Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .Szaki.


.Szaki.
addikt

5S-en szerencsére nem tapasztaltam hasonlót.

(#2) Leones


Leones
csendes tag

Iphone SE készülékemen, ha kikapcsolom a WiFit majd újra be, akkor kb. 20 perc míg újra tud csatlakozni a hálózatra. Régebben ilyen nem volt, rem. hamar javítják a hibát. :U

Nokia 2630 - LG GD330 - LG GS290 - LG Optimus 2X - Xiaomi MI 4C - Allview P4 Life - Iphone SE

(#3) OCTAMD válasza .Szaki. (#1) üzenetére


OCTAMD
őstag

Nálam youtube használatánál ha mozgatom a telot ,feljön egy ablak ,hogy gépelés ismétlése

X és iPad pro 12.9 1.gen is

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#4) marcarc válasza Leones (#2) üzenetére


marcarc
senior tag

Biztos, hogy sietnek majd vele.A 11 az élő példa:D

(#5) Dovloran


Dovloran
senior tag

Nekem is bug-os volt 5S-en a WiFi az utóbbi pár napban, de szerencsére, már váltottam. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#6) buvartacsko válasza Dovloran (#5) üzenetére


buvartacsko
addikt

remélem ha az új készülékeden bármilyen bug előjön, majd arról is csak váltasz. :U

ON: én nem tapasztaltam ilyen hibát egyik készülékemen sem.

(#7) moleculez


moleculez
veterán

Még jó, hogy nem raktam fel.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#8) Wesder válasza buvartacsko (#6) üzenetére


Wesder
félisten

Gondolom ha házon belül váltott volna, azzal nem lenne semmi problèmád :U

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9) buvartacsko válasza Wesder (#8) üzenetére


buvartacsko
addikt

nem, csak próbáltam rávilágítani hogy bugok máshol is vannak.

(#10) leslieke válasza moleculez (#7) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

i7-en nincs ilyen gond. ;)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#11) Matada2.3


Matada2.3
veterán

SE-nél nem tapasztaltam még semmit, de akkor az otthoni nyolcra csak a 11.4.1 fog menni..

Finn the human

(#12) Šolaire


Šolaire
veterán

SE telóm van. Szerencsére nem tapasztaltam semmi hibát.

“Praise The Sun” \[T]/

(#13) Giovan!


Giovan!
addikt

Sima i6-on sincs semmi probléma (kicsit jobban melegszik Max Payne közben mióta 11.4 van rajta, de az nem függ össze ezzel a WiFi buggal szerintem :D )

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#14) OgreImre


OgreImre
senior tag

6S Plus, 5Ghz-es wifin, 40 perc használat és 6 óra készenlét után 50% az akksi...várom a javítást.

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#15) Ashitaka


Ashitaka
tag

Nos,ezért maradt a céges SE 10.3.2-őn. A 11xx verziókkal ahogy olvasom rengeteg a probléma.A 10x legalább mind a mai napig stabil.

[ Szerkesztve ]

(#16) weberzolee válasza Ashitaka (#15) üzenetére


weberzolee
aktív tag

Azért a problémák elég esetlegesek. Nekem i6 és mini 4 is van és semmi gondom. Asszony se nyafogott az 5S miatt. Másrészt van mondjuk 1.000.000 felhasználó amiből 250 jelzi hogy bugzik és már ki is kiáltják hogy szar a frissítés. Ez alapján nem frissíteni szerintem butaság. Ha frissítés után 999.750 felhasználó beírná hogy hibátlan akkor frissítenél? Bug mentes OS verzió se Androidon se Windowson se IOS -en de még MacOS -en sem volt soha és nem is lesz. A 10.3.2 is tartalmaz bugot amit a 10.3.3 -ban javítottak, csak neked nem jött elő :)

(#17) Blizzardking válasza weberzolee (#16) üzenetére


Blizzardking
őstag

"Azért a problémák elég esetlegesek."

Igen, esetleg megúszod...

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#18) kovbandi82


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Iphonen Bétán és Ipaden tapasztaltam, hogy Wpa2-enterprise hitelesítésnél reboot után elfelejti a jelszót, sima Wpa2-Personalnál nem. Mivel Androidnál nincs ilyen, kizárnám a Radius szerver hibát.

(#19) Cuccok válasza Blizzardking (#17) üzenetére


Cuccok
tag

Nálam valszeg jelentkezett .. 95% körülről 1 nap alatt vagy hamarabb (nem nézegettem) lemerült csutkára, holott ilyen soha nem csinált előtte.
iPad pro 10.5

(#20) farkas63


farkas63
aktív tag

Ezek a bugok nem csak iOS 11.4-nél vannak jelen hanem régebbi iOS verziónál is.
Sőt olyan bugja is van az iOS-nak, hogy ha párosítani akarsz 2 eszközt akkor a telefonon a hotspot-ba kell menj a beállításokban, hogy lássa is a wifi jelét a telefonnak a másik eszköz. ASD

(#21) totgab02


totgab02
junior tag

Belassitjak a picsba a telokat majd az ios 12vel "akar 60%os gyorsulast" igernek es verik magukat hogy mekkora istenkiralycsaszarok😂😂

(#22) Šolaire válasza totgab02 (#21) üzenetére


Šolaire
veterán

Nem vettem észre lassulást amiről írtál!

