Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Ez egy nagyon béna játéknak néz ki, főleg a Pendulo-tól.
Inkább valami Yeterday/Runaway vagy valami más darkos játékot csinálnának mint ezt. :W

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#2) mike1334 válasza GodGamer5 (#1) üzenetére


mike1334
veterán

Ebből tudod milyen lesz a játék? Akkor gratulálok, mert ennyiből kb bármilyen lehet...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#3) b.


b.
félisten

A képregény is nagyon különleges, nálunk talán réteg igényt kielégítő( lenne). Én minden ilyen Film Noir dologra vevő vagyok, szóval kíváncsian várom.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#4) [CsuCsu] válasza GodGamer5 (#1) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Mitol bena? Lattal gameplay-t? Nekem ez kalandjateknak tunik, meghozza egeszen hangulatosnak.

(#5) GodGamer5 válasza mike1334 (#2) üzenetére


GodGamer5
addikt

Hát nem egy Runaway, max egy állatmese :) és bármilyen noire, vagy akármilyen körítése lehet neki, akkor sem tudom komolyan venni a beszélő állatokat...
A Sam&Max kb az egyedüli kivétel, de az meg amúgy is poénra veszi a dolgot.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#6) mike1334 válasza GodGamer5 (#5) üzenetére


mike1334
veterán

Egy játékot miért kell komolyan venni? A pókembernél vagy a god of warnál semmivel se hihetetlenebb...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#7) Yodafon


Yodafon
senior tag

antropomorf állatok a szereplők

I'm gangsta!

(#8) GodGamer5 válasza mike1334 (#6) üzenetére


GodGamer5
addikt

A komolyan venni alatt azt értem, hogy nem tudok a szereplőkkel azonosulni.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#9) tomba válasza GodGamer5 (#8) üzenetére


tomba
tag

Javaslom, hogy olvasd el digitális vagy nyomtatott formában a képregényt, meg fog jönni a hangulatod. Én nagyon várom ezt és a Beyond Good and Evil-t is - amit szintén "nem érdemes komolyan venni" :)

[ Szerkesztve ]

(#10) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Gyerekkorom egyik nagy kedvence.

Instant preorder. :C

Sub-Dungeoneer lvl -57

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.