Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#153) dragon1993 válasza #32839680 (#152) üzenetére


dragon1993
őstag

Én nem csodálkozok ,hogy lassú (nem is P4-et használok)
Csak az ne mondjátok ,hogy mindenkinek azonnal W7/W8-ra kell váltani.

Hopp bocsi félreolvastam sztornó.
Azt hittem a W7-en nem futó programokat listázzunk nem pedig fordítva.

A CC-ben meg annyi a felhő ,hogy online ellenőrzi az előfizetésed érvényességét.

[ Szerkesztve ]

(#155) Alchemist válasza ddekany (#142) üzenetére


Alchemist
addikt

Találkoztam már jópár oldallal, amelyek ajánlották a helyes működéshez a böngésző cseréjét az IE-ről szinte bármire...

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#156) Alchemist


Alchemist
addikt

Oprendszer ügyben vannak elgondolkodtató irritációk: egy barátom kiakadt azon a ficsörön, hogy a bedugott pendrájvjára (tele értékes adatokkal) megkérdezte, formázhatja-e...

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#157) ddekany válasza Alchemist (#155) üzenetére


ddekany
veterán

Jó nekik... :) Volt ezzel bajlódás nem is olyan rég munkahelyen. Felhasználók állami és egyéb cégeknél dolgoznak, tehát nincs is joguk telepíteni ha rend van náluk, de ha tudnak is (ejnye), "gizike" nem mer olyat. Kb. addig lehetett kiharcolni a dolgot, hogy na jó, IE8 alatti böngészőn nem kell mennie az oldalaknak. Ez is nagy szó, hogy IE7-re nem kellett, azon ürüggyel hogy há'de XP-re van frissítés IE8-ra. Ha azt mondod, hogy az IE helyett használjanak mást ott, ahol eddig is az volt... végkép kiröhögnek.

(#158) Khan13 válasza Alchemist (#156) üzenetére


Khan13
senior tag

Ott érdemes elgondolkodni egy minden adat lementésén és formázáson, mert valószínűleg sérült rajta a fájlrendszer vagy a partíciós tábla. Ne később szidjon mindent, mert használhatatlanná váltak az adatai, pedig a rendszer jelzett (a maga módján).

Az emberek egy része hajlamos mindent irritációnak felfogni, főleg azt amit nem ért, még akkor is, ha jó dologról van szó...

(#160) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Megint jön a böngészők harca 02335343. felvonás ;]

halahala

(#161) Alchemist válasza Khan13 (#158) üzenetére


Alchemist
addikt

Ellenőriztük a pendrájvot, nem volt rajta szerkezeti hiba, talán előzőleg egy másik gépen leválasztás nélkül lett kihúzva... de ez a "nuke the drive" opció akkor is durva.

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#162) Khan13 válasza #32839680 (#159) üzenetére


Khan13
senior tag

Egyszer fordult talán elő ez a baki. De nem csak az övékben, volt néhány másik neves védelmi szoftver készítő, akiknek hasonló bugjaik voltak. Amúgy manapság is jellemzően ha megfertőződik egy fájl, akkor azt mindegyik szoftver kukázza, nem pedig kiszedi belőle a vírust.

(#163) Recsee96


Recsee96
csendes tag

Opera egy Chrome utánzat, IE lassú, Safarinak meg nincs már wines frissitése :S marad a chrome :D :C

(#164) Glenda válasza Recsee96 (#163) üzenetére


Glenda
addikt

Az Opera egy WebKit browser, úgy viszonyul a Chromehoz, mint a Safari. Most szívnak a portolással, de majd lesz jobb is.

Viszont az IE11 egyáltalán nem lassú. Érzésre a leggyorsabb, bár a szintetikus tesztek nem ezt mutatják. Attól még kényelmes.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#165) dragon1993 válasza Glenda (#164) üzenetére


dragon1993
őstag

Tévedsz az új Opera Chromium-ra épül.
Olyan szinten megegyezik ,hogy paraméteres indítással ugyan azzal a parancsal át lehet rakni a cache helyét.

De a Webkit ez sem marad sokáig mert az Opera is váltani fog Blinkre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.