Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Töftting


Töftting
csendes tag

Sziasztok. Valaki tudna segíteni, van egy qcy-t3 mom nem akar össze párosodni, csak a jobb oldali hajlandó szólni.

[ Szerkesztve ]

(#202) *Mukeey* válasza Met (#200) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Nekem is nagyobb ujjaim vannak, én is nehézkesen bányászom ki a tokból. Jól fogja a mágnes is.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#203) Met válasza *Mukeey* (#202) üzenetére


Met
nagyúr

Jól van, akkor nem csak én vagyok "nyomi" :DDD

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#204) M_AND_Ms válasza joebacsi4 (#194) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

BLITZWOLF® BW-FYE6 !

Nagyon rossz hangkép, irdatlan és fájdalmas középmagas kiemeléssel .. hosszas EQ varázslattal lehet egyáltalán elviselhetővé tenni, hogy ne fájjon - így viszont más eszközzel ne akarjak zenét hallgatni ugyanazon a mobilon.
Nem ajánlom...én is visszaküldöm

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#205) joebacsi4 válasza M_AND_Ms (#204) üzenetére


joebacsi4
tag

Köszönöm szépen az infót.

(#206) M_AND_Ms válasza joebacsi4 (#205) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Közben változott az álláspontom. Valószínűleg, annyira nem rossz ez cucc. Sokat próbálkoztam vele a.napokban és másokkal is meghallgattattam. Nekik tetszett a hangja. Nálam az a gond, hogy nem tud jól állni a fülemben. Kissé elcsavarva és megdöntve befelé már sokkal szebben muzsikál. De sajnos, nem.marad ebben a helyzetben.
Vissza az ilyen fülbedugósokat nem lehet küldeni, így valószínűleg odaadom a lányomnak.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#207) joebacsi4 válasza M_AND_Ms (#206) üzenetére


joebacsi4
tag

Értem és még egyszer köszönöm.

(#208) Kerni62


Kerni62
tag

Sziasztok! Van tapasztalat, hogy milyen a Xiaomi Air2? Esetleg Alliról szabad rendelni, mert itthon még nem kapható. Eredetit árulnak vagy már hamisítják? Köszi

(#209) M_AND_Ms válasza joebacsi4 (#207) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

....és folytatom....
Elővettem az itthon fellelhető összes gumiharangot és cserélgettem...és találtam három másikat is, amivel az én fülemben is el tud helyezkedni úgy ez a füles, hogy jól szóljon...
Visszatért a bizalmam a Világgal szemben ;)

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#210) *Mukeey* válasza Kerni62 (#208) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Ha nem gyanusan occó, meg sok a vásárlások száma, review-ok, akkor Aliról simán rendelhetsz. Én az Airdots Pro-t Aliról vettem, valami kuponnal ~45$ volt.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#211) kisÁdi


kisÁdi
aktív tag

Sziasztok!

Sima airdots kapcsolódik automatikusan a telefonhoz? Vagy mindig párosítani kell?
Köszi!

(#212) blueye válasza kisÁdi (#211) üzenetére


blueye
veterán

Termeszetesen kapcsolodik ha a BT be van kapcsolva es korabban mar parositottad.

(#213) kisÁdi válasza blueye (#212) üzenetére


kisÁdi
aktív tag

Köszönöm a segítséget!
Gearbesten most vannak jó akciók, [link] ez mennyire lehet hiteles? Airdots pro 2 ennyiért?

(#214) Kerni62 válasza kisÁdi (#213) üzenetére


Kerni62
tag

Pont ezt néztem én is. Erre kérdeztem tegnap.

(#215) blueye válasza kisÁdi (#213) üzenetére


blueye
veterán

Gondolom a megbizhatosagot kerdezed, nezz el ide:
[Külföldi rendelések: boltok, fizetés, postázás]

(#216) Kerni62 válasza *Mukeey* (#210) üzenetére


Kerni62
tag

Szia! A hangerőn kívül lehet hangszínt is állítani ezeken Bluetooth- is cuccokon?

(#217) blueye válasza Kerni62 (#216) üzenetére


blueye
veterán

Azt leginkább az adott app-ban tudod állítani amelyik a zene forrása.

