Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49) Dany007 válasza lapa (#43) üzenetére


Dany007
veterán

Nekem nem volt ilyen durva.
Én csak megpördültem 110-nél a vízszintes tengely körül vagy 3x, majd farral neki az út menti töltésnek (dombnak). Akkora mázlink volt, hogy még a biztonsági öv se feszült meg. Borulni se borultunk, csak "keringőztünk" egyet és még szemből se jöttek belénk... Na az durva volt. Én azóta vezetek sokkal finomabban és megfontoltabban sokkal a határ alatt.

Addig nem volt ritka, hogy itt Vp és Őskü között megküdtem 180-190-nel a kocsit. Volt egy ősküi csajom és mértem az időt mennyi idő alatt érek el hozzá... :U Aztán igyekeztem saját rekordot állítani.
Ez a baleset amit fent írtam viszont "csak" 110-nél történt és a fagyos úton nem megfelelően közlekedtem. Kanyarban túl gyorsan, kerék befordult én visszaránt reflexből és már pörögtünk is.
No, de azóta minden korlátot betartok és próbálok mindenhol felkészülni amire csak lehet előre... Mindig a határok alatt autózni...
A kocsiban sem lett nagy kár amúgy. Csak az első és a hátsó lökös ment gallyra. Na meg a futómű a pörgéstől. De úgy érzem nekem is kellett ez! És valamilyen szinten örülök neki, hogy így tértem észhez és nem mondjuk a kórházban vagy még ott se.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.