Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) robertel


robertel
senior tag

Wifi nuku?
Ezzel megint úgy vagyok, hogy pár ezressel többért már van android.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#2) plus44


plus44
veterán

Én raknék a csomagba azért egy matricát ha esetleg cserélni kellene a Facebook logót.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#3) kmarkk22


kmarkk22
aktív tag

wifi nélkül ennyit nem ér :/ a t-mobile vairy touch 2-it is összetudták ennyiért rakni wifi-vel + érintőképernyővel és még QWERTY-vel is, akkor ide legalább a wifi ne fért volna be? :S

(#4) tjb007


tjb007
nagyúr

Kár azért a Facebook gombért meg, hogy csak a Vodafone -nál lesz.

(#5) Ace owner


Ace owner
addikt

Ebből perek lesznek....

Galaxy Fold 4

(#6) GALARDO


GALARDO
addikt

Hát ez nagyon gagyi. :DDD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#7) amanoba


amanoba
őstag

Fiatalok közül, akinek facebook kell, az harapni fog erre, jobban, mint a csacsára szerintem..a wifiért tényleg kár, ha nincs.

[ Szerkesztve ]

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#8) Graphics válasza plus44 (#2) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem tán Google+-ra ? :D ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9) Valentino K.


Valentino K.
senior tag

Mennyivel értelmesebb már, mint a HTC két fb telefonja. Normális helyre került végre a dedikált gomb is.
Külalakra is pofás. Biztos lesz rá kereslet

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#10) imisomogyi válasza Valentino K. (#9) üzenetére


imisomogyi
aktív tag

Ez így igaz!
Ennek van értelme. Ebbe az árkategóriába való a facebook phone.
Bár egyébként a két táncos mobilt, külföldön veszik, nagyjából 5-6 fontért(dollárért) havi díjasan. Úgy az sem drágább.

(#11) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Mitől lesz ez Facebook mobil :F Ja a dedikált gomb miatt :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#12) DemonDani válasza Valentino K. (#9) üzenetére


DemonDani
addikt

+1

árban is ott van ahol az ilyenre kereslet.

mi ez a nuku wifi? ezt komolyan gondoljátok?
hipe telefon meg még wifi is legyen 18ért? :N

(#1) robertel

26000Ft a Move pl... az a pár ezres 45% felár. :DDD
23000Ftért van voda 585 ami már "csak" 28%kal drágább.

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#13) k850


k850
addikt

EDGE átviteli képességű Facebook mobil. :DD :O

És kérdem, hogyan fogják használni a fiatalok, nyugdíjba mennek mire letölt egy linkelt YouTobe videót, ill. akkorra már a nyugdíjából ki sem fogja tudni fizetni az adatforgalmi díjat.
A nap vicce ez a készülék ezzel a szlogennel Facebook mobil.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#14) SkyLaci válasza k850 (#13) üzenetére


SkyLaci
őstag

facebook0-val :DD ...ja nem mert az a ténél van

(#15) SWiNEBoY válasza SkyLaci (#14) üzenetére

Decemberig van már csak hálisten. ;]

(#16) k850 válasza SkyLaci (#14) üzenetére


k850
addikt

A videó ott sem ingyenes!

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#17) tommjee


tommjee
senior tag

18 000 Ft-t megér szerintem .. korrekt ár érte ! Nem is sikerült olyan csúnyára

Mikor lesznek már Google+ mobilok ?:DDD

(#18) k850 válasza SWiNEBoY (#15) üzenetére


k850
addikt

Gratulálok az ilyen hozzáálláshoz! :W

Mottód lehetne: " Legszebb öröm, a káröröm!"

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#19) Ace owner válasza tommjee (#17) üzenetére


Ace owner
addikt

Mikor lesz már Google+? (hivatalos..)

Galaxy Fold 4

(#20) AMD Power válasza GALARDO (#6) üzenetére


AMD Power
titán

Szerintem is. WLAN nélkül...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#21) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Hát ez valami ritka ronda lett szerintem...

(#22) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

WiFi nuku, és max EDGE? Azért az kicsit erős, egy internetes kommunikációra kihegyezett mobilnál. Azért butafon létére kaphatott volna normális adatkommunikációs repertoárt..

Tényleg megszűnik a T-s ingyenarckönyv?

Everybody lies.

(#23) AMD Power válasza Barthezz2 (#22) üzenetére


AMD Power
titán

Nesze neked FB mobil mi? EDGE lehet vele jókat szenvedni. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#24) tommjee válasza AMD Power (#23) üzenetére


tommjee
senior tag

+1 :DDD

(#25) Graphics válasza AMD Power (#23) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Halott ötlet így :D Se EDGE , Se WiFi, tökönszúrta magát a Vodafone , egy Alcatellel :D
Mobil-DeadLock

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#26) dz1989


dz1989
senior tag

Nem nézki rosszúl. Szerintem középen az optikai egér.
Minek Vodafone márkanéven kiadni ha mindenki tudja hogy Alcatel,szerintem értelmetlen.
A másikpedik az hogy ha tudják a vodának nincs (legaláb is magyarországon) EDGE, akkor legalább UMTS (3G) kellene bele, mert nagyon égő ebben a világban a GPRS adatátvitel, amugy is a 3G alap lenne. Igy nem érmeg 18ezret-t.

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#27) dz1989


dz1989
senior tag

Ja meg a wifi is lassan alap lesz.

