Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Иван


Иван
őstag

Én ettem már olyan szar pizzát, hogy ehaj. Olaszországban, Sienában. Konkrétan a kalbászos pizza tésztája lisztes volt, a kolbász meg mint a gumi. A tavaszosnak dittó lisztes tészta, plusz annyi, hogy nyers tojás rátörve. Más feltét egyiken se volt, valami ízetlen kecsap szerűség. Ja, és ezek után követelték a borravalót (olaszul), erre édesapám odavágta angolul: majd ha európai nyelven beszéltek és európai kaját szolgáltok fel, akkor kaptok borravalót - talán. Örüljenek, h kifizettük. (Amúgy se szeretem az olasz mentalitást, néha ölni tudnám a pofájukat).

Illetve a lángos, áááá igen. Mi VOLT-on ettünk a balatongrillben. vastag, sületlen, lényegében csak nyers tészta volt olajjal leöntve. Haverom vette, de csak azért gyürkőzte le, mert pénzébe volt. Max fogadásból ennék olyat.

Én régen voltam Hajdúsz.-ón, még egy 5-6 éve olt. Ott a panziónak az étterme volt kritikán aluli (konkrétan romlott húst szolgáltak fel, meg voltak egyéb dolgok is), de a fürdővel nem volt negatív élményem (sőt, a kajáldasor nálam példaértékű azóta is). De régen volt, kissebb is voltam.

Viszont az akvapark már akkor is húzós áron volt, és akkor is sokat kellett várni a csúszdákra. 7 napot voltunk, asszem csak 2x vettünk oda jegyet.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.