(#218) Kerni62 válasza blueye (#217) üzenetére


Kerni62
tag

Van egy másik Bluetooth-os fülesem, de ott nem változik a hangszín, csak a vezetékes fülesen.

(#219) Met


Met
nagyúr

Azt nem tudja valaki hogy miért hallgat el időnként a bal oldal?
Amikor először volt ilyen arra fogtam hogy merül (nem tudom hány napja használtam már töltés nélkül).
Pár hétig jó volt. Ma megint kezdte délután. Hétvégén volt töltőn, napi egy óra zenehallgatás.

Esetleg még ami bezavarhat, fent van a telefonon a proximity service app, mert a zsebemben időnként feloldott a kijelző. Azt tegnap bekapcsoltam mert rájöttem hogy egy ideje elfelejtem bekapcsolni restart után.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#220) kispe82


kispe82
tag

Hali. Nem pont ilyen termékem van, hanem egy redmi airdots, de nem találtam saját topikot ezért próbálkozok itt. Szóval rendeltem egy airdotsot az aliról, csatlakozik is iphonehoz/androidhoz, ezzel nincs semmi probléma. Viszont hiába állítom a telón a hangerőt akár maxra, a füles halkan szól. Mi lehet a probléma? Már próbáltam több telón, több appal, de mind halk. Már tiszta ideg vagyok tőle. Volt ilyen problémája másnak is esetleg? Mondjátok hogy van rá megoldás. :F

(#221) *Mukeey* válasza kispe82 (#220) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Mire gondolsz a halkkal? Ezek nem fognak úgy dübörögni, mint mondjuk egy vezetékes Xiaomi füles.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#222) kispe82 válasza *Mukeey* (#221) üzenetére


kispe82
tag

Értelemszerűen nem egy 300 wattos mélynyomó ládát vártam megszólalni. Érted úgy hogy egy átlagos fülhallgatóhoz képest még fele akkora hangerő se jön ki belőle. Tehát nagyon halk, hiába veszem maxra a hangot.

(#223) *Mukeey* válasza kispe82 (#222) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Én az earphone pro-t használom, a hibrid vezetékes hozzá képest leszabja a fejedet. Max hangerőn is közepes kb. Sztem ezek ennyit tudnak, de ugye nem hallottam a tiedet...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#224) Met válasza kispe82 (#222) üzenetére


Met
nagyúr

A média hangerő is fel van húzva?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#225) kispe82 válasza Met (#224) üzenetére


kispe82
tag

Igen, felhúztam. Maxon is halk. :/

(#226) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Sziasztok. Feleségemnek vettem egy Xiaomi Airdonts TWS-t (ilyet, csak a fehér verziót). iPhone XR-je, van ha ez számít. Párosítottam, ez gond nélkül meg is történt, működött jól. Nemrég autóban voltunk, utaztunk vidékre, gyerek elaludt, feleségem használná a fülest, és arra panaszkodott, hogy az egyik nem szól. Mondtam neki miket próbáljon - ki-bekapcsolás, újrapárosítás -, aztán valahogy megoldotta, nem tudom hogy. DE mitől lehet az, hogy nem szól az egyik? Feltöltve tuti fel voltak, mert előtte nem nagyon volt használva még, és első párosítás után feltöltöttem őket a dobozban (bedugva a dobozt USB-be).

(#227) *Mukeey* válasza Gabesz87 (#226) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Ha esetleg használta úgy, hogy csak az egyiket, akkor szokott ilyen lenni. Kapcsolat bontása és újrakapcsolás segíteni szokott.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#228) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Az Airdots-al mik a tapasztalatok?
Hangerő meg az akku érdekelne leginkább.
:R

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#229) joebacsi4 válasza M_AND_Ms (#209) üzenetére


joebacsi4
tag

Szuper :R

(#230) effendi2


effendi2
tag

Sziasztok!

Meizu EP51-ről váltottam erre a fülesre (sajna elhagytam), de ahhoz képest iszonyatosan gyenge a hangja. Sajnos a fülméretem nem kínai standard, ezért az L-es harang sem cuppan be rendesen, így az a kevés basszus is kiszökik mellette.
Néztem Ali-n meg Ebay-en hozzá nagyobb harangot, de ugyanúgy csak S-M-L méreteket találtam hozzá. Nincs esetleg tippetek, hol tudnék hozzá XL+ méretű harangot venni?
Előre is köszi!