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#28) AMD Power válasza dz1989 (#27) üzenetére


AMD Power
titán

Főleg egy FB nevezett telefonnál. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#29) dz1989 válasza AMD Power (#28) üzenetére


dz1989
senior tag

Ja ja

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#30) Probber


Probber
őstag

Fantasztikus...

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#31) Ace owner válasza dz1989 (#26) üzenetére


Ace owner
addikt

Mert a 13 éves kis hülyegyerekek nem tudják hogy alcatel csak azt látják hogy FB és már is csorog a nyáluk..

Galaxy Fold 4

(#32) callmeakos válasza amanoba (#7) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

ja meg a gyerek szülője is harapni fog ha meglátja a számlát ha WiFi nélkül fog "fészbukozni" a gyerek :DDD

All→M8

(#33) dz1989 válasza Ace owner (#31) üzenetére


dz1989
senior tag

Ilyen fiatalnak minek telefon. Vagy max Nokia 1208. Ilyen kicsik takarodjanak a FB-ról. Esetleg 16 éves kórtól engedném a FB-t.

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#34) k850 válasza dz1989 (#33) üzenetére


k850
addikt

Kedves dz1989! Nagyon gyorsan megöregedtél, nem rég még te is a homokban, elnézést a PC-én játszottál éjjel-nappal.
Mért ne lehetne barátai egy 13 éves fiatalembernek, akivel megbeszélik a életkorukhoz tartozó nagy problémákat, mért ne informálódhatna a legújabb hírekről? A 13 és a 15 éves fiam tudja kezelni ezeket a dolgokat. Majd ha felnősz, akkor jobban megérted ezek a problémákat.
A nevedben szereplő számból gondolom, hogy nem lehetsz több 22 évesnél, de ha tévedek, akkor bocs, de akkor is érvényes a hozzászólásom.
;)

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#35) Ace owner válasza k850 (#34) üzenetére


Ace owner
addikt

A fiad egy jó példa, de sajnos sok a rossz is... Tehát érthető a kommentelő hozzászólása.

Galaxy Fold 4

(#36) k850 válasza Ace owner (#35) üzenetére


k850
addikt

Érteni értem, csak infantilis a megközelítés. Találkoztam én már 50 éves szamárral is, ezért nem hiszem, hogy most engem és téged is ki kellene zárni a Facebook adta információ cseréből.
A feltevés is teljesen kivitelezhetetlen, ezért fölösleges is erről eszmét cserélni.
:B

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#37) dz1989 válasza k850 (#34) üzenetére


dz1989
senior tag

Nekem az a tapasztalatom hogy ki jönnek a suliból aztán leülnek a gép elé FB-olni, játszani utána el lustulnak. De normálisan nem tudják kifejezni magukat. (Tisztelet a kivétel) Kevés szerintem aki ésszel dudja használni a szg-t. Sokan hajlamosak tulzásba vinni a gépezést. Akkor inkán kint játszanak, Sportoljanak.

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#38) callmeakos válasza dz1989 (#37) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Melyik a jobb? Ha este 10kor is az utcán gangelnek vagy ha az FBn??? :)

All→M8

(#39) dz1989


dz1989
senior tag

Meg a FB-ra olyanokat ki irnak, mag olyan képeket feltőltenek a kisseb korban, amin felnöt korukban amikor munkát válalnak, negativan befolyásolja a munka válalást. A munka adok megszokták nézni a FB profit.

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#40) callmeakos válasza dz1989 (#39) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Elvileg modern világban élünk. Minden gyerek már FB függő. A 11 éves unokahugom, sőt a 7 éves rokonom is. Ha van internet van FBis. Ha nincs otthon internet, a gyerekek megoldják máshogy. (Iskola, barátok netkávézó) A Facebook az a dolog az, amit nem lehetséges a gyerekektőltől megvonni.... Mondom én ezt persze 19 évesen, de sajnos ezt látom és tapasztalom is..... És látszik mekkora divat, ha már nagy telefongyártók külön, erre a szolgáltatásra csinálnak telefont....

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#41) dz1989 válasza callmeakos (#40) üzenetére


dz1989
senior tag

Szerintem az arany középút az igazi, mert persze egyer értek nelegyen este 10 után az utcán, de legyen ugy nevelve (tudom hogy nehéz a nevelés) hogy ne divatozzon, és ne tölcsönfel olyanokat a FB-ra ami késöbb lejárathatja magát. Mert abbol a szempontbol hasznos hogy leclét meg kérdezni, találkozot meg szervezni, vakit meg keresni. Főleg a T-mobilos ingyen fész. Mert igy olcsob is a szöveg komunikácio.

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#42) Barthezz2 válasza dz1989 (#26) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Két hiba van a mondandódban, amúgy egyetértek :)

Egyik nem is inkább hiba, csak azért vegyük számításba, hogy a Vodafone nem magyarországi vállalat, így nyilván nem az itthoni viszonyokat veszik figyelembe egy-egy telefon készletre vételénél. Így túlképp teljesen lényegtelen, hogy nincs nálunk EDGE..

A másik, hogy az EDGE már hazánkban is work in progress. Ahol lakom pl vagy egy hónapja van már :)

Everybody lies.

(#43) zsirfecske


zsirfecske
addikt

jááj ez nagyon hurka :Y

(#44) dz1989 válasza Barthezz2 (#42) üzenetére


dz1989
senior tag

Pedig az a Voda érdekeis. Meg magughoz egy fajta igényesség.

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.