“Praise The Sun” \[T]/

(#23) weberzolee válasza Blizzardking (#17) üzenetére


weberzolee
aktív tag

Kevésbé szerencsések vegyenek droidot :), nekem meg sürgősen ki kell töltenem egy lottót. Erős mostanság a mázlifaktorom. (És még jó pãr embernek a környezetemben)

[ Szerkesztve ]

(#24) Nirvanus


Nirvanus
aktív tag

A még garis hálózatfüggő SE-m a 11.4-es frissítés óta nekem is nevetségesen hamar lemerül. Ha be van kapcsolva a wifi, ha nincs. Ez szerintem gáz. Az Apple szoftver fronton kezd hasonlítani egy másik vállalatra. Ez pedig szomorú.

[iTX-or-GtfO!]

(#25) Depiboy


Depiboy
tag

A 12.0-án is érzékelhető hasonló bár az még nagyon béta :(

(#26) Wesder válasza totgab02 (#21) üzenetére


Wesder
félisten

Ezèrt kár volt regelni szvsz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#27) Šolaire válasza Wesder (#26) üzenetére


Šolaire
veterán

Hagyjad,csak betrollkodik mindenhova : [link]

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#28) <Lacy85> válasza weberzolee (#16) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Miért, szerinted mindenki jelent minden hibát, amit tapasztal?
Ilyen alapon pl. a Windows 10 fórumok világrekordot döntenének nézettségben. :D

Én se szoktam minden hibát jelezni XY helyen. Max. rákeresek, gugli kidob 1-2 oldalt, ahol páran panaszkodnak, aztán el is könyveltem, hogy "oké, nem egyedi hiba".

[ Szerkesztve ]

(#29) FlashLed


FlashLed
senior tag

Nekem 6s pluson nincs gond, es jobb is az akkuido. Nem vettem eszre semmi anomaliat, pont, hogy jobb lett az akku ido.

The Mechanic

(#30) Blizzardking válasza weberzolee (#23) üzenetére


Blizzardking
őstag

Minél fanatikusabb valaki, annál kevésbé jelentkeznek nála az ilyen-olyan problémák. Ez meg az én észrevételem. Aki objektív, az simán leírja hogy problémát tapasztalt. De biztos a világ összes routere a hibás.
Mindenesetre köszi alma a gyakori frissítéseket és hosszú terméktámogatást, aminek mindenki nagyon örül. Droidosok különösen. Így mindig lesz mit olvasgatni elalvás előtt.
Arra is kiváncsi lennék, hogy akinek hibátlan maradt, abból hánynak tudja a routere az 5GHz-et.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#31) Drp81


Drp81
aktív tag

Én a munkára használt i6-omat 2 napja frissitettem. Tegnapelőtt és tegnap este is 40% körül volt a töltöttség, bekapcsoltam az alacsony töltöttséget, ahogy minden este szoktam. Reggel felkeltem, meg akartam nézni hány óra, és semmit nem reagált, egyik reggel sem. Rádugtam a töltőre, és megjelent az akkumulátor jel sötét háttérrel, az aljában piros csíkkal, vagyis az éjjel teljesen lemerült... 3-4%-ot szokott csak merülni éjjel, nem 40-et.. ez így nagyon tré..
Az i7plussal nincs gond, csak a wifi lassul be néha...
Remélem javítják gyorsan..

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#32) Osibaa


Osibaa
senior tag

Megerősítem. Ez jön be majdnem minden oldalra és az aksi is gyorsan merül. Továbbá ha felveszem a hívást, akkor automatikusan lerakja 5-ből 2-szer... a frissítés előtt sose csinált ilyet.

"40 mikron? Kik gyártják ezt? Hangyák, hogy lássák?"

(#33) Dovloran válasza buvartacsko (#6) üzenetére


Dovloran
senior tag

Természetesen, ha az adott készülékkel és szoftverrel többször problémám lesz, ahogy az az 5S-nél is történt akkor attól a gyártótól sem fogok több készüléket vásárolni. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#34) Dovloran válasza Wesder (#8) üzenetére


Dovloran
senior tag

+1:R

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#35) Blizzardking válasza Osibaa (#32) üzenetére


Blizzardking
őstag

"a szerver nem reagál többé"
Ez elég fatálisan hangzik. Lehet hogy fel kéne adni.
;]

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#36) Giovan! válasza Blizzardking (#30) üzenetére


Giovan!
addikt

Nem értem miért kéne örülnie a droidosoknak annak ha az Apple esetleg elbasz egy frissítést, meg gondolom ezt a droidosok nagy része sem érti, csak az a pár hozzád hasonló mohikán akik ilyenkor az ilyen mobilarénás cikkek alatt élik ki magukat. Furcsa mód az androidról szóló cikkek komment szekciója nincs tele almás trollokkal...

