Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7251) Becenick válasza tomriddle74 (#7249) üzenetére


Becenick
tag

Detto. Remelem ha lesz megoldas irja valaki.
Se reinstall se semmi nem segitett

(#7252) Becenick válasza Becenick (#7251) üzenetére


Becenick
tag

Ja, amit nem irtam Xiaomi Mi9se....
Tanacstalan vagyok. Egy darabig tableten ment, de most mar ott se.
Ott legalabb az app elindul, de nem jelentkezik be és qr azonositast akar.
Ahhoz kellene a mobil ugye.... tehat meg vagyok love....

(#7253) tomriddle74


tomriddle74
tag

Írtam a Google supportnak. Csak lesz valami megoldás. Egyelőre whatsup váltotta ki nálam. Meg a régi Sony telómon megy, de halál lassú ott is.

(#7254) nincsnév007


nincsnév007
őstag

Nálam is szar a Viber telefonálni egyáltalán nem lehet vele

(#7255) Becenick válasza tomriddle74 (#7253) üzenetére


Becenick
tag

Gondoltam visszajelzek.
Nem tudom mi lehetett a gond de nalam kb 3 alkalmazas is megadta magat tegnap. De csak tegnap (?!).
Este megprobaltam ujra. Siker.
Mindharom alkalmazas is megy, ami alapjan felteteleznem hogy nem csak a viber hazatajan lehetett problema. De a jelenseg csont ugyanaz volt, mint amit irtal. Uzeneteket js szerencsere helyreallitotta. Bar tableten ezt besz*ptam.
Fura anomaliak ezek.

(#7256) tomriddle74 válasza Becenick (#7255) üzenetére


tomriddle74
tag

Örülök. Én majd holnap foglalkozom vele. Ma már nem érek erre rá, de holnap jelzek, hogy mi a helyzet.

(#7257) tomriddle74 válasza Becenick (#7255) üzenetére


tomriddle74
tag

Sikerült újratelepíteni. De a beszélgetéseket nem lehet Vissza állítani.

(#7258) nincsnév007 válasza snooze (#7227) üzenetére


nincsnév007
őstag

én utoljára kb tavaly nyáron a telefonomon, a tabletemen, meg a laptopon használtam ugyanúgy a fiókomat. Ezt megszüntették?

(#7259) Bferibörs válasza nincsnév007 (#7258) üzenetére


Bferibörs
addikt

Nem,nekem 1 telón,1 tabon,1 asztalin és egy laptopon fut.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#7260) snooze válasza Bferibörs (#7259) üzenetére


snooze
veterán

de jo neked..nekem tabra nem megy fel,csak ha a telon megszünik..🤔🤔🤔

GO Gunners!!!

(#7261) Bferibörs válasza snooze (#7260) üzenetére


Bferibörs
addikt

Gondolom a tabod sim foglalatos,többen írták,hogy vannak típusok amire nem lehet telepíteni,nem tudom miért. Nekem Huawei-en meg Blackwiev- en is megy,mindkettő sim foglalatos.( természetesen az alap a telefonom,a tabok másodlagosak QR kóddal)

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#7262) HoTaZo


HoTaZo
addikt

Sziasztok!
Került egy második teló a céges Viberhez. Jelenleg egy készüléken fut a privát és a céges Viber, klónozva. Csináltam mentést Google Drive-ra (külön fiókra mindkettőről).

Kérdés: működik-e az, hogy átteszem a céges SIM-et a másik telóba, de nem törlöm még a Vibert (biztos, ami biztos alapon) az elsőről. S, úgy telepítem, aktiválom és állítom vissza a mentésből a csevegéseket?
S, ha minden ok, akkor törlöm az első telóról.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#7263) Zssom válasza HoTaZo (#7262) üzenetére


Zssom
tag

Igen, ez csak így működik. A régin nem is kell törölni, amikor az újon aktiválódik, akkor a régin kiürül, azaz nem fog működni. Amikor biztosan működik az újon, akkor a dual messenger funkciót kikapcsolod és újra csak egy viber lesz rajta. Ha minden csevegés fontos, akkor az új aktiválása előtt csinálj biztonsági mentést, ha kellenek a képek, videók is, akkor pipáld be azt is, utána ellenőrizd, hogy megcsinálta -e valóban a mentést. Ha videókat, képeket is mentettél, akkor hosszú lehet a visszaállítás és nem biztos, hogy elsőre sikerül, de ha így adódik, ne add fel, fog sikerülni, csak türelem kell hozzá, nekem volt úgy, hogy csak negyedik kísérletre sikerült, de sikerült

(#7264) HoTaZo válasza Zssom (#7263) üzenetére


HoTaZo
addikt

Köszönöm!
Igen, bepipáltam a képeket.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#7265) Kargil


Kargil
csendes tag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Apum korábban használta már a Viber asztali változatát (Win 10), azonban történt valami baleset és kénytelen volt törölni, majd újratelepíteni. A gond ekkor kezdődött. Nincsen okostelefonja, ezért korábban úgy oldotta meg, hogy emulátorban telepítette a vibert, majd buta telefonra kapott kód segítségével aktiválta. Ezután az asztali változatban kapott kódot bemásolta az emulátoros változatban a jegyzetek közé és onnan rákattintva gond nélkül sikerült is összekapcsolnia a kettőt. Sajnos most nem ez történt...
Hiába másolja be a kódot, rákattintva mindenképpen a QR kód olvasó használatát javasolja, de az értelemszerűen nem oldható meg. A Viber hivatalos leírása szerint is műküdnie kellene a dolognak: "Manually activate Rakuten Viber using a link", de ezek után nem tudom, hogyan és az oldalukon sem részletezi a dolgot - vagy csak én nem találtam.
Előre is köszönöm a segítségeteket, nagyon szuper lenne, ha sikerülne megoldanom valahogyan ezt a problémát :)

(#7266) SirRasor


SirRasor
őstag

Viber 1 szálon bányászik, teker a proci, pedig nem beszélgetek senkivel és minden előzmény törölve van.
WTF?!?
(legfrissebb verzió)

Make Love not war!

