Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DEJVID


DEJVID
őstag

Az X10 Mini pro jó eséllyel a legrondább telefon a piacon, a kijelző mérete pedig nevetséges, a másik kettő viszont régi Symbian-t futtat.

(#2) vilma27


vilma27
újonc

Nem tudom, nekem a legjobban az első tetszik, és a stílusomhoz is az passzol leginkább... :D
De köszi, amúgy az xmini nem tudom belül sok minden van ami jó, de alakja miatt tettem a sor aljára, mert az nekem sem tetszik

...és a a fajta álom volt, aminek minden pillanatát elhittem...♥♥♥

(#3) Probber


Probber
őstag

Egyik haveromnak Vivaz Pro-ja van, azt én semmiképp sem mondanám jó telefonnak. Hardveresen erős, de valahogy mégis döcög rajta az öreg Symbian. Rezisztív kijelzős (ezt döntsd el, hogy jó-e neked). Az összeszerelése sem valami jó, lötyög a QWERTY, nyikorog a burkolat (igaz egy-két esést már túlélt, tehát lehet, hogy csak a haveromé ilyen). Videót azt jót csinál. A QWERTY megvilágítása nagyon szép. :DDD Ennél többet nem tudok róla, annyira nem nézegettem.

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#4) vans?


vans?
őstag

Az X10 mini eloben meg rondabb, mint kepen, ezenkivul szar. :D

hábm bábm

(#5) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Nem is tudtam, hogy új telefont akarsz!!!! :Y

Na majd a fiúk megmondják a tutit. :D Én úgysem tudok neked segíteni, kábé annyit (sem) értek a telefonokhoz, mint te...:DDD

Az első telefonhoz: Naneee... Már te is ilyen kis "laptop" telefont akarsz?? :U
Érintőképernyőset viszont semmiképp nem ajánlok neked, mert te is legalább olyan veszélyes vagy azokra, mint én...;]

[ Szerkesztve ]

(#6) Akos96


Akos96
senior tag

Ezek közül egyiket se venném, a legjobb talán a mini pro, de az nagyon kicsi. Szerintem nézd meg inkább a Galaxy Ace-t. :)

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#7) vilma27


vilma27
újonc

Szép vagy művésznőm mondhatom :P

Igaz, hogy alapból taszítom a technikát, de egy tudok vigyázni a dolgokra, nem szoktam leejteni a telefonokat.

Az a baj, hogy a kerek telefonok meg nem tetszenek annyira, ez a Galaxy Ace, meg nekem már abba a kategóriába tartozik :)

...és a a fajta álom volt, aminek minden pillanatát elhittem...♥♥♥

(#8) Wictor


Wictor
senior tag

Ha jót akarsz, akkor ezek közül az X10 Mini Pro. Vagy Samsung Galaxy 551.

[ Szerkesztve ]

(#9) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Az első árszegmense a 70.000 forintos kategória, előfizuval mondjuk 50.000.

Én olyat ajánlok amit jó eséllyel más nem fog:D Vegyél 45-50K -ért egy Ipod Touch 4G-t azzal letudod a multimédia részét, szerintem jelenleg azon a legjobb netezni... valamint 10.000 ért egy új-régi strapamobilt. Én ezt csináltam és nekem bejött ...

(#10) barack1997


barack1997
senior tag

Nekem x 10 mini pro-m van és meg vagyok vele elégedve... Nem tudom ki mit pofázik arról amilye nincs is. Ha a vivaz(ok)on döcörög a symbian akkor hogy menne rajt az android -,-.

(#11) vans? válasza barack1997 (#10) üzenetére


vans?
őstag

Mielott osztani kezdesz, tanulj meg emberi modon irni. Egy nagyon jo baratomnak van, hasznaltam mar sokat, azert irtam azt, amit.

hábm bábm

(#12) vilma27


vilma27
újonc

Még a Samsung Galaxy Ace nem is olyan rossz, az 551kicsit túl kerek, de nem rossz :D majd utána nézek, viszont holnap, mert megyek filmet nézni.
jó éjt! ;)

...és a a fajta álom volt, aminek minden pillanatát elhittem...♥♥♥

(#13) sz4blya


sz4blya
csendes tag

miért veszel olyan telefont, amihez nem értesz, nincs rá szükséged :F

[ Szerkesztve ]

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#14) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Még mielőtt rossz irányba menne el a dolog szólok, hogy van két remek topik, ami erre lett kitalálva:
- Milyen mobiltelefont vegyek? Olvasd el az #1-t!
- Melyik okostelefont vegyem? Olvasd el az #1-t!

