Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rankesz


rankesz
veterán

Elvileg a "régi"-be is benne volt a kernelben néhány realtek csippes wlan kari neve, szóval elméletben támogatja az USB-s wlan -t, vagyis moddolással tuti meg lehet oldani. Persze ha az új csak egy pár ezressel lesz drágább, akkor megéri konyhakészen megvenni.

(#2) nevo válasza rankesz (#1) üzenetére


nevo
aktív tag

biztos nem csak pár ezressel lesz több :(

(#3) Sonja


Sonja
veterán

A másik, hogy csak a Wi-Fi miatt (igaz, + kártyaolvasó) egy külön új lejátszó?! :U Picit pofátlanság szvsz.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#4) stevve


stevve
nagyúr

Azért megnézném, ki játszik le wi-fi-n keresztül egy BD lemezt vagy akár egy komolyabb 1080p-s filmet. :D Persze jó a wi-fi, csak így, ,hogy nincs tárhely, kicsit felesleges vakításnak érzem.

(#5) shteer


shteer
titán

ha új wd tv áron felül lesz max 3k-val akkor én ezt venném :)

..szerintem jónak tűnik

(#6) PH-User


PH-User
addikt

Nem ez volt az, amit szétkaptatok és benne volt a bővítő hely pl. WiFi-nek? :DDD

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#7) rudi válasza PH-User (#6) üzenetére


rudi
nagyúr

De. Szóval most már csak a belső HDD-s modellt várjuk torrent klienssel meg egyéb jóságokkal.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#8) rudi válasza stevve (#4) üzenetére


rudi
nagyúr

Ha jó az a Wi-Fi modul, akkor szerencsés esetben 3 MB/s-ot tudhat stabilan, az ha nem tévedek nagyot, akkor 24 mbps környékén van. Nekem speciel a kábelmentes hálózatomba egészen jól illene, mert az n-es router és a TV között csak 1 fal van. No, majd elkérjük valami tesztféleségre :) Bízom benne, hogy fw vonalon is fejlesztettek kicsit.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#9) PH-User válasza rudi (#7) üzenetére


PH-User
addikt

Azt én is várom, jó kis készülék ez! :K

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#10) rankesz válasza rudi (#8) üzenetére


rankesz
veterán

Nekem a legdurvább 1080p-im kb. olyan 15 MBit-esek. Egy másik fórumon aktívan foglalkoznak az eszközzel, ott megoldották a feliratkezelési bugokat (öő.üű...) meg bizonyos nem használt (kínai több változata) font eltávolításával helyet szabadítottak fel a gépen ahova lehet extra progikat tenni. Midnight Commandert már feltette a srác, transmission torrentkliens-t is fel lehet rakni, de ez nem érdekelte így nincs még howto...

(#11) stevve válasza rudi (#8) üzenetére


stevve
nagyúr

Nem is a sebességével van gond, mint inkább az ingadozással és a környezettel. Ha megoldható, hogy "tiszta" terep legyen a hullámoknak, akkor nagyjából egyenletes a sebesség, de ha le-leesik, akkor megeszi a fene és egy másfél 2 órás intervallum már rizikós ebből a szempontból. És itt még mindig csak mkv-król lehet szó, nem pl.: a 41 Mbps (peak) Transformers BD-ről. Az már problémásabb. :D

Remélem, a kezed közé kerül egy ilyen és tudod kicsit nyúzni, hogy mennyire állja meg a helyét a wi-fi egy ilyen cuccban. :)

[ Szerkesztve ]

(#12) Cyrin


Cyrin
addikt

ez jó a gyereknek lejátszani a meséket egy NAS-ról wifin keresztül. És pont.

(#13) wolfman


wolfman
veterán

Én nem ismertem ezt az ASUS lejátszót(elődjét se), míg nem olvastam ezt a hírt róla.Elég barátinak tűnik így a leírás alapján. Ha tényleg feltételek nélkül tudja mindazt amit leírtak akkor lehet hogy veszek egyet.
Bár jó lenne egy teszt róla vagy az elődről. Mondjuk egy menü kezelhetőség, képminőség stb.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#14) stevve válasza Cyrin (#12) üzenetére


stevve
nagyúr

Arra jó, ez nem kérdés :K

(#15) jones965


jones965
Modder

Nekem már volt szerencsésen fizikálisan is megérinteni ezt a terméket.
A készülék tudása lenyűgöző.
WiFi-n keresztül teszteltük, és minden röccenés nélkül nyomta az ISO állományban lévő DVd filmeket és az mkv-s fájlokat. Az ára pedig 27.000 Ft.

[ Szerkesztve ]

(#16) rankesz válasza jones965 (#15) üzenetére


rankesz
veterán

Annyiért nagyon jó, kicsit kétkedek is, mert a wlan nélkül kerül 29-30-ba.

[ Szerkesztve ]

(#18) bigwhite


bigwhite
csendes tag

Gyerekek, a 100 megás kábelen is már be-be szaggat egy 30 megabit feletti sávszélességű mkv, az m2ts pedig nézhetetlen. Úgyhogy wifin maximum a 360 megás Dr. House részeket lehet nézegetni.
Aki HD-ben nézné rajta a a filmeket, az felejtse el a WIFI-t.

bigwhite

(#21) Rics22 válasza Sonja (#3) üzenetére


Rics22
tag

Ott a pont Sonja-nál

BGA Rework állomás eladó Honton390,Chipek,bontott alkatrészek-X360,PS3/Privátra ha nem válaszolok,akkor rics22service@gmail.com

(#22) polar


polar
tag

Ééééés végre megérkezett az Iponba. Ennyi a jó hír...
41k nekem egy kicsit soknak tűnik úgy, hogy a Wifi nélküli változat 25-26k-ért vihető...

Bárcsak három madár lehetnék és felülről láthatnám, ahogy magam alatt repülök...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.