Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vsgaborr11


vsgaborr11
tag

aszondja egyik legjobb barátja :O

(#2) mexicanraven válasza vsgaborr11 (#1) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Vannak buszok. Szállj fel a következőre srác :) !

when the sun shines, we'll shine together

(#3) Wictor


Wictor
senior tag

Hát azért így verbálisan tarkón csapni lehet, hogy nem kellett volna... :U
Akármennyire is buta, vagy akármi...

[ Szerkesztve ]

(#4) caizzz válasza vsgaborr11 (#1) üzenetére


caizzz
aktív tag

unpin this girl from taskbar ;)

marakujás kőbányai

(#5) DJGABI


DJGABI
addikt

Háde mér kell ilyen indiánzenékkel rontani szerencsétlen csaj ízlését ennél még a zespé is jobb! (NEM) :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#6) myteve


myteve
csendes tag

olyat nem illik írni, hogy "elb*sztad", úgyhogy, máshogy csináld legközelebb.
miért, ez nem indiánzene? ;]

(#7) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

Mondjuk bazdmeg nélkül lehet, hogy értelmesebb lett volna a reakciód. Nem annyira kultúrált úriemberhez illő.

Hány éves is? Ez még sokat alakulhat... Már a tudása.

(#8) vsgaborr11 válasza Szten Márs (#7) üzenetére


vsgaborr11
tag

14.

(#9) Szten Márs válasza vsgaborr11 (#8) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Akkor pláne. Lehet belőle akármilyen értelmes csaj, nem igazán lehet ilyen idős korában ezt megítélni. Ennyiből legalábbis, amit írtál egész biztosan nem.

(#10) vsgaborr11 válasza Szten Márs (#9) üzenetére


vsgaborr11
tag

azért én ennyi idősen tudtam, mi az a jellem, meg a rossztanuló lány oszt.társaim...Lehet tényleg unpin lesz :(

(#11) classicph


classicph
csendes tag

És te mennyi idős vagy :F ;)

:-)

(#12) Szten Márs válasza vsgaborr11 (#10) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

És akkor mi van, ha ennyi idősen tudtad, meg általában tudják az emberek? Ez egy darab szó. Egy darab szó ismeretére alapozod az egész intelligenciáját? Gondolom nem, mert konkrétan az minősítené az intelligenciát, de nem a lányét. Ha meg más is van, akkor ki vele. Nem, nem az indiánzenére gondoltam.

Amúgy mindkettő az ismeretekről, információkról szól, ez nagyon más mint az intelligencia. A jellemes dolog arról, hogy találkozott-e már azzal a szóval, realizálta-e a jelentését, a Led Zeppelines pedig arról, hogy különböző zenei műfajokat mennyire ismer. Egyiknek sincs semmiféle közvetlen köze az intelligenciához.

A JB-es és Twilightos dologra meg teljesen korrekt volt a reakciója. Egyáltalán, mit mond valakiről, hogy szereti a Twilightot, vagy épp JB-t? Lehet ízlésficamosnak tartani, és? Sem a jelleméről, sem semmi egyébről nem mond semmit. Lehet bármilyen ember, és az alapján megítélni, hogy mit néz, elég nagy hülyeség lenne. Én meg azt furcsállom, hogy valaki furcsállja, hogy miért barátkozik olyanokkal, akiknek ezek tetszenek. Abszolút komolytalan dolog, sőt.
A vannak dolgok... áhh mindegy folytatására meg kíváncsi vagyok. Mik is ezek a dolgok?

[ Szerkesztve ]

(#13) Jhonny06


Jhonny06
veterán

"wikit" <-> "az iq a 0 fele konvergál"

:U

[ Szerkesztve ]

(#14) negyedes


negyedes
addikt

most komolyan mit vartal egy 14 evestol??? az alkonyat meg jb mulo hobort, 1-2 ev es senki nem fog rajuk emlekezni.

a tobbit mar jol leirtak az elottem szolok.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#15) Drenadar válasza Szten Márs (#12) üzenetére


Drenadar
veterán

nem szabad ilyenekről megítélni valakit.
Lehet kitöltenének egy IQ tesztet és semmivel sem lenne lemaradva a csajszi...

(#16) Gergő_


Gergő_
őstag

"indiánzene"
:D :D
erre ez a legjobb válasz:

Én meg azt hittem, a Justin Bieberről hogy h@[#&#xc. (cenzúrázva, mindenki azt illeszt be, amit akar)

A viccet félretéve, tényleg nem szabad pár ilyen eset alapján megítélni.Valószínűleg nagyon kedves az a lány, próbáld meg elterelni a zenei ízlését.