(#7267) SirRasor válasza SirRasor (#7266) üzenetére


SirRasor
őstag

Hihi-haha, a PatchMyPC-t használtam frissítésre és valószínűleg huncut változatot telepített, mert leszedtem és felraktam az eredeti honlapról letöltöttet és megszűnt az anomália.

Make Love not war!

(#7268) mufi


mufi
senior tag

Sziasztok,

Olyan kérdésem van, hogy kaptam egy új telefont. Szeretném feltenni rá a vibert de nem akarom, hogy azok a kontaktok/kapcsolatok, akik a régi telón is jelen voltak, itt is lássanak - ugye amikor új telefonba tesszük a sim kártyát és felteszi valaki a progit, kapunk róla értesítést, hogy pl Szép Géza új a viberen, vagy Szép Géza újra a viberen.....hogyan tudnám ezt kiküszöbölni?

Köszi előre is.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#7269) devil-k válasza mufi (#7268) üzenetére


devil-k
nagyúr

Sehogy. Ezt a másik oldalon kell állítani.

- mozi bolondéria -

(#7270) mufi válasza devil-k (#7269) üzenetére


mufi
senior tag

Hát ez nagyszerű :(

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#7271) prozodus válasza mufi (#7268) üzenetére


prozodus
őstag

Nagyon egyszeruen egy apro trukkel: szamvaltoztatatassal
Legalabbis tavaly meg mukodott igy. Sot meg a letiltoknak is ujra tudsz irni 😂😂😂

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#7272) mufi válasza prozodus (#7271) üzenetére


mufi
senior tag

Nyilván nem akarok számot változtatni... :DDD

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#7273) prozodus válasza mufi (#7272) üzenetére


prozodus
őstag

Akkor maradjon meg a problemad inkabb 😂😂😂

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#7274) allein


allein
addikt

Sziasztok. Adott két iPhone; i7 és egy xs, az asszonynak nem tetszik a face id, jobb neki a touch id :DDD viberrel pöcsölök. Április 21-én volt utoljára icloud mentés az i7-en. Azóta az xs készüléket használja. Most költöznénk vissza, icloudból költözés nem megy mert az i7-én régebbi az ios.

Amennyiben a viberen belül nyomok egy mentést az xs-n, utána az i7-en hiába lépek be a viberre és viber visszaállítás, a viber csak az április 21-ig lévő csevegést rakja vissza, a fotók és videókat nem tölti be pedig már korábbról be volt állítva, hogy a fotók és videókat a viber mentse.

Megkérlek szépen segítsetek, hogy melyik a helyes folyamat, az sem tiszta mikor rakom át a sim kártyát vissza az i7-be, pontosan melyik lépésnél?

Van icloud mentésem április 21-ről, lehet ha innen állítom be az i7-et akkor a viber is jó lesz április 21-ig, illetve a fotók és a videók is jók lesznek?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#7275) Takato


Takato
csendes tag

Sziasztok annyi kérdésem lenne, hogy nem rég lett új mobil készülékem, és mivel a Viber Out előfizetésem van, ha újra beregisztrálom a másik mobilomon a Viber fiókot akkor nem fog ez a csomag elveszni?

(#7276) Botigta


Botigta
aktív tag

Sziasztok,
Próbálkoztam, de a kereső nem volt a haverom...
Egy barátom (nem egy fórumozós) nem tud átköltözni az öreg (még androidos) Huawei telefonjából a Samsungba a Viberrel, mert a Huawei a saját felhő tárhelyébe csinálja a biztonsági mentéseket, ugye a Samsung meg Google-ben keresi.
Van valami megoldás erre?
Köszönöm előre is

(#7277) snooze válasza Botigta (#7276) üzenetére


snooze
veterán

ez nem igy van,oda csinálja a viber a mentést,ahova beállitod,lehet drive,stb..

GO Gunners!!!

(#7278) Botigta válasza snooze (#7277) üzenetére


Botigta
aktív tag

Bárcsak így lenne. De semmilyen ilyenfajta beállítási lehetőség nincs. Kizárólag fiókot tudok módosítani a Google-ben. De ha tévednék örömmel veszem a segítségedet.

(#7279) snooze válasza Botigta (#7278) üzenetére


snooze
veterán

nálam igy néz ki.. link nálad?

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#7280) snooze válasza Botigta (#7278) üzenetére


snooze
veterán

link szóval drive kell hozzá..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#7281) ACE- válasza snooze (#7279) üzenetére


ACE-
addikt

És Huawei-n nézed?

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#7282) snooze válasza ACE- (#7281) üzenetére


snooze
veterán

igen,huawei p smart z telefon..

GO Gunners!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.