Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#180) DeFranco válasza mephi666 (#178) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nagyon erősen javaslom, hogy vedd fontolóra a primozást, használtan kapható jófogáson is de tudok boltot is ahol beszerezhető.

ezek a megablocksok a hátsó fasorban nincsenek a primohoz képest, nagyon nehéz lenne elegendőt regélni arról, hogy miben több a primo.

szeretem a legot és lego alapra helyezek sok mindent mert egyszerűen sokszor ez a legjobb válasz a legtöbb kérdésre de nem vagyok fanatikus.

amit viszont megtapasztaltam a primonál az tényleg egészen elképesztő, azt az anyagminőséget, azt az alaposságot, azt, ahogy a dolog "just works" működik, hogy mindenre gondolnak és ha eszedbe jut valami hogy meg kellene csinálni akkor rájössz hogy az adott elem eleve úgy volt tervezve hogy erre képes legyen, ami gógyit amit ezekbe a tényleg primkó elemekbe is beleraktak ezt nem tudja más gyerekjáték amit a kezembe fogtam eddig bármikor.

arról nem is beszélve, hogy amikor ezekbe engem ismerősöm beleforgatott, és hozzájutottam azokhoz az elemekhez amik alsó hangon 20+ évesek, kiszolgáltak 3 vagy több gyerek tényleges életcikulsát, megjárták a mosó- mosogatógépet legalább 6-10 alkalommal akkor azért kicsit leültem elgondolkodni a világ folyásáról. a 200+ elemből nem volt 10 kopott vagy karcos, és összesen 1 darab elem volt sérült. mutass nekem még egy olyan játékot amit úgy és olyan anyagból csinálnak ami negyed ekkora kiképzést elvisel. és ez azt jelenti a te szempontodból, hogy nem a te gyereked kezébe fog beleolvadni a festék, nem a gyereked szájából kell kiszedni a műanyagszilánkokat és valószínűleg a gyereked gyereke is el fog játszani ezekkel a darabokkal mert egyszerűen nem kopnak nem avulnak és nem ridegülnek.

a színek szépek a formák kedvesek, a méretezés pont a gyerek kezébe van szabva, olyan speckó cuccokat terveztek amire a gyerekek ráfüggnek, minden szerkezet időtálló (30 éves felhúzós zsiráf ütemet tartva zenél??) jó megfogni jó tapintani és már ebben is annyi lehetőség és funkcionalitás van amit nem tud más nyújtani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.