Örökké akarok élni! Eddig sikerült...

(#231) blueye


blueye
veterán

Airdots-ot hasznalok a legtobbet, en szeretem. De mostanaban egyre tobbszor nem kezdi el a toltest a dokkoloban. Ki kell venni, vissza kell rakni, ugyeskedni kell, akkor elkezdi, masnal is van ilyen? Gondoltam megpucolom a dokkolot alkohollal, idolegesen megoldotta de ujra elojott, van mas otletetek?

(#232) blueye válasza blueye (#231) üzenetére


blueye
veterán

Itt van sok megoldas ha vki hasonlo gonddal kuzd:
https://www.youtube.com/watch?v=2kW1jGAQdSM

(#233) Plug Life


Plug Life
senior tag

A Mi TW Earbuds Basic (fekete) csak SBC codec-et tud?

(#234) blueye válasza Plug Life (#233) üzenetére


blueye
veterán

Nalam ezt jelzi kapcsolodasnal.

(#235) blueye válasza blueye (#232) üzenetére


blueye
veterán

Vegul nekem az alapos alkoholos pucolas ugy tunik teljesen megoldotta a toltesi problemat.

[ Szerkesztve ]

(#236) Met


Met
nagyúr

Lenne egy kérdésem.
Amikor kikapcsolom a jobb oldalit, akkor a bal oldali is kikapcsol?
Mert a jobb oldalit hallom a bal oldaliban amikor kikapcsol, a bal oldalit meg szoktam nyomni hogy elkezdjen fehéren villogni majd hosszan nyomom hogy pirosan világítson.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#237) blueye válasza Met (#236) üzenetére


blueye
veterán

Szerintem nem.
En vissza szoktam tenni mindkettot a tokba es ha csak egyet hasznalok akkor azt veszem ki.
Remelem jol ertettem a kerdesedet :)

(#238) Met válasza blueye (#237) üzenetére


Met
nagyúr

Őőőő, nem.
Hallgatom a zenét, majd először a jobb oldalit kapcsolom ki (a bal oldali még a fülemben van). Utána a bal oldalt, de ezt először meg kell nyomni hogy fehéren villogjon majd hosszan nyomni hogy pirosan világítson.

Ma kezemben volt mindkettő amikor kikapcsoltam a jobb oldalit és akkor láttam hogy a bal oldali ledje is pirosra váltott.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#239) blueye válasza Met (#238) üzenetére


blueye
veterán

Miert nem teszed vissza a tartoba?

(#240) Met válasza blueye (#239) üzenetére


Met
nagyúr

Mert nem hordom magammal.
Reggel hallgatom 20-25 percet melóba menet, este ugyan ez hazafelé.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#241) HUNited


HUNited
senior tag

Sziasztok, vettem egy Earbuds fülhallgatót (Xiaomi Mi Airdots True Wireless, TWSEJ02LM).
Nagyon tetszik, igen jól szól. Viszont van kettő dolog, amit nem értek.

1. A zene szüneteltetése nem működik. Leszünetelteti egy érintésre, de 2 másodperc múlva folytatja a lejátszást. Értelemszerűen azt szeretném, ha szüneteltetne.
2. Az asszisztens első alkalommal bemondott egy magyar nyelvű szöveget, hogy a call #nev parancsal tudok pl. hívást indítani. Bemondom a nevet, és jól érthetően mert ő is visszamondja a saját hangján (tehát a szöveg tiszta, érthető, felismerhető), de azt mondja hogy nem tudja hogyan tudna segíteni. Pl.: "call Anita ICE", ami a feleségem, de nem tárcsáz, csak azt mondja hogy nem tudja mit csináljon. Itt a kérdés hogy miként tudok tárcsázni, és milyen más lehetőségek vannak még?

Van egyébként erről az asszisztensről valami videó, vagy bővebb lehetőleg magyar leírás, mert a kis könyvecskében az angol szöveg erre ki sem tér.

Köszi: Sanyi.

(#242) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Sziasztok!

