Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [VoDaFoNe:] nyammm

Hozzászólások

(#1) blokad


blokad
senior tag

(#2) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

:D :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3) No-kia


No-kia
őstag

itthon én csak citromos gössert iszok, azt anyum szokta hozni, nekem vhoyg így közel 19 hez is rosszul esne ha itthon söröznék és aynám látná, de lehet kipróbálom néha jól esne, meg olcsóbb is mint a monster :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#4) Ice!?


Ice!?
őstag

helyes.:D

(#5) talmida


talmida
Közösségépítő

:Y:N Ez a hogyismondjam "modern" gyereknevelés általános manapság, vagy csak a ti családotokra jellemző? :F

IN GOD WE TRUST!

(#6) sagesz93


sagesz93
addikt

citromos gösser powa :D

no-kia : :R nekem is mutter hozza, csak én két évvel fiatalabb vagyok mint te

[ Szerkesztve ]

(#7) celeron


celeron
senior tag

Vigyázz nehogy sörhasad nőjön. :D

(#8) CséZé


CséZé
őstag

szerintem ha egy csaj sörözik az nem aranyos, hanem undorító.

(#9) P00By válasza CséZé (#8) üzenetére


P00By
nagyúr

De ha más alkoholt fogyaszt az rendben van? Vagy azzal van bajod, h ha egy nő iszik? :)

(#10) zH. válasza talmida (#5) üzenetére


zH.
senior tag

mi? hogy 16évesen vesznek neki 1sört? egyébként is meg tudná szerezni ,nem mind1.

(egyébként érzem ,hogy ebből flém lesz.)

#8 : mert nem mutat úgy a kezébe ,vagy mi ?

[ Szerkesztve ]

just be

(#11) Mr.Csizmás válasza CséZé (#8) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD

az első barátnőm kivételével mindegyikkkel k*rvajó volt sörözni :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#12) Klemens


Klemens
őstag

Ha ennyire szereted a sört, akkor gyere majd ABE következő sörözős találkozójára. :)

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#13) Ice!? válasza CséZé (#8) üzenetére


Ice!?
őstag

szerintem nem. csak ha jön tőle a vuk. de az kurvára az.

(#14) No-kia válasza CséZé (#8) üzenetére


No-kia
őstag

szerintem semi gond vele, sztem otthon néha megiszik eg ysört, de legalább nem issza magát minden pénteken színrészegre magát....mert úgy veszem észre ez az elterjedtem mostanában

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#15) .bableWes


.bableWes
őstag

ha du. 16ora fele beállok a kocsival a garázsba akkor anyukám tudja, hogy megyünk a haverokkal sörözni. szal már kérdés nélkül ad 600ft-t :DDD

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#16) 14adam


14adam
addikt

Szerintem azzal semmi gond nincs ha leül apa lánya egy közös sörözésre,így mindenki kicsit nyitottabb lesz. Énis szoktam Apámmal vagy mondjuk egy jó bográcsozásnál nagyon jól jön.
Pálinkát meg csak akkor ad ha valami nagy esemény van,de 5 ujjamon megtudnám számolni,hogy hányszor pálinkáztunk együtt.

(#17) ferensz


ferensz
senior tag

A legszebb, mikor leülsz apáddal sörözni egy vendéglátó ipari egységben, majd onnan kénytelen vagy édesapádat hazavezetni, mert sikerült berúgnia :DDD

Egyébként nekem mindig anyu hozza a sört, bort, rövidet. Egyedül velem szeret borozni. Apu buszsofőr, ő ritkán iszik nagyon.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#18) bubi92


bubi92
őstag

szerintem ezerszer jobb, mikor a szüleid veszik meg neked az alkoholt, kipróbálhatod előttük mértékkel, tudod, hogy van egy ilyen dolog is. inkább mint, hogy a barátaiddal igyál összevissza keverve a cuccokat

(#19) szablya


szablya
tag

He, mi ebben a fura? :Y :DDD

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#20) CséZé válasza P00By (#9) üzenetére


CséZé
őstag

ne sört igyon

(#21) Szten Márs válasza CséZé (#8) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Szerintem meg ez sültmarhaság.

(#22) Killing


Killing
addikt

Én is most iszom a sörömet, amit nagyapámtól kaptam. :D
mod: Szerintem egy nő nyugodtan sörözhet, nem vagyok ellene, de egy koktél sokkal jobban illene egy nőhöz mint pl.: a sör.

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#23) CséZé válasza Szten Márs (#21) üzenetére


CséZé
őstag

egy ember magánvéleménye miért sültmarhaság?
szerintem igen is sz@rul mutat egy nő kezében egy üveg sör. kb mintha autót szerelne :D a sör egy férfias dolog szvsz.
igyon Bacardit, vagy tudom is én, a nők jobban szeretik az édes dolgokat.

(#24) futo001 válasza CséZé (#23) üzenetére


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Szerintem sincs ennek alapja. Miért ne?
Mostani barátnőn siklóernyőzik. Az előtte levő egy Hayabusának cibálta a bajszát (gyorsabb gépe volt, mint nekem). A hárommal előtte levő elektrotechnikus volt. Mindegyik sörözött/sörözik :D.
Ugyanazokat csinálják, amit mi. Ez így jó.

