Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) velizare


velizare
nagyúr

úgy néz ki, hogy a fantasy dömping után most a sci-fi téma lesz a trendi. amennyire elhanyagolták eddig a klasszikus sci-fi rpgket, nem is csodálom.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#2) Wolverine válasza velizare (#1) üzenetére


Wolverine
félisten

Az eddigi próbálkozások egy része megbukott (Earthrise, Tabula Rasa), másik része nem elég sikeres (Global Agenda).

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3) blackydan


blackydan
senior tag

Hát nem is tudom, amíg eddig láttam a játék grafikájából az nem túl meggyőző. Persze tudom a Warhammerhez hozzátartozik ez a stílus, de nagyon hajaz a wow grafikájára, és 2012-2013 körül azért már elvárhatnánk szebbet lásd: guild wars 2
Persze ettől még a játékmenet lehet jó

(#4) Thome


Thome
addikt

Na ez részemről várós, Az SC univerzum mellett még ezt tudom elviselni, s ha nem lesz SC mmorpg, akkor lesz W40k... :K

(#5) velizare válasza blackydan (#3) üzenetére


velizare
nagyúr

az idősorrend fordított, a képi világ a warhammerből került a warcraft-univerzumba.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#6) blackydan válasza velizare (#5) üzenetére


blackydan
senior tag

Köszi az infót ezt nem tudtam :R

(#7) Wolverine válasza blackydan (#3) üzenetére


Wolverine
félisten

Egy MMO-nál a grafika az utolsó szempont annak eldöntésére, hogy jó-e a játék.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.