Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Nalam is pont igy volt...hivnak Magyarorszagrol nezzek mar ra az egyik programra mert valamiert nem megy....hivnak Szloveniabol....javitsam mar ki ezt/azt mert a faxi nem latja a hibat ( es akkor kerdem, a faxi az vak ? )....hiv a masik gyerek Romaniabol hogy valamiert nem indul a CNC ....hat mondom baxxxa meg...mi'ttom en miert...ha de neki kell es most..mit csinaljon ? Mondom csinaljon pecsenyet mert azt szeretem....faxom...megvan nekem a sajat bajom....nem hianyzik a mase.....
Ez igy ment hosszu eveken keresztul...mindenkinek segitettem...majd amikor hajnali 4-kor magamhoz tertem hogy reggel 6-kor kell meloba menjek en meg elbaxtam masert egy egesz ejszakat (koszonomert meg majd " ha Temesvaron jarsz meghivlak egy kavera"), onantol fordult a kocka. Ha szuksege van valakinek ram, nagyon szivesen, de fizesse meg.
Maszekolok, programozok...megcsinalok mindent,,,penzert. Es nem olcso penzert !!! 30 angolt font / ora, szamlaval. Kell a tudasom, akkor fizessem meg. Nem azert van 14 eves szakmai tapasztalatom hogy egy kaveert es egy sorert odaadjam. Meg azok sem adjak oda akik lapatolnak.

Miert 30 font? Azert mert a szabadidombol raboljak az idot ! Meg azert mert ha annak a cegnek maszekolok ahol dolgozom akkor megkapom a 20 font feletti orabert...tehat minden melekmunka az extra-nak van konyvelve es extra a ber is.

Ezek utan mar csak azok kerestek meg akiknek komoly segitsegre volt/van szukseguk....igy nagyon faxa.
Elotte sok munka semmi penzert (par sor, kave, cigaretta...mint egy csicskanak)...most keves munka eleg jo penzert.....megvan havonta a minimum 10-14 ora....amibol vihetem a csaladomat szorakozni !

Tehat kedves melyen tisztelt baratom, tegyel te is igy. Valamit valamiert !!!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.