Az airdots pro tokban tartva fullra töltve álltó helyében is lemerül? Az egy dolog, hogy nem tettek bele színes ledet, tehát ki lehet matekozni, hogy mennyi a töltöttség, gyakorlatilag szót sem érdemel ez a része. Az már bosszantó, hogy ha egész éjszaka töltöm tokostul mindenestül, majd egy hét múlva veszem fel, akkor már jóeséllyel egy óra múlva zenél hogy lemerült. Aztán beteszem a tokba, de hiába, nem tölti.

[ Szerkesztve ]

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#243) Snowy_owl válasza Snowy_owl (#242) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Érdekes, fullra töltve fülben hallgatva egyenletesen merül. Ki fogom próbálni, de szerintem küldöm vissza gariba.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#244) Snowy_owl válasza Snowy_owl (#243) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Szóval a fülesek jók, a tokkal van valami, mivek álltó helyében is lemerül úgy hogy nincsenek benne a fülesej, így jó hogy nem tölti a füleseket. Megy vissza gariba.

[ Szerkesztve ]

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#245) laccy88


laccy88
senior tag

Sziasztok! Rendeltem a távolkeletről egy Xiaomi Mi Youth (Lyej02lm) BT Head-set-et.
Természetesen Global verzió helyett kínait kaptam, ezért ezen a nyelven beszél a fülebe, ami nagyon idegesítő.
Sajnos nem találtam róla infót, hogy lehetne rajta FW-t cserélni.
Esetleg van valakinek ilyen tapasztalata? Előre is köszönöm a segítséget!
[link]

(#246) Andris_2


Andris_2
aktív tag

Sziasztok! Vettem egy AirDots Pro 2-t és azt szeretném megkérdezni attól, aki ismeri, hogy normális-e az, hogy ha kiveszem a fülemből akkor leáll a zene, de a füles bekapcsolva marad és pl ha hívnak telefonon, akkor a hívás a fülesre megy, akkor is ha nincs a fülemben.
Úgy tapasztaltam, hogy csak akkor kapcsol ki ha a tartóba teszem.

(#247) laccy88 válasza laccy88 (#245) üzenetére


laccy88
senior tag

sziasztok! az előző hsz-omban említett headset-et 99%-ban telefonálás miatt vettem. Sajnos nem túl hangos, ezért nagyobb háttérzajnál már rosszul hallható :(
A kérdésem az, hogy a Xiaomi Redmi Airdots tapasztalatok szerint mennyire jó telefonálásra? úgy sejtem a hangerővel nem lehet gond, viszont érdekelne, hogy a mikrofon milyen minőségben udja továbbítani a hangomat? Köszi!
[link]
Esetleg hasonló méretben tudtok ajánlani valamit főként telefonálásra? Köszi!

(#248) Andris_2 válasza laccy88 (#247) üzenetére


Andris_2
aktív tag

Szia! Amit most vettem AirDots Pro 2 nagyon jó hangminőség szempontból, csak annyi baja van, amit lentebb írtam.

(#249) bojtix válasza Andris_2 (#248) üzenetére


bojtix
tag

Zajos környezetben (zsúfolt iroda, autó stb.), mennyire jó a mikrofon szűrése? A mi airdots basic mikorfonja csendes helyen elmegy, de pici zaj mellett is már botrányosan romlik a minőség...

xiaomi 12X; MI8; MI2S

(#250) Cobalt14


Cobalt14
tag

Néhány napja vettem egy AirDots Pro-t. Tetszik meg minden, de sajnos azt vettem észre, hogy hiába rakom be a tokjába a füleseket és csukom le a fedelet (telefonról le is csatlakozik), a bölcső nem tölti a füleseket egyáltalán. A tok fullra vam töltve, tehát nem ez a gond. Gondoltam csinálok egy resetet rajta, tokon gomb 10 mp-ig nyomva. Utána meg próbálnak újra párosítani a telefonhoz, erre egyáltalán nem látja a teló a fülest. 3 telefonnal és egy tablettel próbáltam, együtt se lehet csatlakoztatni, nem jelenik meg a párosítható készülékek között. Előtte két telefonra is tudtam csatlakoztatni. Ötlet esetleg a szervizen kívül?

Xiaomi Redmi Note 2 Prime --- www.retrieverhelp.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.