Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Drenadar


Drenadar
veterán

Értetlenül nézek most ki a fejemből ... hogy lehet letörni a busz ajtaját? Visszapillantó még ok (bár azt se tőrje le senki), de egy ajtót? Pár szóban leírnád hogy mit csinált ez a vadparaszt? És utána mi lett? valaki nem kapta el?

(#2) Thunderzolee

Nem csináltál képet? :F

A részletekre én is kíváncsi vagyok.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#3) Metalfan


Metalfan
senior tag

Én egyszer annak voltam szemtanúja, hogy egy busz nekiment az előtte levő, kanyarodó busznak. A visszapillantót behajlította a másik busz hátsó szélvédője - persze közben szépen darabokra tört a hátsó szélvédő, üvegszálasítva ezzel a hátul utazók ruházatát. A két buszsofőr beszélt valamit pár másodpercig, aztán mindegyik ment a dolgára, egyik törött hátsó szélvédővel, a másik elgörbített tükörrel.
Sok mindent láttam már a buszokkal kapcsolatban, de letörő ajtót még nem :N

(#4) whiz válasza Thunderzolee (#2) üzenetére


whiz
aktív tag

Sajna nem nagyon volt időm képet csinálni róla, mert leszálltunk, busz elhúzott.
A helyzet az, hogy a két felső tartó zsanért, vagy nem tudom mi az, na szóval azt sikerült eltörnie a baromnak. Így az alsó hiába húzta vissza az ajtót, az gyakorlatilag nem tudott zárni rendesen.
Egyébként fogalmam nincs hogyan sikerült a majomnak, a konkrét eseményt csak félig odasandítva láttam, aztán meg a végeredményt... :F

[ Szerkesztve ]

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.