Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Cobalt14 válasza Cobalt14 (#250) üzenetére


Cobalt14
tag

Közben rájöttem annyira, hogy a jobb oldali fülessel van valami gond. Míg a másik 5 mp-ig folyamatosan világít bekapcsolásnál, jelezve, hogy fel van töltve, a jobb oldali folyamatosan villog, hogy alacsony az akku feszültség. Ha csak a bal oldali füles van a tokban, akkor azt az egyet gond nélkül tudom csatlakoztatni, a jobb oldalit magában, vagy együtt a kettőt már nem. Gyanítom, hogy erre nem lesz házi megoldás, de ha valakinek van esetleg ötlete, akkor légyszi ne tartsa magában. :R

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 2 Prime --- www.retrieverhelp.hu

(#252) petrson


petrson
senior tag

Sziasztok! Most jött meg az Air 2, valamiért nem tudom csatlakoztatni, azt irja a telefon Bluetooth menüben, hogy "az eszköz használatához szükség van egy alkalmazásra" :F
Milyen alkalmazásra? S10 a telefon

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#253) petrson válasza petrson (#252) üzenetére


petrson
senior tag

Storno, sikerült...

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#254) laccy88 válasza Andris_2 (#248) üzenetére


laccy88
senior tag

köszi az infót!

(#255) duke


duke
aktív tag

Az ebay-en latszolag 3-4 ezer forintert aruljak a Xiaomi-Redmi-Airdots-2 vezeteknelkuli fulhallgatokat. Ez realis ennyire lement volna az ara, vagy hamisitvany illetve kamu ?

https://www.ebay.com/itm/Per-Xiaomi-Redmi-Airdots-2-Wireless-Bluetooth-Earphones-5-0-Global-Version/224209008319?hash=item3433e5f6bf:g:qgkAAOSwtJ5fkPZn

(#256) duke válasza duke (#255) üzenetére


duke
aktív tag

Hogy valaszoljak a feltett kerdesemre, igen mar jo ideje aruljak a hamis Airdots vezeteknelkuli fullhallgatokat. Sok videot talalni, ahol kivul belul osszehasonlitjak az eredetit a hamisitvannyal.

(#257) Nandi51 válasza petrson (#252) üzenetére


Nandi51
friss újonc

Nekem is most érkezett meg, ugyanez a gondom. Hogyan oldottad meg?

(#258) soundman1


soundman1
senior tag

A Xiaomi Mi True Airdots 2 Basic-t használ valaki, mi a tapasztalata?
3 fős állandóan csiripelős irodában headsetként, utána otthon, kertben, autóban, tehát napi több óra telefonálásra használná feleségem a leendő Bluetooth fülesét, illetve zongora gyakorlásához sztereóban egy bluetooth-os adóval, meg egy kis zene + youtube nézés hétvégén.
Más füles is szóba jöhet a vásárláshoz, csak a Xiaomi telefonja és a füles tudása és ára miatt a Basic2-t néztem ki neki.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#259) MrCrazyDody


MrCrazyDody
csendes tag

Sziasztok!
Én ezt a kütyüt egy skullcandy helyett vettem meg, épp azért hogy csak a fülemben legyen valami. A hangzás nem olyan rossz, a mikrofon viszont visszhangzik a hívott fél alapján mintha ki lenne hangosítva. Ami nekem viszont nagy negatívum, hogy a bal oldali valamiért egy idő után lehalkul és semmi reakció utána. Ilyenkor ha berakom a dokkolóba akkor rátölt, és utána megint jó valameddig. ( általában 1-5 perc között van az intervallum.) A jobb oldali viszont szépen szól. Erre valaki valamilyen megoldást esetleg tud ?

(#260) Boby8709


Boby8709
csendes tag

Sziasztok!
Kellene nekem egy kis segítség, ha jár még erre valaki (remélem jó helyre írók egyáltalán :DDD )
Egy ilyen Goboo.com-os akció keretében hozzájutottam egy xiaomi earbuds basic 2-höz, de nem igazán bírom működésre cuccot. egyszerűen sehogy sem a akarja megtalálni egy telefon sem, illetve ha be van kapcsolva az hogy dobja a névtelen eszközöket is, akkor dob egy címet a telefonom, de nem tudok rá csatlakozni. azt írja hogy hibás a pin, de pint nem is kér sehol, pedig a headset leírásában benne van, hogy ha kéri akkor (nem is tudom) négy nulla, vagy valami hasonló.
Mi a véleményetek? Kuka a cucc? Vagy csak mi vagyunk nagyon bénák?
Köszi előre is! :)
Üdv

(#261) petrson


petrson
senior tag

Sziasztok, Air 2 pro bal oldalija nem szól, azt jelzi hanggal, hogy fülbe tettem, de zene nem megy. Ez így akkor megdöglött?

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.