Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Nem semmi. GPS, WLAN, stb... 40K-ért. :Y
Mondjuk az a Vodafone logo nem kéne rá. :DDD

(#2) Norbi21


Norbi21
senior tag

Nagyon jó ajánlatnak tartom. Csak kicsit furcsa ez a kisebb méretű kijelző.

(#3) mukibuci válasza Norbi21 (#2) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Megszoknod nem kell, nálunk esélytelen a forgalmazása...

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#4) EczkE


EczkE
addikt

Ebben a siínben nagyon elegáns. :K Kicsit hasonlít az Arenára.

Asszem mindenféleképpen!

(#5) kaller1 válasza mukibuci (#3) üzenetére


kaller1
veterán

Kár, ide egy értelmes telefont nem tud hozni a voda... :(
Na akkor alternatív forrás után kell néznem. ;]

.::> <::.

(#6) dedike válasza tzsolesz (#1) üzenetére


dedike
addikt

Szóval, szerintem el lehetne azt nézni neki ennyiért!

Nekem a kijelző méretével vannak problémáim! :U

Jó szerencsét!

(#7) Valentino K.


Valentino K.
senior tag

Kibaszott jól néz ki. Kíváncsi vagyok, hogy az anyaghasználat milyen lehet. Ha Magyarhonban is tényleg 40k lenne, akkor akár egy siker termék is lehetne belőle, ami tuti megdobná a Vodás előfizetők számát...

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#8) atike


atike
nagyúr

Nekem tetszik! Remélem itt is lesz, na meg főleg hogy azon az áron...

De van egy sejtésem, hogy mire idekerül... Szóval nem épp mostanában lesz. Meg az ára sem ennyi lesz. Sajnos... :(

(#9) kaller1 válasza Valentino K. (#7) üzenetére


kaller1
veterán

mukibuci szerint itthon nem lesz, az integrált voda 360 szolgáltatás miatt. Bár ne legyen igazam, én sem tartom valószínűnek, hogy egy ilyen kis piacra csinálnának eltérő szoftver verziójút belőle. :(

.::> <::.

(#10) Peterson_


Peterson_
addikt

Nagyon jó ajánlat. :K
Remélem a negatív hírek ellenére tiszteletét teszi idehaza is...idővel

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#11) mukibuci válasza kaller1 (#9) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Eddig egyetlen, voda 360as készülék sem került ide, biztos nem ez lesz a kivétel :D Pedig van köztük egy csomó jó teló :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12) Norbi21 válasza mukibuci (#11) üzenetére


Norbi21
senior tag

Ezt akartam pont írni, hogy azért ezzel szerintem lehetne robbantani. Mondjuk még ha be is vezetnék itthon, mi lenne rá a garancia, hogy ugyanolyan korrekt áron adják mint külföldön. Azért sajnálom, hogy nem lesz.

(#13) .bableWes


.bableWes
őstag

minöséginek tünik, kár hogy ide nem jön...

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#14) Samus


Samus
addikt

Hihetetlen. Nehogy véletlen egy normálisnak (tűnő) készülék véletlenül is eljusson ide. Kíváncsi vagyok a szürke verzió mennyi lesz majd...már ha egyáltalán kapunk olyat valahonnan.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#15) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

az 541 óta rámálmaim vannak :D
Most visszatértek...

(#16) kaller1 válasza -NOKIA- (#15) üzenetére


kaller1
veterán

Pedig nem lesz az rossz. Megcsinálták a Pulse 2-őt is, az sincs még a fasorban sem, pedig nem egy rossz darab az sem.

.::> <::.

(#17) MartOOn


MartOOn
addikt

ez valami borzalom.... tiszta zalkatej... ingyé se kéne. még kacsázni se jó... túl vastag. :U

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#18) kaller1 válasza MartOOn (#17) üzenetére


kaller1
veterán

Ne legyél már ilyen negatív. :P :D
Majd ha itt lesz, kiderül mennyit ér. ;)

.::> <::.

(#19) MartOOn válasza kaller1 (#18) üzenetére


MartOOn
addikt

szarnak biztos nem lesz szar... 2.1-el pláne. de nekem a régi alcatelek jutnak eszembe róla azokat meg rüheltem, tudod azok lufi-gombos alcatelekre gondolok... pont ilyen gombjai vannak ennek is. gááááz sztem. :Y

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#20) ilyen_85


ilyen_85
senior tag

A felszereltség tényleg nem rossz, 2.1 ... teljesen okés, az ár is megfelelő, nekem még tetszik is így képeken, de sajnos tényleg hihetetlen, hogy ezt hozzánk is elhozzák... :o

Értem én, hogy elég kicsi a magyar piac, de nem pont egy ilyen jó ár-érték arányú telóra lenne kereslet?

(#21) Database


Database
tag

Sziasztok lenne egy olyan építő jellegű kérdésem hogy :DDD :DDD most szereztem be egy ilyen készüléket ( Vodafone 845 ) és az alap headse természetesen nekem nem kellett és gondoltam rádugom az én fülhallgatómat ami kicsit többet ér :)) na most semmi gond nem volt míg megnem szólalt a zene....de valami iszonyat szar minőséggel...tuti nem a füles a szar több félét is kipróbáltam mi lehet az oka? mit lehet tenni? ha lehet PÜ-t írjatok köszi :B

"Az edzés az életem....miért? hogy bebizonyítsam én is érek valamit " --> Boyka

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.