Harrrr!!!!

(#15) szőröscica


szőröscica
addikt

A Vivazt semmiképp!
Rezisztív a kijelzője, igazából nem is érintő-, hanem nyomókijelzője van. :DDD Egy csajomnak ilyenje volt, a hideg futkosott tőle a hátamon.

(#16) művésznő4 válasza szőröscica (#15) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Csajodnak?? o.O
Miért, te nem nő vagy?? :DDD

Vagy...esetleg....? :B

(#17) szőröscica válasza művésznő4 (#16) üzenetére


szőröscica
addikt

A nevem Józsi. :DDD
De ezt már többször is benézték, lehet, hogy avatárt kéne váltanom.

[ Szerkesztve ]

(#18) művésznő4 válasza szőröscica (#17) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Háááát...lehetséges..:DDD:DDD

Akkor üdvözöllek itt szőke copfos Józsi, virágos ruhácskában...;] :P

[ Szerkesztve ]

(#19) vilma27


vilma27
újonc

sz4blya
Nem heccből veszek telefont, elhiheted. Hanem muszájból, 1év múlva Pestre megyek továbbtanulni, és mivel kóros eltévedő vagyok, és ezt így hidd el, nem tetőzöm példákkal, mert felsorolni is sok lenne, de egy olyan kell ami android, GPS, szóval stb... minden legyen benne, hogy legyen mellettem egy kis segítség, ha esetleg rászorulnék.

Ndruu
Köszönöm, fogok bogarászni :K :D

joamilestoné
Nem tudom, annyira megosztott a vélemény mindről, hogy dönteni még nem tudok, a xminit azt hiszem kihúzom a sorból

...és a a fajta álom volt, aminek minden pillanatát elhittem...♥♥♥

(#20) vilma27


vilma27
újonc

Nagyon találó az avatárod Józsi :D

...és a a fajta álom volt, aminek minden pillanatát elhittem...♥♥♥

(#21) D1Rect válasza vilma27 (#19) üzenetére


D1Rect
félisten

No offense, de akkor 1 év múlva vegyél telefont. ;)

Biztos van rá valami szép szó, de a lényeg, hogy elképesztően gyorsan elértéktelenednek.( hiperinfláció?)

[ Szerkesztve ]

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#22) szőröscica válasza vilma27 (#19) üzenetére


szőröscica
addikt

A Vivazt semmiképp!

Ha ennyire tetszik ez a SE vonal, akkor az X10-et nézd meg (sima, nem mini), az is jó áron kapható, erős a hardver, és nemsokára megkapja a legfrissebb (2.3) Android szoftvert a gyártól.

(#23) vilma27


vilma27
újonc

Szeretem a sony ericssonokat, mindig ilyen telefonjaim voltak, mondjon bárki bármit, mindig sokáig bírták nálam.

Erre gondolsz?

...és a a fajta álom volt, aminek minden pillanatát elhittem...♥♥♥

(#24) szőröscica válasza vilma27 (#23) üzenetére


szőröscica
addikt

Igen.

(#25) vilma27


vilma27
újonc

Nem rossz, nem rossz, ez csak érintős? Valami +infó amit tudsz erről? Nézegedtem a neten, de tapasztalat?
Meglátjuk, felveszem a top listámra :D

[ Szerkesztve ]

...és a a fajta álom volt, aminek minden pillanatát elhittem...♥♥♥

(#26) vans? válasza vilma27 (#25) üzenetére


vans?
őstag

Van am itt mobilarena, ott meg forum, ott meg tapasztalatok. :)

hábm bábm

(#27) xdx@ válasza vilma27 (#25) üzenetére


xdx@
aktív tag

Szerintem ha tudod, valahol nézd meg élőben az x10-et hogy nem lenne-e nagy számodra mert a Vivaznál jóval nagyobb. Igen ezt csak érinteni kell, nem nyomni. :)

(#28) mephi666 válasza Probber (#3) üzenetére


mephi666
nagyúr

még ősszel kezemben volt egy vivaz hd, de nincsenek róla jó tapasztalataim... főleg, hogy az árát is megnéztem hozzá :( a pro nem tudom, mennyivel másabb, de ha nem sokkal, nem ajánlom én sem...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#29) xdx@


xdx@
aktív tag

Szia!
Választottál már? :)

(#30) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Várd meg az Xperia Neo-t.

Hohó, most nézem, kicsit elkéstem :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.