Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) munky válasza WilliamGhost (#130) üzenetére


munky
őstag

"Vistához nem mérhető, mert az egy használhatatlan szar."

Hmm, biztos én vagyok hülye és egy év alatt nem vettem észre, hogy az oprendszer amit nap mint nap használok egy szar. :U

Gondolom rengeteget "tesztelted" és megfelelő gépen... :W

[ Szerkesztve ]

(#152) nemethati


nemethati
senior tag

Hát skacok én most tesztelgetem....eddig kiváló,még torrent is megy (vistán nem akart menni)! Dokumentálni időhiány miatt nem tudok, de ha lesz valami értelmes gondolatom megosztom veletek :R

(#153) nemethati


nemethati
senior tag

Ja most nézem hogy nem igazán él a dolog :U
Barnyfiu grat a teszthez :R

(#154) olbaidhun válasza _Toka_ (#6) üzenetére


olbaidhun
őstag

Nekem sincs kedvem leváltani a jó öreg "belakott" Xp-t! Egyszerűen sajnálom :O

De engedjétek meg, h ajánljak egy szuper programot:

Norton Ghost 8.0 :R

A verzió mindegy, nekem ez volt "gyárilag" egy kiberhelt win xp telepítő menüjében.. azóta, ha bármi gebasz van, vagy csak ki akarok próbálni valami újat, tudom, h van egy stabil rendszer ami 5perc alatt újra visszakerül és minden fel van rá települve..

Nem érdemes sokat gondolkozni a win 7 en, ha elsőre gyorsabb, akkor a FINAL is biztos tűrhető lesz, és akár azt a fél évig használt win sevent is lementheti az ember!

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#155) jaffa888


jaffa888
csendes tag

Az biztos hogy a Microsoft most egy az XP-hez hasonló,jó operációs rendszert ad ki a keze közül.Nekem mondjuk a Vista-val sem volt semmi bajom,csak az nagyon szerette a memóriát ;] A Win7 van most a gépemen,hát mit is mondjak.Olyan mintha egy XP-t használnék csak új dizájnal+korszerűbb biztonsági technológiákkal.

[ Szerkesztve ]

Disco's Hit...

(#156) Coming512


Coming512
csendes tag

Üdw mindenkinek! Szerintetek a Windows 7 játékra jobb, mint az xp? Mennyi gépigénye van a 7-nek?

(#157) technoboy19 válasza Coming512 (#156) üzenetére


technoboy19
tag

a gta ugy látszik jobban favorizál, de szerintem kb ugyanugy fut minden.
csak a 7-es modernebb, csicsásabb oprenCer.

[ Szerkesztve ]

ÉRTÉKELÉS: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/hsz_47415-47415.html http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/

(#158) vakimaki


vakimaki
csendes tag

Hello!
Windows 7-et szeretnék a gépemre rakni,csak nem
tudom a konfigomhoz melyik verziót érdemes.
-Én a 32 bites home premiumra gondoltam,úgy vettem le a
hozzászólásokból ,hogy 64 bitessel lassabb lenne a gépem.
Valaki adna tanácsot?

Gigabyte GA-MA78GM-S2H,AMD X2 6000+,2*1G kingmax 1066,GAINWARD 9600GT 512Mb,WD SATAII 500G,ASUS VK221D lcd

[ Szerkesztve ]

(#159) PuMbA válasza vakimaki (#158) üzenetére


PuMbA
titán

32bitest tegyél fel.

(#160) GreenBO válasza PuMbA (#159) üzenetére


GreenBO
csendes tag

kösz a helpet. :R

(#161) technoboy19 válasza PuMbA (#159) üzenetére


technoboy19
tag

úgy hallottam gyorsabb a 64 bites a 32 esnél a winfos 7 en, gyorsabb mint amennyi anno az xp nél volt a különbség a 2 oprencer közt

ÉRTÉKELÉS: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/hsz_47415-47415.html http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/

(#162) darkarthur válasza Coming512 (#156) üzenetére


darkarthur
senior tag

Én már egy jó ideje Win7-et használok, és játékra még gyorsabb is ahogy én tapasztaltam.
CoD4, 6... stb még az FPS is több. Most, hogy egy 4GB-os Pendrive-ot használok Readyboost-ra így meg aztán tökéletes.

[ Szerkesztve ]

Samsung S23 Ultra 5G

(#163) sztyopa1


sztyopa1
csendes tag

Valaki segítsen . XP Pro. van a gépen Win 7 -re cserélném. Azt szeretném megtudni, hogy ha az XP-t letörlöm és feltelepítem a Win7-et , megmaradnak a patrícióim és a fájlok ? Köszönöm .

(#164) SrAc 1139 válasza sztyopa1 (#163) üzenetére


SrAc 1139
tag

a partíció megmarad, és a fájlok is azon az oldalon ahova nem a windows rakod...

(#165) SrAc 1139 válasza vakimaki (#158) üzenetére


SrAc 1139
tag

nem igaz, pnt hogy a 64bitessel lenne gyorsabb a gép... én már csak tudom, volt mind a kettő!

(#166) roliii


roliii
tag

Hmm .. nem rossz a Win7, én legalábbis úgy láttam bemutatóban (videókon), hogy jó, meg olyat is láttam ami 7sec alatt bekapcsol a Windows :Y . eléggé jó teljesítmény ezek szerint.

(#167) tomgabor


tomgabor
senior tag

Hello egy olyan kérdésem lenne mennyivel lesz jobb vagy roszabb a gépem ha az Xp-t lecserélem Win 7-re?(Nézzétek meg a konfigom)

(#168) fasirTTT


fasirTTT
őstag

hogy az istenbe lehet lecserélni a win7 asztalát? :S pl vistásra ?
mert nemmondom h szar......csak .......jah........ :D

(#169) pschio válasza tomgabor (#167) üzenetére


pschio
őstag

sokkal jobb lesz.

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#170) ollie válasza tomgabor (#167) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kevés az a 2GB már a játékokhoz, és Vista ill. Win7 alatt több is kell, mint XP alatt.

***

(#171) GAbre


GAbre
veterán

Én is teszteltem vista és Win 7 alatt,és teljesen más következtetésre jutottam.....
Nincs "semmi" különbség...
Amúgy meg Crysis-al is teszteltem.ott sincs.Sőt.....
De nem firkálom,maga az oprendszer nagyon király,gyors meg minden,csak játéknál nincs különbség...

Avatar

(#172) GAbre válasza tomgabor (#167) üzenetére


GAbre
veterán

Ha mást nem többet fog támogatni.
De amúgy szerintem jobb lessz,igaz xp,a gépemen,vagy 5 éve nem volt...XD

Avatar

(#173) Walacky


Walacky
csendes tag

Tavasszal felraktam az XP helyére a W7-et, de előjött egy probléma, és képtelen vagyok megoldani. Hátha van valakinek ötlete.

Korábban, ha az XP alatt a netről fel akartam venni valamilyen audio anyagot, erre alkalmas lejátszó-felvevő programokkal (pl. JetAudio, Audacity,...) simán megoldható volt. Ugyanígy volt, ha a tuner-kártyával akartam tv műsort rögzíteni.

Viszont, mióta a W7 fut a gépen, megnémultak a felvételek. A tuner némafilmet rögzít, az Audacity meg a nagy csendet. Közben a hangszórón szépen jön a hang.

Valakinek van ötlete?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.