja, az sdk-t, meg a hozza tartozo dokumentaciot anno siman le lehetett tolteni az ms szervererol :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2) gezatata


gezatata
aktív tag

ez melyik samsungocska?

Egy hóember kérdezi a másiktól: Szerinted ki készített minket? Válaszul a másik: Senki. █ Az Isten szeretet, és aki kitart a szeretetben, az az Istenben marad, s az Isten is benne marad.

(#3) Воланд válasza gezatata (#2) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4) Barthezz2 válasza gezatata (#2) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Az egyetlen WP8-as Samsung, az Ativ S? :) Ami még mindig baromi jól néz ki :))

Bár ha ilyen lesz a 820, akkor versenyeznek egymással a kegyeimért :D

Everybody lies.

(#5) Polllen válasza Barthezz2 (#4) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nem néz ki rosszul. Engem persze még mindig a feature lista érdekel... :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#6) Oppenheimer válasza Polllen (#5) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Az majd holnap. :D Remélem ütni fog!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#7) tybsen


tybsen
addikt

Már csak egyet kell aludni. Nagyon szépek az új Nokia-k. :B

(#8) mukibuci válasza Barthezz2 (#4) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

én most úgy vagyok vele, hogy megvárom, amíg minden általam használt (pontosabban ha lenne akkor használnám) app nem lesz meg wp8ra, ha pedig belátható időn belül ez nem lesz meg, akkor helló ios (bár ehhez meg sokkal nagyobb kijelző kéne az almára :B )

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#9) margithid


margithid
veterán

A wp8-as nokiák mikor kerülnek ki a piacra?

Amúgy ha ilyen lesz a a nokia új telója mint a képen akkor ütős lesz!
Mindegyik nagyon baba.

[ Szerkesztve ]

(#10) oO7 válasza Воланд (#1) üzenetére


oO7
őstag

az egy ÁLLÍTÓLAGOS developer preview (pre-alpha) állapotban lévő SDK volt, aminek lehet, hogy megközelítőleg nulla köze lesz a végleges verzióhoz amit mostmár 1-2 héten belül megkapunk... arra kb felesleges alapozni, vagy az abban látottak alapján messzemenő következtetéseket levonni a rendszer felépítéséről/működéséről/vagy akár kinézetéről...

(#11) dali.78


dali.78
tag

nagyon szép ez a samsung.
lehet, hogy ios6 helyett wp8 lesz...

(#12) anulu válasza Barthezz2 (#4) üzenetére


anulu
félisten

így, ebben a formában utánam is vághatnának egyet, nem hajolnék el :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#13) P00By válasza dali.78 (#11) üzenetére


P00By
nagyúr

Itt is ez a helyzet! Várok türelmesen aztán meglátjuk :)

(#14) gzbotii válasza anulu (#12) üzenetére


gzbotii
veterán

:DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#15) gabor72


gabor72
aktív tag

Én a következőket várom hogy javítsák a wp7-hez képest:

- Gmail subject hiba javítás, ne csessze össze az ékezeteket néhány reply után.

- Ha levelezek, a sokadik reply után már hosszú másodpercekbe telik amig betölti az egész levelet, pl a droidban meg tudták oldani hogy csak a levél eleje töltődjön le.

- Értesítések. Ez a legfontosabb, ha valaki posztolt valamit a fb oldalamra akkor eddig úgy értesültem róla hogy megvártam amig a csempe kettőt fordul, majd alulról előbukkan a szám hogy mennyi esemény történt. Másik eset hogy megnyitottam a csempét és odaoldalaztam a megfelelő helyre. Jó lenne ezt egy piktogram a levelekhez és sms-ekhez hasonlóan a lock screen-re.
Ha ezek meglesznek az első héten veszek egyet, pont úgy ahogy az omnia7-et megvettem a megjelenés napján.

