Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Meg csak most kezdem nezni a eloadast, es hihetetlen hogy valaki olyan tartja angolul, akinek borzalmas az angol kiejtese. Ettol olyan lesz az egesz, mintha valami kinai noname gagyi ceg probalkozna ez elso telefonjat piacra dobni. Valoszinuleg azt gondolja hogy jo a kiejtese, de szerintem meg az angol anyanyelvuek is felirattal nezhetik ezt, vagy rohognek vegig, talalgatva mit mondhatott.

Emellett elegge osszevissza dobalja be az adatokat. Nem egy atgondolt, elore megtervezett bemutato.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#152) #24536576 válasza Aryon87 (#122) üzenetére


#24536576
törölt tag

Pár hete még a böngészős megoldásokat ajnároztad. Nagyot fordult a világ. :D

(#153) Aryon87 válasza #24536576 (#152) üzenetére


Aryon87
félisten

1 esetben. G.Fotok es Drive miatt. De nem YT vagy Facebook stb hasznalathoz is..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#154) #24536576 válasza 7Heads Drago (#148) üzenetére


#24536576
törölt tag

1. Jogos.
2. Note9-ig igaz volt a fanboyság, de utána megtört, most nincs egy olyan márka se amit védenék. /na jó, a telefon a Notetal kezdődik és ott is ér véget/ Gonoszkodást nem értem. Csak a hazudozást nem bírom.
3. Felőlem azt használtok amit akartok, de ne mondjátok már, hogy a gms hiánya fa*za dolog, vesszen Amerika, Trump, a Google... Aztán a nagy Harmony is Android alapú.
4. Amire nekem kell, arra elég. Ha valamit nem tudok elintézni, majd nyitok laptopot. De nem is ezzel van baj, hanem, hogy pár hete még a telefon böngészőjében való bohóckodás volt fényezve a droidos appokkal szemben.

Befejeztem, majd másik Huawei cikknél folyt köv. :DD

[ Szerkesztve ]

(#155) K0vasz


K0vasz
aktív tag

a hátulja bejön (nekem ez a megoldás sokkal jobban tetszik, mint a sarokba egy szigetre odapakolt lencsék), az elején a kapszula viszont gusztustalan - őszintén szólva azt hittem, hogy ez a trend idénre már véget ért és már csak kameralyukak lesznek (kivéve persze iphone :D)

viszont google nélkül ez így olyan, mintha az ember egy olyan, méregdrága gamer PC-t venne, amin letörölhetetlen linux van - ha az ember kicsit megerölteti magát, akkor bele lehet tanulni meg lehet alternatív appokat találni, de így is rengeteg minden lesz, ami nem fog menni, és így hiába a csecse kinézet meg a bika hardver, ha nem lehet rendesen kihasználni

(#156) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

link
Ez érdekes lesz.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#157) francz'70


francz'70
aktív tag

Az első komment (joey04: legalább van beépített ipod.) telitalálat :C
A hátulja láttán ugyanez jutott az eszembe, meg a mosógép :D
Azt retkes kapszulát meg tegyék már középre, ha már egyszer ígyis-úgyis kell legyen egy kicsit pofásabb :F
Amúgy hozta a kötelezőt, a hardver azért elég ütős viszont a képektől nem ájultam el.(dxo nál a 136-ot valahogy csak sikerült összelapátolni, ...vajon miért nem lepődtem meg :DDD )
Igazából lehet csűrni/csavarni a dolgokat, (mi lenne ha, ami már ezerszer ki lett vesézve) és világrengető eladási számokat produkálni a hazai piacukon, de gms nélkül Kínán kívül ez is megy a levesbe.(állami pénzbeöntés ide vagy oda)

(#158) Postas99


Postas99
senior tag

Ha akarnak még nagy eladási számokat produlálni ahol veszik mint a cukrot akkor irány India................. ja mégsem.

Minden kinnyai gyártó india felé fordul és még engednek az árból is.
A mobilpiacon ahogy ideér europába a termék (mindegy melyik gyártó) rögtön emelik az árát (nem a hazai árra értem) vagy csak a szarabbik modellt adják hasonló pénzért.

[ Szerkesztve ]

(#159) Lami66 válasza Postas99 (#158) üzenetére


Lami66
őstag

Eközben aki Indiában i12-t akar venni, az elrepül érte Dubaiba és vissza, mert Dubaiban annyival olcsóbb, hogy megéri "kicsit" utazni érte.

(#160) belan válasza Teo. (#99) üzenetére


belan
addikt

Jó telefon lett ez is, ha kínai csak oneplus vagy huawei jöhet szóba esetleg még oppo find x2 ;].

