Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Anyám sztorija, hogy egyszer oda lépett hozzá egy hajléktalan, hogy adjon már egy kis aprót, fröccsre kéne neki. Mondta anyám mivel őszinte volt, ezért ad neki fröccsre, erre azt mondta a hajléktalan édesanyámnak, hogy "tudja mit, ha ad még egy fröccsre valót, akkor meghívja anyámat is"
:DDD
És egy saját sztori: egy időben sokat vonatoztam én is Budapestre/Budapesten keresztül, és hát bizony én is tapasztaltam, hogy elég sok a kunyerálós fazon.. egyszer elhatároztam, hogy majd jól megszólalok idegen nyelven... Na oda is lépett egy fazon, majd csuklóból válaszoltam hogy "Ich nicht Sprache Ungarn", de az is lehet hogy I Don't Speak Hungarian-t válaszoltam neki, már nem emléxem, hogy angholul vagy németül szóltam vissza, de az nagyon megmaradt, hogy ő meg csuklóból válaszolt vissza azon a nyelven és elkezdett vagy németül, vagy angolul kunyerálni :Y
Erősen éreztem rajta, hogy azon hajléktalanok közé tartozott, aki egy értelmes/tanult fazon, csak egyszerűen valamilyen tényező miatt így alakult az élete...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.