Amúgy is, egy nő semmit nem ront a sör kecses megjelenésén. Ha mégis, akkor rossz helyre koncentrálsz :)

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#25) VoDaFoNe válasza CséZé (#23) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

ebbe azért belemehetnénk...
egy nő ne tekerjen be egy villanykörtét meg satöbbi..

személyszerint most egy citromos borsodit kaptam és múlktor meg citromos gössert kaptam de Lengyelországban nem citromosat ittam.
húúúúúúúúú nem nőies.
érdekel?

barátnőmmel volt hogy beültünk egy étterembe, és megittunk egy korsó Edelweis-ot. Na és? Finom? Finom. Érdekel hogy mit gondolnak? Nem.

Nem értek ezzel egyet. Nem iszom minden nap sört. Ja, akkor a férfi se igyon koktélt mert hát hogy mutat a kezében? Az olyan nőies...

Mellesleg utálom a Martinit.. A hideg ráz tőle ha már rá is gondolok....
Ellenben a tequilát szeretem.:)

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#26) ferensz válasza VoDaFoNe (#25) üzenetére


ferensz
senior tag

Nana! Azért nőies koktélt tényleg ne igyon:DDD

Egyébként CséZé, ezek szerint nem lehetsz egy aktív fesztivál látogató, ott rentgeteg csajszit látni korsóval a kezében szaladgálni, nincs ebben egyáltalán semmi furcsaság, vagy kivetnivaló szvsz, bár teljes mértékben elfogadom a te véleményed is, te úgy gondolod. Nők, sörre fel! :)

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#27) Piloss válasza ferensz (#26) üzenetére


Piloss
senior tag

:D

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#28) ferensz válasza Piloss (#27) üzenetére


ferensz
senior tag

Mi sörünk, ki a korsóban vagy,
Csapoljanak rád 1 centis habot,
Jöjjön el a sörivás ideje,
Legyen megfelelő hőmérsékleted,
Miként az üvegben, úgy a dobozban is,
Mindennapi böfögésünk add meg nekünk ma,
És bocsásd meg vizelésünk,
Miképpen mi is megbocsájtunk, ha túl sok a habod,
Vigyél minket kísértésbe,
Szabadíts meg a problémáktól

MINDÖRÖKKÉ,ÁMEN!

Egyébként pedig a szöszi, aaaaa :O :B

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#29) kmisi99


kmisi99
addikt

Én 15 éves vagyok és anyám hetente kéthetente vesz sört nekem :D De csak 1-2 dobozt! Még pár napja haverom is vett aztán kint söröztünk este!

(#30) Piloss válasza ferensz (#28) üzenetére


Piloss
senior tag

lol,ez jó :DD

Amúgy nem árulok el nagy titkot ha elmondom hogy én is csak a szöszi miatt tartottam meg a képet.
Na meg persze a sör miatt :)

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#31) Szten Márs válasza CséZé (#23) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Az meg az én magánvéleményem, hogy sültmarhaság, most miért kellett leszólni? :O ;)

Piloss:
Na ezaz, erről van itt szó, így kell ezt :C

[ Szerkesztve ]

(#32) talmida


talmida
Közösségépítő

Szvsz ne azért ne igyál sört, mert a sör nem nőies, hanem azért ne, mert az alkohol árt az egészségnek. Tudósok kimutatták, hogy a nők sokkal érzékenyebbek az alkoholra. :K

IN GOD WE TRUST!

(#33) Killing válasza VoDaFoNe (#25) üzenetére


Killing
addikt

Khmm...
[link]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#34) zH. válasza Killing (#33) üzenetére


zH.
senior tag

piaaaa :Y :C

just be

(#35) ferensz válasza Killing (#33) üzenetére


ferensz
senior tag

fujj, martini vodka nélkül, blee ;] :DD

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#36) szente válasza Killing (#33) üzenetére


szente
addikt

na ez szerintem már tényleg nem nőies.
egyébként jó dolog nőkkel sörözni,én szeretem...

(#37) szumoo válasza CséZé (#23) üzenetére


szumoo
senior tag

És ha pohárból issza? :P
Szerintem sincs semmi gond, ha egy nő sörözik. :) De ez az én véleményem, a Tied meg más. :R

A nyúlon túl?

(#38) VoDaFoNe válasza Killing (#33) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

na azóta utálom a MARTINIT... azóta nem iszok belőle egy kortyot sem ha van.... (nálunk hál'istennek sosincs itthon).
Előtte egyébként pohárból ittuk. A kép kedvéért ittam üvegből.

szerk: ja és 3-an voltunk barátnőmnél egyedül, és biliárdoztunk. ünnepeltük hogy fekete öves lettem.

[ Szerkesztve ]

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#39) Killing válasza VoDaFoNe (#38) üzenetére


Killing
addikt

Részeges karatemester? :DD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [VoDaFoNe:] nyammm
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.