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#161) R a y


R a y
senior tag

Rip

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#162) Bagoly01


Bagoly01
senior tag

Nézegetve a tesztet, dobtam egy hátast ettől a készüléktől! Egyszerűen brutális!
Kellene a hétszentit! :D

(#163) h4h01 válasza #24536576 (#154) üzenetére


h4h01
senior tag

Na de azért valszeg fülig érne a szád, ha erre a készülékre a samu logó lenne ráütve :DDD Mind1 majd jövő tavasszal valami értelmes dolgot kölcsönöznek innen is..Lásd s10 széria a mate 20 pro után...khm..

(#164) m1lan válasza h4h01 (#163) üzenetére


m1lan
őstag

Annyira igénytelenül néz ki elölről ezzel a nyújtott kapszulával, hogy lehetne rajta bármilyen márkajelzés, nekem akkor sem kellene.

Mit kölcsönöztek az S10 szériához a Mate 20 Pro-ból? Komolyan érdekelne, mert design szempontjából az ég világon semmi hasonlóság nincsen a kettő között.

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#165) 7Heads Drago válasza m1lan (#164) üzenetére


7Heads Drago
veterán

A face id pedig sokkal rosszabb és gyárilag el se tűntethető.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#166) Aryon87 válasza 7Heads Drago (#165) üzenetére


Aryon87
félisten

Eltuntetheto naluk is... Eleg bena modon.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#167) p2pp


p2pp
őstag

Sztem várjuk meg a tesztet!!!
Addig itt semmi értelme a levegőbe beszélni a semmiről.
Nekem is tetszik és nagyon nem érdekel, h tudja e a google-t vagy nem tudja.
Mindenki megszokott vmit és ha vmi új jön, akkor le vagyunk fagyva. :N
Nagyon jól megvagyok nélküle. Egyedül talán a Fotók hiányoznának.
De arra van már One Drive és Huawei Cloud.
3 helyre is el van vetve minden. :N
Ennyiért persze most nekem sem kellene ez a teló.
Amúgy a fele kb. reális lenne sztem érte, de van 1 olyan érzésem, h így is elkapkodják majd.
(Persze nem itthon)
Pláne a mostani P30 pro után is drága, ami lassan P40 pro lesz.
De kérdezték kollégák mi újjat tud ez, amit a P30 pro nem?
Tök 8. Tetszik és kész. Ennyi!

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#168) doooo válasza h4h01 (#163) üzenetére


doooo
veterán

"Lásd s10 széria a mate 20 pro után"
Na mesélj arról a "kölcsönzésről". Aztán majd én is mesélek arról, hogy mostanra sikerült teljesen lemásolni az S10+ előlapját. Minimális kávákkal, dupla kivágott notch-csal, meg lekerekedő szélekkel, sőt, még a szögletesség is gyakorlatilag megegyezik. Szép (bár a lekerekítésben lenne még mit tanulniuk), de ezt se felejtsd, amikor majd a "kölcsönzésről" mesélsz.

[ Szerkesztve ]

(#169) 7Heads Drago válasza Aryon87 (#166) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Csak app-al.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#170) 7Heads Drago válasza doooo (#168) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Inkább hagyjuk a samut. Üzemidő vicc, és a kamera is évről-évre ugyanazt adja. Sőt sok user szerint még az új rosszabb mint a régi. Engem ne győz meg, győzd meg azokat akik panaszkodnak rá.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#171) dualcore


dualcore
őstag

Olyan felesleges vitázni némely dolgon. Ha visszagondoltok az elmúlt pár év telefonjaira, ami ujdonságként debütált egy készüléknél, azzonnal volt ellen és mellette tábor. Legyen ez szenzor sziget, kamera kialakítás- elhelyezés, kijelző, és sorolhatnám tovább. Van értelme???
Amikor bejönnek a nagy márkák csúcs készülékei, mind a fél millás ár körnékén landol, és mindíg van aki sokallja, meg aki nem. A csúcs készülék nem a hétköznapi felhasználónak készül, azoknak ott a kisebb széria. Aki viszont csúcsot akar, annak mélyen zsebbe kell nyúlni, ez van. Akkor is lesz olyan ami nem teszik neki a készüléken. Olyan is van, ahol elvárás az olyan készülék hogy besza behu, mert nem mindegy mit vesz elő. Ez akkor is ez csúcs készülék, bárki bármit mond, és ennek is vannak hibái, mint minden más gyártónak! Sajnos itt még a GMS is beleszól a dologba, de van akit ez sem zavar. Azt viszont szeretném tudni, hogy aki itt van és "szapulja hogy milyen szar" , az milyen céllal kereste fel a topikot??? Magamból kiindulva csak azt a cikket olvasom el, ami engem érdekel. Pl nem megyek az Iphone topikba szidni az almát, csak azért mert nem érdekel a márka. (ezzel nem akarom szidni sem)

[ Szerkesztve ]

(#172) kakuk100


kakuk100
őstag

Sziasztok! Hallott vagy olvasott valaki arról hogy mikor jelenik meg a boltokba a Mate 40 pro, vagy a plus telefon?
Köszönöm a választ.