[ Szerkesztve ]

(#16) gabor72 válasza gabor72 (#15) üzenetére


gabor72
aktív tag

Vagy pl Foursquare értesítés. Droidnál ott figyel a legördülőben amig ki nem lököm oldalra.
WP7-nél meg talán megkaptam a harmadát.

(#17) catroot válasza gabor72 (#16) üzenetére


catroot
veterán

4th & Mayor esetében megmarad, igaz, hogy csak appon belül.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#18) gabor72 válasza catroot (#17) üzenetére


gabor72
aktív tag

Igaz, de nem vagyok előrébb vele, megintcsak végig kell mennem egy többlépéses görgetésen hogy megnézzem történt-e valami.

Szeretnék egy szép is ikont a lezárt képernyőre, ahonnan egy klikk és már ott is vagyok az eseménynél. Remélem nem hagy cserben a Microsoft. :)

(#19) mukibuci válasza gabor72 (#18) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

erre nem vennék mérget :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#20) gabor72 válasza mukibuci (#19) üzenetére


gabor72
aktív tag

Akkor jövő héten veszek egy RAZR MAXX-ot, végülis tök jól elvagyok az Androiddal, és külön bónusz hogy nem fog lemerülni estére mint eddig az összes telóm, kivéve a Blackberry-ket :)

(#21) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Várom már a nokia eventet.. :)

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#22) Polllen válasza Oppenheimer (#6) üzenetére


Polllen
nagyúr

Azért nem reménykedem túlzottan. Eddig tapasztalatok alapján ms akkor nem mondott semmit az újdonságról, ha nem volt érdemben mit mondania... :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#23) fury71


fury71
aktív tag

Akkor most a WP8 vagy nagy durranás lesz vagy nem

Az élet valójában egyszerű, csak mi ragaszkodunk hozzá, hogy bonyolulttá tegyük.

(#24) Polllen válasza fury71 (#23) üzenetére


Polllen
nagyúr

Majd meglátjuk.

Az alapgondolat elég újszerű.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#25) Воланд válasza oO7 (#10) üzenetére


Воланд
titán

csupan a biztonsagra, meg a titkos projektre reagaltam. ebbol a szempontbol mindegy, hogy milyen allapotban volt az sdk. bar megertem, az uborkaszezon kozepen valamirol beszelni kellett.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#26) Glenda válasza Polllen (#22) üzenetére


Glenda
addikt

Eddig. De Sinofsky hozta magával a "nem igérünk semmit" hozzáállást, ami néha kicsit idegesítő tud lenni. Pl ma volt a hivatalos Windows Server event, miközben elvileg már lassan egy hónapja kész a cucc.
IE10/W7 még mindig semmi. VS event a napokban lesz, miközben már egy hónapja az is kész.
A Servernél konkrétan ma derült ki, hogy a Bing már egy jó ideje az új Serveren fut.
Persze, értem én a "kellemes csalódás" dolgot, meg biztos jobb is, mint Ozzie hozzáállása a Vistánál...de szerintem valahol a két véglet között kellene lennie a kommunikációnak.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#27) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Ez a magyarázat arra is jó, hogy ha valami nincs kész, vagy hibás, akkor azt mondják, hogy titkos, ezért van letiltva. :R

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#28) atike


atike
nagyúr

Vesszek meg, de komolyan gondolkodok rajta, hogy váltani kéne rá... Kíváncsian várom, hogy mit fog tudni nyújtani... Na meg mennyiért... :)

(#29) babo91


babo91
csendes tag

[link] Akit érdekel a Nokia bemutatója, az itt megnézheti majd élőben. :)

[ Szerkesztve ]

(#31) Peterson_ válasza margithid (#9) üzenetére


Peterson_
addikt

Felejtős, mivel ez egy Samsung, név szerint az Active X, ha minden igaz.
A WP 8 Nokiákról meg már közölt le cikket az MA;)

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#32) Peterson_ válasza Peterson_ (#31) üzenetére


Peterson_
addikt

Az az Active, meg inkább Ativ S, csak kicsúsztam a szerkesztési időből:DDD

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#33) M3oH válasza Воланд (#3) üzenetére


M3oH
addikt

Pofas ez a keszulek. tetszik. Csak Win platformtol felek pottyet, megszoktam mar nagyon az androidot.