(#17) Zsom!


Zsom!
tag

Az első mondat alapján én a wikipédiára gondoltam, mert azt szokták wiki-zni. :DDD Nem értem én ezt a v=w, i=y stb. dolgokat. :N

(#18) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

A "wiki" az elején (kis w, azért gratulálok), meg a "bazmeg" a végén mindenképp üt. A te IQ-d mennyi is, hogy ilyen okos vagy?

szerk.: én meg nem tudok írni...

[ Szerkesztve ]

Sent from my keyBoard

(#19) sagesz93


sagesz93
addikt

én meg azthittem hogy a zune hd szart be :D

(#20) negyedes válasza sagesz93 (#19) üzenetére


negyedes
addikt

azzal kevesebb baj van mint egy csajal :DDD

EczkE Te, en meg sokan masik igen, de vannak akik nem ;]

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#21) EczkE válasza negyedes (#20) üzenetére


EczkE
addikt

LEehet, de egy csajt szívesebben nyomogatok mint egy Zune HD-t. ;)

Asszem mindenféleképpen!

(#22) sagesz93 válasza EczkE (#21) üzenetére


sagesz93
addikt

hát ha egy 14 éves "0 iq-s", vagy egy zune hd között kéne dönteni... :F

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#23) Peter Kiss


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Vihar a biliben.

Egyébként, szeritem az, aki ennyire bele van buzulva a Zune HD-be, negatív IQ-val rendelkezik. <-- Igen, pontosan ennyire szar ez a bejegyzés.

(#24) EczkE válasza sagesz93 (#22) üzenetére


EczkE
addikt

Nehéz a választás. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#25) Szten Márs válasza Jhonny06 (#13) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Fail :C :DDD

(#26) negyedes válasza sagesz93 (#22) üzenetére


negyedes
addikt

ha ez a szitu akkor csakis a zune :D

en mar kinottem az ilyen kislanyokbol........

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#27) ABE válasza Jhonny06 (#13) üzenetére


ABE
őstag

Wikipedia akart lenni, kocka becézés, érted...

(#28) Olcsi


Olcsi
senior tag

Tinik... :N

(#29) vsgaborr11 válasza Szten Márs (#12) üzenetére


vsgaborr11
tag

Vannak dolgok, amiket egyszerűen csak kinvetek, hogy szeretnek, és vannak dolgok, amiket egyszerűen nem értek, hogy szeretnek. Ilyen JB, meg SP is, bár legalább SP-nek volt pár jó száma is - amikor még nem a pénz számított.
Amúgy szerintem hagynom kéne, mert szinte csak én kérdezek, annyi a beszélgetés, hogy Q&A time. Folyton egyszavas válaszokat írogat le, valahová elhívom, azt mondja nem tudja lesz-e akkor valami programja...Úgy, hogy amikor előszőr elhívtam, akkor rögtön jött a válasz, hogy igen. Csak aztán anyám kitalálta a 20-ai programot, és keresztbe tett az egésznek. Azóta ilyen, alíg reagál valamit. Példa: Szia, mizu? Szia, semmi, szokásos. Az mit takar? :) *Wiki kijelentkezett*.

Mindenki másnak, aki le zúnköcsögözik: Írtam róla cikket. Örüljetek neki.

Visszatérve rá: ma mondtam neki hogy ne haragudjon rám, nem akartam megsérteni a barátaidat, és egyáltalán nem kellett volna bazmegolnom...
Válasz: nem haraxom, és hogy joo , nem érdekes.

És az a fura, hogy tegnap teljesen jól elbeszélgettünk, ő is kérdezett, én is, aztán beütött a barátos krach.

(#30) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Ha szereted, akkor legalább tiszteld meg annyival, hogy nagy betűvel írod a nevét...;) Szerintem. :B

(#31) Ice!?


Ice!?
őstag

éhes vagyok.:O:O

(#32) negyedes válasza vsgaborr11 (#29) üzenetére


negyedes
addikt

unpin, uninstall, kick, del, ban, ignore stb.

