Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tim82


Tim82
nagyúr

"két hét múlva" :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2) Wolverine válasza Tim82 (#1) üzenetére


Wolverine
félisten

Nyilván ezért olvastam át vagy ötször :W javítva.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3) Breki's válasza Wolverine (#2) üzenetére


Breki's
tag

Apró, de fontos javítás, hogy nem Törpe slayer, hanem Trollslayer, mert mint tudjuk, nem törpevadászokról van szó, hanem trollvadászokról. Amúgy igen, a játékból alapban hiányzik a törpéknél a Melee DPS kaszt. Tank meg Healer, meg Ranged van, de melee-t kihagyták. Amúgy a játékban több helyen is találkozni trollvadászokkal, egyik barlang előtt találni még egy trollvadász csontvázat is, aminek elrakhatod a fejszéjét. A Trollvadászoknak amúgy bármilyen fegyverük lehet, Gotreknek viszont csak 1 db fejszéje volt, amit a káoszpusztákon talált, ez egy rúnavésett fejsze. Később az is kiderül, hogy az egyik Törpe hercegé volt aki a káoszpusztákról menekülve halt meg. Jó lenne ha a törpe Melee DPS Berserker lenne, mert igazából a Trollvadászok is kb. azok. :)

Breki's

(#4) Wolverine válasza Breki's (#3) üzenetére


Wolverine
félisten

Törpe Slayer, mert a faj törpe, és a megnevezése valószínűleg Slayer lesz, nem Trollslayer, Orcslayer vagy Dragonslayer ;] (ugyanúgy, ahogy Chaos Maraudert írnék, pedig nem a káoszhívőket terrorizálja :DDD)

Gotrek fegyvere ennél kissé bonyolultabb, és legendásabb cucc: a törpék szerint azt a bárdot Grimnir, az egyik törpe istenség forgatta korábban, a párja jelenleg Thorgrim Grudgebearer, a törpék nagykirályának kezében van :) (igen, én is játszanék továbbra is a WAR-ral, ha telne az előfizetési díjra; ennek hiányában csak a CE tartalmát nézegetem néha)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5) Habib[HUN] válasza Wolverine (#4) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Akkor az új karakter indítását némileg elhalasztom :)
Amúgy is a legjőrültebb törpék a slayerek :) Orrharapó Sznorri a legjobb

(#6) Breki's válasza Wolverine (#4) üzenetére


Breki's
tag

Akkor sztem tanulj meg írni. Amúgy pedig a Trollslayer az egy olyan csoportosulás amely külön létezik, elleneben orkslayer és dragonslayer nem. :DD

Rizsázhatunk amúgy Gotrek fegyveréről, de attól az még igaz amit én írtam, csak nem akartam belemenni a részletekbe. :P

Egyébként a Félix & Gotrek regényekből részletesebben is olvashatsz Gotrek fejszéjéről ha érdekel.

Breki's

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.