(#34) Peterson_ válasza M3oH (#33) üzenetére


Peterson_
addikt

Használni nagyon jó a WP-t, kényelmes, dinamikus, olyan "smooth" az egész.:)
Engem inkább a szolgáltatások, és a testreszabhatóság tartanak vissza.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#35) Oppenheimer válasza Peterson_ (#34) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Amikor minden smooth és jól működik, akkor az embert már nem érdekli a testreszabhatóság. A szolgáltatásokkal meg biztos nem lesz gond, ha nincs valami kirívó igényed :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#36) Peterson_ válasza Oppenheimer (#35) üzenetére


Peterson_
addikt

Amilyen hülye vagyok, egy idő után megunok egy rendszert, aztán szét kell, hogy haxoljam:D
Azon kívül nekem pont megvan az extra igényem és ezt épp a droid nyújtja.
Pontosabban az a készülék, ami tudja azt ami nekem kell, droidos.
Ha a WP-nél lenne, akkor azt használnám, mert amúgy tetszik a rendszer, desktopban is bevált, no meg a cég is szimpatikus.
Gondolkodom is rajta, hogy a másodlagos keszülékem lecserélem, csakhát akkor arra is mobilnet, alacsony üzemidő...stb.
De ha megteszem, vagy hagyományos teló symbiannal, vagy ha tapi, akkor WP:)
Bízom benne, hogy lesz olyan jó a 8, és az ezzel a rendszerrel szerelt készülék felhozatal, hogy megszorongassa a konkurenciát.

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#37) dali.78 válasza Peterson_ (#34) üzenetére


dali.78
tag

hát igen.... nincs rá egy rendes instagram...

(#38) tybsen válasza Peterson_ (#36) üzenetére


tybsen
addikt

Sajnos en is pont ilyen vagyok :B pedig nagyon szivesen kiprobalnek egy 8-ast, de szerintem ez is csak azert van, mert csak az ujdonsag vonz.. Aztan gondolom ahogy megismertem a rendszert, vissza androidra vagy nem tudom, mert ha az android testreszabhatosaga utan barmi masra is kivancsi vagyok (mert mar olyan regota hasznalom, hogy kicsit unalmas) akkor a wp meginkabb unalmas lenne szamomra. Szoval en ettol tartok leginkabb meg persze ujabb felesleges penzkidobas, hiszen a meglevo nexusom teljesen jol mukodik. Viszont amennyire ismerem magam, ugyis ki fogom probalni a kozeljovoben a 8-at ;]

(#39) Воланд válasza Glenda (#26) üzenetére


Воланд
titán

"A Servernél konkrétan ma derült ki, hogy a Bing már egy jó ideje az új Serveren fut."

azt mar regota lehet tudni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#40) #19158016 válasza Oppenheimer (#35) üzenetére


#19158016
törölt tag

A hangerők külön-külön beállítási lehetősége kéne már csak.....

(#41) Peterson_ válasza dali.78 (#37) üzenetére


Peterson_
addikt

Azt' ezt most kinek böfögted be?:N
Valószínűleg, ha hipszterkedni akarnék, symbiant, meg WP-t írtam volna.
Amúgy kockulásra használom a tekefonom a fő funkciókon kívül, és erre az egyetlen alternatíva az Xperia play...ezem is van, kb mindent ezen csinálok, mert az asztali gépemtől meg kellett válnom.
Csakhát a droid mégsem windows.
Na mindegy is, elég vakon lehetsz, ha az eddigi hozzászólásaimra ezt tudtad reagálni.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#42) margithid