(#173) dualcore válasza kakuk100 (#172) üzenetére


dualcore
őstag

Link elérhetősége

Frissítés: a hazai megjelenésről egyelőre ennyi infót kaptunk a Huaweitől:

“A Mate 40 és Mate 40 Pro White és Black, valamint színváltó, Mystic Silver színekben, illetve kétféle vegán bőr verzióban: Sunflower Yellow és Olive Green árnyalatokban érkezik a nemzetközi piacra 1249 eurós ajánlott fogyasztói áron. A Mate 40 Pro+ kifinomult nanotech kerámiás hátlapja két színben, Ceramic White és Ceramic Black, lesz elérhető. Magyarországon a Mate 40 Pro kerül majd a boltok polcaira, várhatóan még az idei évben.”

(#174) #90305280 válasza dualcore (#173) üzenetére


#90305280
törölt tag

'várhatóan még az idei évben.'

Ez egy olyan intervallum valójában, mint az 1801-2199 közötti esztendő bármelyike.
Vagyis, bármikor elsüthető.
Mint mikor valami elfogyott a bolt polcáról; mikor lesz? - tervben a beszerzése.
Nesze semmi, fogd meg jól.

(#175) kakuk100 válasza #90305280 (#174) üzenetére


kakuk100
őstag

. Nem lehet rá számitani Hát igazatok van ez a válasz nesze semmi fogd meg jól. Bizonytalan. Köszönöm szépen! :R

(#176) Ricardo válasza kakuk100 (#175) üzenetére


Ricardo
félisten

Ismerve a dolgok hátterét, nem meglepő.

(#177) dualcore válasza #90305280 (#174) üzenetére


dualcore
őstag

Ismerve a Huawei helyzetét, ez az infó ahogyan írod is KAPSZ HA JUT nagyjából. Azért írtam a link elérhetőségét, hogy ne az legyen én találtam ki.

(#178) #90305280 válasza dualcore (#177) üzenetére


#90305280
törölt tag

A 'Link elérhetősége' konkrétan nem takar semmit, de ez úgy is már csak hab a Mate 40 Pro-ján... :K
(Vagy csak nekem semmi?)

(#179) dualcore válasza #90305280 (#178) üzenetére


dualcore
őstag

Elnzést, ez lett volna.
:B

(#180) brownus válasza dualcore (#179) üzenetére


brownus
veterán

300k feletti pénzt kellene érte adnom ha adnék :D
jezuskukija. nkább egy iPhone 12 mini vagy oneplus 8 pro

De én igénytelen vagyok ilyen szempontból.... bár ez a nokia a zsebemben nagggyon meg akar halni. értsd: nem sok kell már és kib.szom a pitsaba :U na jó, nem. Szuuszaaaa
Még egy évet bírjak ki vele :d

[ Szerkesztve ]

(#181) #90305280 válasza brownus (#180) üzenetére


#90305280
törölt tag

Milyen Nokiád van? N95? Azt ne bántsd, jó az! :R

Amúgy egy O+7T/O+7TPro teljesen jó választás, sokkal olcsóbban.
Gyárin nem lehet már rendelni, úgyhogy ilyen Banggood-féléken EU priorityvel, simán.

(#182) k-adi válasza kakuk100 (#172) üzenetére


k-adi
nagyúr


mivel alapból csak 8.8 millio chip-jük van, ezért a mikor jelenik meg kérdés ennél a telónál még inkább érdekesebb. Biztos lesz pár db mutatóba, de elsősorban érthetően a hazai saját piacukra fókuszálnak.

(#183) dualcore válasza brownus (#180) üzenetére


dualcore
őstag

Ilyenkor kell eldönteni, hogy mire van szükségünk, és az megéri e nekünk a többi ficsőrrel együtt.
Jelenleg Mate 20 pro-n vagyok, és eszem ágában sincs váltani. Megértelek.

(#184) brownus válasza #90305280 (#181) üzenetére


brownus
veterán

Nokia 7.2 6/128 (jo aron vettem feleve kb) jo amúgy, csak en vagyok neha idegsokk :)

(#185) 7Heads Drago válasza #90305280 (#181) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Én sehol se találtam a nyár elején. (Meg most se)

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#186) Ricardo


Ricardo
félisten

(#187) #90305280 válasza 7Heads Drago (#185) üzenetére


#90305280
törölt tag

[link]

És a 'legszörnyűbb' :D az egészben, hogy ha a kamerát kicsit kivesszük a képletből, azért egy O+3/T még mindig nagyon jó választás, ha kicsit kisebb aksival is.

[ Szerkesztve ]

(#188) Aryon87 válasza Ricardo (#186) üzenetére


Aryon87
félisten

+ kameraszenzort is :)
És kijelzőt is

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#189) Ricardo válasza Aryon87 (#188) üzenetére


Ricardo
félisten

Alakul ez.

(#190) belan válasza Aryon87 (#188) üzenetére


belan
addikt

Lassan a gödörből ki másznak ;).

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.