Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44) weberzolee válasza Blizzardking (#30) üzenetére


weberzolee
aktív tag

Miért kell párhuzamot vonni az elégedettség és elvakultság között? Ha azt mondom hogy a droid fagy mert olvastam, de nem használom jelenleg akkor mennyire lesz releváns a véleményem? Pont mint a Droid huszár Apple hatereké. Elhiszem hogy van akit érint, nem állítom hogy hibátlan sőt, ki is emeltem hogy NINCS ilyen. De mutass egy jelenlegi Androidos telefont aminek NINCS egyetlen bugja sem. És mutass olyat is amit javítani fognak 5 év múlva is ha elkúrják a frissítést, de az is elég ha olyat mutatsz amit 1-2 héten belül javítanak. Pixel esetleg, ami ugye szintén bugos, mégis elégedettek a használói. Gondolom ők is fanok vagy részvényesek. Számomra elképzelhetetlen hogy valaki egy Androidos telefonnal elégedett legyen, ennek ellenére sokan állítják hogy pl az S9 hibátlan. Akkor ők most fanok vagy csak simán elégedett felhasználók, esetleg nem jelentkezik náluk a hiba? Összegezve az én észrevételem az hogy a legnagyobb haterek soha nem használták az adott készüléket, de minden esetben betalálnak a topikba, ha csámcsogni lehet valamin.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.