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#37) Pete55555 válasza Giovan! (#36) üzenetére


Pete55555
addikt

Furcsa mód az androidról szóló cikkek komment szekciója nincs tele almás trollokkal...

Hátööö.... Jó... :U

...Szeretem leracsniztatni...

(#38) Blizzardking válasza Giovan! (#36) üzenetére


Blizzardking
őstag

Én annak örülnék ha egyet végre nem baszna el...

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#40) buvartacsko válasza Blizzardking (#30) üzenetére


buvartacsko
addikt

akkor azt mondod, hogy nálam valójában jelentkezik a wi-fi bug, csak nem veszem észre mert túlságosan fanatikus vagyok? :U

(#41) nrg_52 válasza buvartacsko (#40) üzenetére


nrg_52
addikt

Akinek nem inge... :DDD

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#42) Evil Snowman


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Két SE is van a családban (sajátom meg a páromé) és mindkettőnél tapasztalható a hiba 2,4 GHz-es sávtartományban is. Minden más eszköz, ami a routerre van felcsatlakozva kifogástalanul működik, egyedül a szifonok jelentkeznek le random róla és többet nem jelentkeznek vissza. Ha manuálisan szeretném visszajelentkeztetni őket, akkor kiírják, hogy nem helyes a WiFi password, ami hülyeség, hiszen évek óta ugyanazon routert használják. Ilyenkor "el kell felejtetni" a hálózatot majd újra felvenni és akkor ideig-óráig megy.

Ez van, vagy megvárja az ember az iOS 12-t, vagy addig, amíg az hivatalosan elérhető lesz esetleg kiadnak Apple-ék egy WiFi bugfix-et 11.4.1 néven.

(#43) Móci


Móci
addikt

SE-n a gyorsabb merülést tapasztalom, wifi szerencsére működik. A 10-es iOS óta nem nagyon nyűgözött le a 11, remélem a 12 jobb lesz.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#44) weberzolee válasza Blizzardking (#30) üzenetére


weberzolee
aktív tag

Miért kell párhuzamot vonni az elégedettség és elvakultság között? Ha azt mondom hogy a droid fagy mert olvastam, de nem használom jelenleg akkor mennyire lesz releváns a véleményem? Pont mint a Droid huszár Apple hatereké. Elhiszem hogy van akit érint, nem állítom hogy hibátlan sőt, ki is emeltem hogy NINCS ilyen. De mutass egy jelenlegi Androidos telefont aminek NINCS egyetlen bugja sem. És mutass olyat is amit javítani fognak 5 év múlva is ha elkúrják a frissítést, de az is elég ha olyat mutatsz amit 1-2 héten belül javítanak. Pixel esetleg, ami ugye szintén bugos, mégis elégedettek a használói. Gondolom ők is fanok vagy részvényesek. Számomra elképzelhetetlen hogy valaki egy Androidos telefonnal elégedett legyen, ennek ellenére sokan állítják hogy pl az S9 hibátlan. Akkor ők most fanok vagy csak simán elégedett felhasználók, esetleg nem jelentkezik náluk a hiba? Összegezve az én észrevételem az hogy a legnagyobb haterek soha nem használták az adott készüléket, de minden esetben betalálnak a topikba, ha csámcsogni lehet valamin.

(#45) KengelRoland


KengelRoland
aktív tag

Nem úgy volt, hogy az ájoesz a tuti mert csak kevés eszközt kell optimalizálni?
Hm...
De cserébe legalább jó drága és ugyanannyit szív vele az ember, mintha olcsón vette volna 🤣

#26) wesder :

Nem volt kár. Nekem tetszett.

#27) Šolaire Érdekes, hogy nektek ájoeszeseknek az igazság az trollkodás.

[ Szerkesztve ]

Úristen! Kitiltattak az ájoesz fórumból. Most mi lesz? Egymás előtt villognak?

(#46) joey04


joey04
titán

nekem nem volt ilyen gondom. i7.

25: nekem beta alatt sincs ilyen gondom.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#47) weberzolee válasza KengelRoland (#45) üzenetére


weberzolee
aktív tag

Az az érdekes, hogy egy Apple héternek csak igaza lehet és minden Alma tulaj agymosott hülye. Ez itt kérem a Magyar valóság...

(#48) bagkri01


bagkri01
őstag

Na kezdődik, hozom a popcorn, kólát :))

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#49) Blizzardking válasza buvartacsko (#40) üzenetére


Blizzardking
őstag

Felelősségem teljes tudatában kijelentem, hogy Parallaxis, joey04 és búvártacskó V2.0 fórumtagoknak tökéletes a rendszere, és az is marad az idők végezetéig!

*És weberzolee

[ Szerkesztve ]

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#50) weberzolee válasza Blizzardking (#49) üzenetére


weberzolee
aktív tag

Ámen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.