Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Dare2Live válasza joey04 (#45) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

ha nagyítasz előveszi az eredetit.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#52) joey04 válasza Dare2Live (#51) üzenetére


joey04
titán

tehát amikor lapozok, akkor nem az eredeti méretet mutatja, de ahogy odaérek, rögtön zoomolok és akkor előveszi az eredetit (bár akkor biztos nem eredeti, hiszen 5 megás képet pl az itunes lekonvertál, mert amikor lementettem vissza gépre nem 5 megás volt, csak elfelejtettem hogy 2mp vagy vga, ahogy azt fentebb írtam is) és ugyanúgy zökkenőmentesen képes zoomolni? És ez ugye 3G nem is a GS tehát gyengébb vas.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#53) Dare2Live válasza joey04 (#52) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

igazából fogalmam sincs, hogy történik de vmi trükközés az sanszosan van benne.

De mint már írtam: Érdekeli az átlagfelhasználót pl téged, hogy, hogy történik? Vagy az érdekel, hogy simán megy?
Nokianal uez a lényeg. Mire elkészül az x6 oldják meg és tök8 milyen trükkel.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#54) joey04 válasza Dare2Live (#53) üzenetére


joey04
titán

Abban igazad van, hogy mindegy hogyan oldják meg, csak menjen.

engem pl azért az is érdekel, hogy mi a módja. :) vásárlás szempontjából persze hidegen hagy

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#55) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Gyerekek! Ez nagyon jó! Kár, hogy nem lesz nálunk. Mondjuk drága, de jó.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#56) gerilee válasza manchester85 (#49) üzenetére


gerilee
aktív tag

Mit is kritizáltam? Maximum annyit jegyeztem meg, hogy nem nekem készítették.

Csak azt akartam vele mondani, hogy az érintőképernyő egyedül a mérete miatt érdekes számomra. Az csak járulékos, hogy ezeket érintéssel (tapicskolás), ujjmozdulatokkal (simi-simi :) ) lehet irányítani. Ebből kifolyólag ennek a megvalósítása nem szempont nálam, nem érdekel a "legyen minél jobb". Működjön, kész. :)

Bocs, de az én értékrendemben az iPhone OS-e nem tartozik a nyílt rendszerek közé. :)

BT. Igazad van tényleg baromi uncsi. Én használom és szeretném ha a következő telefonomban is lenne. Ennyi.
Bár most olvastam a Wifi Direct-ról és nagyon tetszik. Ha az lesz benne, azonnal ki lehetne húzni a kékfogat. :DDD

Számomra nem értelmetlen netcsomag nélkül venni. Nem vagyok netfüggő, nincs facebookom, twitterem, nem csetelek, nem látogatok közösségi portálokat, szeretteimmel, barátaimmal személyesen tartom a kapcsolatot. Az email címemre maximum spam és a haverok marhaságai érkeznek, azt meg otthon is meg tudom nézni. Az elmúlt fél évben talán 2x éreztem azt, hogy most jól jönne egy netcsomag, mert unatkozom és nincs friss film a telefonomon. Ha meg elutazom valahová hosszabb időre, viszem magammal az otthoni mobilnetes SIM-et és azt használom.
Ha a Nokia, SE, Samu, LG, stb a legutolsó lowend telefonjába is bele tudja rakni azt a nyamvadt FM-et, akkor egy felsőkategóriás terméktől mindenképp elvárom a jelenlétét, mert szeretem hallgatni.
A mai telefonok 95%-a a desing terén bukik meg nálam. A HTC, SE, LG képtelen olyan telefont alkotni, ami tetszik, az iPhone megjelenésekor szimpi volt, ma már uncsi, de a Nokia, vagy a Samu is csak elvétve tud olyat mutatni, amit el tudnék képzelni a zsebemben.
Nem, ez nem kötekedés. 3-4 évente cserélek csak telefont, akkor viszont a számomra legjobbat veszem meg. A mostaninak is vannak hátrányai, de együtt tudok élni vele, minek vegyek egy új telefont, hogy ugyanazokat, vagy más kompromisszumokat kelljen kötnöm.

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#57) #16820480 válasza joey04 (#52) üzenetére


#16820480
törölt tag

biztosan működik 1-2-3... megapixeles képek esetében a szifonon a zökkenőmentes lapozás. ha az M8-on meg tudták oldani, hogy a 3mpx képeket simán vigye, akkor nem hiszem, hogy a szifon ne bírná.

(#58) madarasz92


madarasz92
őstag

A nokia-nál mindig kitalálják az okoságokat!Reméljűk ez is ilyen lessz! :)

(#59) Dare2Live válasza joey04 (#54) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

énmár nemfoglalkozok ilyennel de bőven van a neten bmp->jpg, bmp->nagyítás kód, párat megnzel látszik, hogy, hogy optimalizáltak/trükköztek.

Kicsit mindha a 486os idők köszönnének vissza: gyenge cpu/kevés ram a feladatot meg old meg.

btw jpg jól le van írva wikin is. [link]

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#60) GGGBR


GGGBR
tag

még videó:[link]

I LOVE THIS GAME

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.