Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Duree


Duree
veterán

Nem kellene visszahozni, ha drágán fogják adni,mert amennyivel drágábbak voltak mint a többi márka annyival nem volt jobb sőt semmivel sem volt jobb.

duree54

(#2) mepet


mepet
addikt

Nekem hiányzik a Loewe. Régen olyan gazdag szerettem volna lenni, hogy ilyen tévém legyen. A visszatérésükkel a gazdagság kielégítetlen vágya új értelmet nyerhet! :DDD

(#3) Piftuka válasza mepet (#2) üzenetére


Piftuka
veterán

:C

Egyébként valóban érdekes szereplői voltak ők mindig a műszaki berendezések piacának.

Ám nem véletlenül mentek csődbe. Annyira drága, és annyira ronda termékekkel rukkoltak ki az utolsó évtizedben, hogy azokra nehezen találtak vevőt.

Pusztán azért feléleszteni, hogy folytassák ezt a hagyományt, nincsen értelme.

Ám ha esetleg piacra dobnak egy legalább 65 colos, 3D-s 4K OLED tévét, akkor én támogatom a visszatérésüket! :K

"Aquila non captat muscas."

(#4) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

kérdés persze továbbra is csak az, hogy van-e erre egyáltalán igény.
majd kiderül.. puding próbája az evés

én mindenesetre üdvözlöm a hírt. utálom a jelenkori kínálatot, a kommersz márkákat. az összes brand megszűnt, ami bármi különlegességet, olyan valamit képviselt, amivel nem volt tömeg meg tucat.. ma ha tévét akar venni, mindenhol csak szarsznug, eldzsíííí...meg talán sony?.. aztán ennyi
hányinger

[ Szerkesztve ]

(#5) tvamos válasza Tibiajax (#4) üzenetére


tvamos
nagyúr

Van pl. B&O is... az sem tomegcucc.
De amugy igen, en is orulnek, ha lene ujra Loewe! (Es nem noi taska.) Nagyon szerettem a Loewe TV-met.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#6) Tibiajax válasza tvamos (#5) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

én egy dolgot nem szerettem csak a (crt) loewe-kben. megemelni őket, meg felrakni a felső polcra..

:D rohadt nehezek voltak. hiába na, a képcsőnek megvolt a súlya

(#7) pilóta


pilóta
nagyúr

Vladislav Khabliev

Milyen szép kínai név ;]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#8) pilóta válasza pilóta (#7) üzenetére


pilóta
nagyúr

Oh, pardon, utánanéztem, Maláj, szingapúri a cég...

[ Szerkesztve ]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#9) opr


opr
veterán

Kivancsi leszek, remelem fognak tudni valami ujat mutatni, nem csak annyit, hogy ime, LG panel, android sw, fura hazban!
Mert ha csak ennyit fognak csinalni, akkor elobb - utobb le lesznek Loewe. ;]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#10) --ka válasza mepet (#2) üzenetére


--ka
senior tag

"A visszatérésükkel a gazdagság kielégítetlen vágya új értelmet nyerhet!"

Nem tudtam ilyen szépen megfogalmazni, de a lényeg, hogy ha megengedhetném magamnak, akkor legalább lesz! :D

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#11) ttt válasza Tibiajax (#6) üzenetére


ttt
senior tag

Anno a crt tv-k idejében egyik márka sem volt már 72 cm-s környékén könnyű. Nem egyet raktam a fej feletti magasságba az instant besz.rás folyamatos rémképével kísértve :C

(#12) Tibiajax válasza ttt (#11) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:) mondjuk ez igaz.. de a loewe-k még a nehezeknél is nehezebbek voltak
merre dolgoztál, hogy ezeket emelgetted? :)

(#13) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Na azon a széken nézze végig a Titanicot pisiszünet nélkül aki az árképzésért felelős!

(#14) Rodi 4.80 válasza Tibiajax (#4) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Nincs már TV, ezek csak kijelzők.

(#15) Polarstar válasza Tibiajax (#12) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Azért azokban a tévékben volt rendes hangrendszer, ami igen jól szólt is.
Illetve egy ismerősömnek kirámolták a lakását, de azt nem akarták elvinni valahogy. Meg sem emelték. Minő szerencse, mert alatta meg titkos rekesz volt zsével. :DDD
Bezzeg a mai modelleket nem viszik el - simán összetörik, nehogy élvezze már a tulaj. :(

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#16) Bogyi007 válasza pilóta (#7) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ez az ürge volt itt Európában az Umc Group vezére, akiknél a Blaupunkt és Sharp tévék gyártási joga volt. Szlovákiában volt is egy összeszerelő üzemük.

No ezt vette meg nemrég a Foxxconn és úgy tűnik kellett nekik valami jól csengő név.

Hát nem biztos hogy az a minőség lesz itt mint volt régen...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#17) Polarstar válasza Bogyi007 (#16) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ha a Loewe árral ki akar tűnni, akkor sajnos akár tetszik, akár nem - valami extra hozzáadott értéket kell adnia. Én úgy gondolom nagyon jól tudja ezt és elindul ebbe az irányba.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18) Samott válasza Bogyi007 (#16) üzenetére


Samott
addikt

Pont ezert jottem en is ezt talaltam. Szoval a Loewe is megy a tesco alsopolcos tv-i koze. Egy ujabb "Grundig" vagy "Blaupunkt" szuletik. Lesz mivel cimkezni a legolcsobb technikat...

[ Szerkesztve ]

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#19) rodrigez


rodrigez
senior tag

Hehe a Bodo SperLein féle zárszelvény TV állvány, amit a 3-4 milliós szarjaikhoz adtak. Szerintem az tette ki a készülék árának 2/3-át. :D

[ Szerkesztve ]

(#20) Piftuka válasza Samott (#18) üzenetére


Piftuka
veterán

A cikkben található információk alapján nem erről van szó. Bár hamarosan úgyis kiderül... :K

"Aquila non captat muscas."

(#21) bteebi válasza tvamos (#5) üzenetére


bteebi
veterán

A B&O szerintem semmivel sem jobb... Sőt, szerintem bénábban néznek ki a cuccaik.

#9: Pedig jó eséllyel de... Később már lehet, hogy tudnának jobbat is, de aligha lesz később. :U

[ Szerkesztve ]

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#22) Necroman_Mk2 válasza Polarstar (#15) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

Másik ilyen nyerő rejtekhely állítólag a könyvespolc, a betörők általában irtóznak a könyvek érintésétől is ;]

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#23) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Sosem találtam szépnek a Loewe tévéket, drágának annál inkább. Én inkább a wallpaper tévére szavazok.

(#24) GeorgeV


GeorgeV
aktív tag

Nekem két Loewe tévém is volt. Az egyik még mindig használatban van. Minden részén érződik a prémium hatás, de különösen fontos ez a távkapcsolónál, amit ha kézbe veszek, érzem, hogy kurv@ jól meg van csinálva. Más távkapcsolók annyira gagyik mellette. Még az Apple TV távirányítója az, ami hasonló minőségű.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.