Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Duck663


Duck663
őstag

Látva a játék minőségét, már a Codemasters - AMD együttműködés sem a régi. Valami rettenetesen ronda lett a játék. Borzasztó nagy a visszalépés a DiRT Rallyhoz képest.

Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

(#2) hapakj


hapakj
aktív tag

Jajj, már megint amd hotfix meghajtó...

(#3) Abu85 válasza Duck663 (#1) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Intel - Codemasters együttműködés van.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#4) Duck663 válasza Abu85 (#3) üzenetére


Duck663
őstag

Inkább ne lenne... Amíg AMD logó díszelgett a DiRT játékok elején nem lehetett panaszunk a játékok minőségére (Showdown-t kivéve), de most... ránézel a játékra és olyan, mintha valami másodvonalbeli fejlesztő sufnituningja lenne.

Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

(#5) ->Raizen<- válasza Duck663 (#4) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Tok jo a grafika gtx 970-el, nem ertem a fanyalgokat, a kozonseg baltaval faragott volt a dirt rallyban plusz iranyithatatlan kontrollerrel az auto, ez a dirt 4 egyszeruen jo.

[ Szerkesztve ]

(#6) CJ4567 válasza ->Raizen<- (#5) üzenetére


CJ4567
veterán

RX460-al játszok Mediumon, és szerintem is szép a játék.

No Sana No Life

(#7) wolfman


wolfman
veterán

Én nem mondanám rondának, szóval nem csúnya, csak az a baj, hogy ez kérem nem 2017-es évnek megfelelő szint. Ez kb valahol 2010 környéke. Bizonyos dolgokban pl. szebb a Dirt3, van amiben nem, van amiben a Dirt Rally szebb, van amiben ez.
Viszont az is biztos, hogy bizonyos pálya és felületi elemek undorítóan visszamaradottak. A vízfelcsapódás például kritikus. Mondom úgy hogy nem vagyok grafika nazi, de ez nekem így nem kifejezetten elfogadható. Pontosabban elmegy, de nem vágtam magam hanyatt tőle.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#8) awexco


awexco
őstag

Én azon csodálkozom , hogy valaki egyáltalán játszik a dirt sorozattal :) ötlettelen unalmas :)

I5-6600K + rx5700xt + LG 24GM77

(#9) Tuttu válasza ->Raizen<- (#5) üzenetére


Tuttu
csendes tag

Én meg rx480-al nyomom ultrán és csúnyának látom! Persze mihez képest... Dirt rally szebb volt és azért volt irányíthatatlan mert az nem arcade mint a Dirt sorozat. Az inkabb szimulator!
A Dirt 4 csúnya! Nézzen 4K-s összehasonlító videót aki nem hiszi!

(#10) ->Raizen<- válasza Tuttu (#9) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Rohadtul nem csúnya, kéne szemüveg egyeseknek, egyes téli szakaszokon pl nagyon sűrű az erdő mindkét oldalt. Ott meg is fogja már a gépem. 6600k/gtx 970.

(#11) CJ4567 válasza Tuttu (#9) üzenetére


CJ4567
veterán

Játszottam Dirt Rallyval és Dirt 4-el is, számomra a Dirt 4 szebb. Mindenkinek relatív ez, van grafika amitől én már hanyatt vágom magam, más meg még annyit mond rá hogy ez nem rossz.

No Sana No Life

(#12) wolfman


wolfman
veterán

Elmondom még egyszer. Szerintem nem ronda a játék, csak semmi, de semmi grafikai előrelépés nincs már évek óta és ez rohadtul zavar mindenkit. Mindig azt várja az ember, hogy most megint picit többet kapunk, picit részletesebb, picit látványosabb, közben meg majdnem ugyan ez volt a Dirt 2 grafikája is. Nekem legalábbis ez bassza a csőrömet, hogy semmi, de semmi nem részletesebb! Ja, de az emberek a pályán, akik még mindig olyan élettelen, lelketlen scriptszellemek, mint mindig!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#13) maputo válasza wolfman (#12) üzenetére


maputo
tag

Bizonyos napszakokban nem néz ki rosszul, de pl. Wales nappal szerintem béna. (Teljesen homogén, egyszínű fű ameddig a szem ellát, a réten lévő fák pedig valahogy elütnek a környezetüktől.)
De az is lehet, hogy csak azért tűnik csúnyának, mert a generált pályák miatt nem elég részletes/változatos a környezet. Sehol egy tó/patak, eltérű burkolatú útszakasz.

Abban viszont biztosan előrelépés a Dirt 3-hoz képest, hogy az nem tudott ilyen hosszú szakaszokat kezelni, illetve a látótávolság sem volt ekkora (ott nem is volt olyan szakasz, ahonnan a hegy tetejéről láthattuk az egész tájat.)

(#14) wolfman válasza maputo (#13) üzenetére


wolfman
veterán

a látótávolság sem volt ekkora

Azt azért jegyezzük meg, hogy a fű most is a kocsi előtt 3m-re részleteződik ki, amit még mindig nem akarok elhinni, hogy 2017-ben ennyire le kell szabályozni. Erre igazán csinálhatnának egy ki..zott csúszkát, hogy akinek erősebb gépe van, kitolhassa a draw distance-t!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.