margithid
veterán

Wp7 hazsnálókat kérdeznék, hogy app fagyás van-e? Azért kérdezem, mert androidon a facebook app az egész telómat hazavágta, magyarán fagyott, lassult, röcögött.
Ott az ilyen fő alkalamzások jól megvannak írva? Azért is kérdezem, mert iOS-en is most lett új FB app, az előzővel gondolom ott is gondok voltak.
Amúgy kicsit szégyen FB-ra nézve, hogy egy ilyen appot kiadnak a kezük közül mint ami droidon van.. :F
Amúgy emg vagyok elégedve droiddal, de a kiváncsiság hajt engem is, hogy milyen wp8.
Igaz droidot jól belaktam, nexus s, 4.1, teljesen jól müködik, gyors is, csak az ilyen app problémák ne lennének, no meg a memóriakezelés is lehetne szerényebb. Szereti a Ramot droid :(((

(#43) Воланд válasza margithid (#42) üzenetére


Воланд
titán

az fb app az konkretan szar, de fagyni nem fagy. en utoljara beta mangon talalkoztam app fagyassal, de az egesz rendszert nem tudja hazavagni, max kilep a program magatol.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#44) #19158016 válasza margithid (#42) üzenetére


#19158016
törölt tag

Droid után a WP egy megváltás.

(#45) Peterson_ válasza tybsen (#38) üzenetére


Peterson_
addikt

Kb szerintem a JB-s Androiddal lenne érdemes összemérni, talán valamivel stabilabb, mint az előző verziók.
Én egyébként sok évnyi symbian után váltottam droidra, és kb 1 évnyi Használat után volt szerencsém egy lumia 710-et nyomkodni pár napig.
Kb ugyanaz a különbség...aztán nézd.meg a hardvert.

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#46) catroot válasza mukibuci (#19) üzenetére


catroot
veterán

Nem úgy volt, hogy bizonyos appok értesítését majd kilehet tenni a lockscreenre?

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#47) Peterson_ válasza margithid (#42) üzenetére


Peterson_
addikt

A Facebook mobile, ha az appot nézzük, ha a lapot, egy bug és lagtenger, szerintem kb minden OS-en.
Kezdek gyanakodni, hogy azért csinálták, hogy az ember agyvérzést kapjon

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#48) Воланд válasza catroot (#46) üzenetére


Воланд
titán

de, viszont ez nem jelenti azt, hogy az ertesitesre bokve megnyilik az alkalmazas. azok szerintem olyanok lesznek, mint most az uj uzenetet, nem fogadott hivast jelzo ikonok.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#49) margithid válasza Воланд (#43) üzenetére


margithid
veterán

Értem. Akkor ennyivel jobb wp, sajnos doridot akkor is hazavágta ha kiléptem, háttérben meg nem lehetett lelőni.

windlaci

Nekem most nincs sok gondom droiddal, hozzáteszem nyers androidot használok, minden flottul megy, ráadásul root mellett olyan dolgokat is elérek, mint pl 3g-n letiltom mi ne kapjon netet, vagy reklámmentesítő.
Nem is beszélve a voodoo soundról.
Ettől függeltenóül wp-ben érzek nagyobb potenciált, sajnos android nagyon erőforrásigényes, ráadásul csúcshardvereken is képes akadozni..

(#50) catroot válasza Воланд (#48) üzenetére


catroot
veterán

Értem, köszi. Szóval annyival leszünk előrébb, hogy nem kell felnyitni a kijelzőt és görgetni.

@(#30) gabor85

Na, ez egy rohadt nagy piros pont! :K

@(#37) dali.78

Most azon kívül, hogy teszel fel szűrőt a képre és egyből feltolod twitterre/FB-re, felesleges is (szvsz) wp-re, mivel itt is feltudod tolni egy gombnyomással.

(jó, tudom, az instagram nem csak ennyiből áll)

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.