Ice!? en is. :( megyek eszek, ezt mar nem lehet birni ures gyomorral :DDD

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#33) Szten Márs válasza vsgaborr11 (#29) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Persze, lehet értetlenkedni azon, hogy xy dolgot szeretnek, de ennyi. Rácsodálkozik az ember, megcsóválja a fejét, hogy ez de gagyi, és annyi. Nem a másik orra alá dörgöli, hogy ilyenekkel hogy lehet barátkozni. Ez nem kicsit komolytalan, plusz a lánynak nyílván sértő. És, ahogy mondtam, tök korrekten kezelte le a szitut a korához mérten persze.

Hiretelen reagálsz, keményen, sértődötten és sértőn, miközben te sértetted meg előtte is. Ha a lány írta volna a logout bejegyzést, és idézte volna be ezeket a sorokat, simán azt mondanám neki, hogy hagyja ezt a pasit, vagy legalábbis gondolja át a dolgot.

Azt hiszem neked volt bejegyzésed arról, hogy hogy is kéne lányokkal ismerkedni, ha így volt, akkor arra válaszul: nem így. Nem megoldás, hogy később bocsánatot kérsz, az a megoldás, hogy kicsit jobban figyelsz rá, több megértéssel, jobban belegondolva a szitukba az ő szemszögével.

Ha két szónál nem nagyon válaszolgat többet, valószínűleg nincs közös témátok.

[ Szerkesztve ]

(#34) vsgaborr11 válasza Szten Márs (#33) üzenetére


vsgaborr11
tag

Ehh, inkább felszállok másik buszra, ezért nem keseredek el.

"Persze, lehet értetlenkedni azon, hogy xy dolgot szeretnek, de ennyi. Rácsodálkozik az ember, megcsóválja a fejét, hogy ez de gagyi, és annyi"

Mostmár esküszöm megfogadom nagyapám szavait: "Az se hülye, aki hallgat."

[ Szerkesztve ]

(#35) Jhonny06 válasza ABE (#27) üzenetére


Jhonny06
veterán

"Amennyire kezdem megismerni wikit, annyira kezd látszódni, hogy szép-szép"

Szerinted ebben a kontextusban a Wikipediaról van szó? Mondatértelmezés FAIL.

(#36) Szten Márs válasza Jhonny06 (#35) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Nyílván ironizált ABE kollega ;)

(#37) ABE válasza Jhonny06 (#35) üzenetére


ABE
őstag

Irónia értelmezés FAIL.

(#38) Jhonny06 válasza ABE (#37) üzenetére


Jhonny06
veterán

Hát ebben konkrétan semmi irónia nem volt.

(#40) Szten Márs válasza Jhonny06 (#38) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Akkor én miért ismertem fel, hogy ironizált? ;]

(#41) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Hogy ti mindig összekaptok valamin....:N

(#42) sagesz93 válasza művésznő4 (#41) üzenetére


sagesz93
addikt

már megint, bunyóóó

(#43) Ice!? válasza sagesz93 (#42) üzenetére


Ice!?
őstag

xddd

negyedes: én még mindig nem ettem semmit. nem voltam itthon. kilyukadok.

[ Szerkesztve ]

(#45) Winner_hun válasza Jhonny06 (#44) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ez amilyen gyengére sikerült olyan szar is lett.

ps: NAGYON.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#46) Viktor77 válasza Jhonny06 (#44) üzenetére


Viktor77
titán

A barátnőjének semmi köze nem volt a kötekedéséhez (amiben ráadásul igaza is van), így nagyon gyorsan felejtsd el, hogy belekevered.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#47) niti válasza Jhonny06 (#44) üzenetére


niti
aktív tag

Atyaisten, mostmár igazán lehetne próbálkozni sorrendet állítani, hogy ki itt a leggyerekesebb :D (most ironizáltam)
Egyébként: a Led Zeppelin meg Sp dolog annyira nem árulkodó, de ha nem tud értelmesen kommunikálni, akkor valóban nem érdemes erőlködni. Ellenben te sem reagáltál valami szépen.

(#48) makraipeter1 válasza Jhonny06 (#44) üzenetére


makraipeter1
tag

1.oszt. ált. iskola -.-

(#49) nem_tom


nem_tom
őstag

Nekem erről az jutott eszembe, amikor egy barátom összejött a jelenlegi barátnőjével. Azelőtt a csaj egy nagyon sötét, számomra elviselhetetlen ember volt. (nem csak én vélekedtem így róla) De a srác úgy döntött, hogy összejön vele és kikupálja. Összejött vele és mára egy egészen normális és jó fej csaj lett belőle.

(#44) Jhonny06: Ez azért már erős. Érettebben és kulturáltabban kéne.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.