Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) maross


maross
veterán

Egyik kedvencem vimeon: [link]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2) salesboy válasza maross (#1) üzenetére


salesboy
tag

Igen ez is nagyon cool, meg még vagy 1000 jobbnál jobb van. És ez nagyban még jobb. :C :R

¤¤¤¤¤¤¤ " I think this is the beginning of a beautiful friendship. " ¤¤¤¤¤¤¤

(#3) Krugszvele


Krugszvele
aktív tag

<troll>Na jó, de a cikk milyen nyelven íródott?</troll>

(#4) Drenadar


Drenadar
veterán

nekem nem kellene nagy tv. egy 23-as monitorom van, ezt még kényelmesen látom, ha beszereznék egy bazinagy tv-t monitornak, akkor át kellene rendezni a szobát, mert azt nyilván nem lehetne ilyen távolságból használni...

(#5) salesboy válasza Drenadar (#4) üzenetére


salesboy
tag

Persze Neked nem is érdemes ezt megcsinálnod. Sőt nagy TV-t monitornak használni is felesleges.

Én is egy 17"-os laptopot használok, de ha már veszel egy TV-t és benne van ez a funkció, (ami már nem olyan extra dolog) akkor ezt sokkal jobb azon nézni, mint a 23"-os monitor. :R

¤¤¤¤¤¤¤ " I think this is the beginning of a beautiful friendship. " ¤¤¤¤¤¤¤

(#6) Drenadar válasza salesboy (#5) üzenetére


Drenadar
veterán

több haverom használ nagy tv-t monitornak, szerintem nem felesleges, csak nekem macerás lenne úgy kialakítani a szobám, hogy az minden szempontból jó legyen. Tv-t én meg már régóta nem is nézek...

(#7) krino


krino
tag

Még csak most töltöttem le az alkalmazást, ilyen videót mint pl a mountainos(ami az első hozzá szólásban van), hol tudok nézegetni?(még nem néztem bele a szolgáltatásba)

(#8) salesboy válasza Drenadar (#6) üzenetére


salesboy
tag

Persze ez így teljesen rendben van, már én is kipróbáltam és jópofa.

A TV nézés meg nálam is így van. Azért is írtam ezt a cikket, hogy ne a TV-t nézzétek, hanem inkább ezt.
Én DVD-k, BluRay lemezek és pl. a VIMEO nézésére használom csak. :)

¤¤¤¤¤¤¤ " I think this is the beginning of a beautiful friendship. " ¤¤¤¤¤¤¤

(#9) salesboy válasza krino (#7) üzenetére


salesboy
tag

Elkezded nézni a WorldHD csatornát a VIMEO-n és ott lesz egy csomó ilyen. Tovább tudod léptetni a következőre, ha nem tetszik.

¤¤¤¤¤¤¤ " I think this is the beginning of a beautiful friendship. " ¤¤¤¤¤¤¤

(#10) joecontra


joecontra
addikt

Nem akarok offolni. :B

Nálunk analóg CRT TV van és tudom nem olyan mint a HD, de ha a PC-ről RGB csatornán van bekötve és úgy nézek meg egy olyan videót, mint pl. az első hsz-ben belinkelt (HD opció on), az is nagyon jó élmény. :K

Grat a cikkhez és köszi!

Üdv,
J

[ Szerkesztve ]

(#11) salesboy válasza joecontra (#10) üzenetére


salesboy
tag

Köszönöm szépen. :R

Sajnos ezzel nem tudok egyetérteni. :N

Biztos jobb a minősége, mint a hagyományos adásnak, de egy 600x800 as felbontás, közelébe sem jöhet egy 1080x1920 pixelesnek.
Persze ezt akkor látod igazán, ha egymás mellé teszel két egyforma nagyságú ,de lehetőleg nagyobb képernyős TV-t, mondjuk két 32"-t.

Én is csak egy éve cseréltem le a CRT-t egy Samsung FullHD-s LCD TV-re, azt is hitelre vettem, de egy percig sem bántam meg. :R

TV adást azt szinte egyáltalán nem nézünk rajta, csak mozizásra használjuk és lehetőleg HD vagy FULLHD filmeket nézünk.

Sokkal jobban élvezem így az otthoni TV-zést, már majdnem mozi élmény. :K

¤¤¤¤¤¤¤ " I think this is the beginning of a beautiful friendship. " ¤¤¤¤¤¤¤

(#12) joecontra válasza salesboy (#11) üzenetére


joecontra
addikt

Biztos jobb a minősége, mint a hagyományos adásnak, de egy 600x800 as felbontás, közelébe sem jöhet egy 1080x1920 pixelesnek.
Ezt írtam: "tudom nem olyan mint a HD".

Nem azt mondtam, hogy a közelébe érne azt írtam, hogy az is nagyon jó vizuális élmény.

Üdv,
J

(#13) salesboy válasza joecontra (#12) üzenetére


salesboy
tag

Bocs, ha félreértettelek. :R

¤¤¤¤¤¤¤ " I think this is the beginning of a beautiful friendship. " ¤¤¤¤¤¤¤

(#14) joecontra válasza salesboy (#13) üzenetére


joecontra
addikt

Semmi gond. :)

Üdv,
J

(#15) gzbotii


gzbotii
veterán

Csak ezekel az LCD-kel az a baj, h nem lathato minden szogol. igy be kell allitani egy szogbe es csak onnan nezni. Szerintem nekem nem lessz ilyen, amig ezen nem valtoztatnk.. :(

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#16) Drenadar válasza gzbotii (#15) üzenetére


Drenadar
veterán

próbálj ki egy újabbat. menj be a media marktba és nézelődj. nem mindegyiket kell szemből nézni, van amelyik elég nagy betekintési szöggel rendelkezik...

(#17) salesboy válasza gzbotii (#15) üzenetére


salesboy
tag

Régebben ez valóban úgy volt, ahogy írtad.

A ma forgalomba hoztt típusok között, már nagyon nagy a belátási szőg.
Akár egészen oldalról is élvezhető a TV, (persze amíg még látsz is belőle valamit :) ) Max. egy kicsit fakóbbak a színek, de ha tévézni akarok, akkor úgy is előtte foglalok helyet.

Tényleg próbáld ki valamelyik áruházban, nem fogsz csalódni. :N

Nekem ráadásúl egy alap típusú Samsung van és már azt is tudom teljesen oldalról nézni.
Ennél csak jobbak vannak. :C

¤¤¤¤¤¤¤ " I think this is the beginning of a beautiful friendship. " ¤¤¤¤¤¤¤

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.