Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Az volt inkább a meglepő, hogy eddig nem volt az. Thinkpad szériát cseszik el, a 80-150 ezer Ft közötti notijai még az árkategóriájukhoz mérten is szégyen, a telefonjaik meg semmilyen extrát nem tudnak hozni.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#2) Graphics válasza GeryFlash (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez a telefonjaik nem tudnak semmit temakort mire alapozod? :)

Erdekes, hogy a Lenovonal toljak a nagy aksis telokat, kozepso es felso szegmensben is

Nem vedem a Lenovot mert nem jo az irany, de ez nem igaz, hogy nem tudnak semmi extrat... Ja, hogy nem ismered, ez megint mas .. / tavaly vegigmentem a termekpalettan...

Nem akarok a szamok moge latni...

kínai gyártó ugyanis a 12,2 milliárd dollárnyi bevételből 714 millió dolláros veszteséget , ez nekem igy maszlag.. Ehhez nagyon bele kell allni a foldbe... Oriasi penzrol van ...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) lezuvius válasza GeryFlash (#1) üzenetére


lezuvius
őstag

Használtál már Lenovo készüléket?

Nagyon jó telefonokat raknak össze és egyre több ismerősöm választ Lenovot és teljesen elégedettek a készüleikkel.

Azt hiányolom tőlük,hogy nincs igazi flagshipjük jelenleg,így csak a felső/közép kategóriás készülékrei hagyatkozhatnak. (Sajnálom,hogy nem lett a Vibe Z2 Pronak folytatása, pedig az egy remek telefon)

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#4) GeryFlash válasza Graphics (#2) üzenetére


GeryFlash
veterán

Jó, a nagy akksiért jár a pluszpont, jogos.

#3: Egy Flagship jó lenne, de én örülnék neki ha nem phablet lenne ezúttal hanem 5,2"-os készülék.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#5) lezuvius válasza GeryFlash (#4) üzenetére


lezuvius
őstag

Jó lenne egy 5-5,5' közötti flagship egy bivaly akksival és a Vibe Z2 Proban használt kijelzővel és mondjuk egy Snapi 820-al...
Remélem a Motorola nem hagy fel a nagy akksit a telefonba felfogással..:)

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#6) liquidgold válasza GeryFlash (#1) üzenetére


liquidgold
tag

Mi bajod a notikkal?

[ Szerkesztve ]

(#7) Dominó85


Dominó85
veterán

Talán kedves Lenovo nem kellene beállni a sorba a 4G képes telefonok esetében a 800Mhz letiltogatásával. Hanem tisztességgel hagyni, hogy tudja azt a Band-et is. Baxnám fejbe a Samsung és Apple vezérigazgatóját is, mert tuti megvesztegették valamennyi gyártót, nehogy WorldWide tudják a 800-as sávot... Most ugyan biztos senki nem ad nekem igazat, de éveken belül úgyis kipattan majd a botrány. Szánalmas sajnos, hogy a Lenovo is beadta a derekát...

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#8) crue válasza GeryFlash (#1) üzenetére


crue
őstag

80-150 ezres noti kategóriában konkrétan a Lenovo az egyetlen, amiért érdemes pénzt adni.

(#9) Graphics válasza Dominó85 (#7) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez igy megint fals!

Bocsi , de a K3 Note nem WorldWide termek, tehat nem erzem jogosnak a felhaborodasod.

Ami EU-s forgalmazasu kivetel nelkul tudja a 800-at... Tehat olyanert ne reklamalj , ami nem is ide valo :)

Ebben semmi botran, nincs, nem nekunk szanjak a termeket, Kinanak es Indianak, ott pedig TDD-LTE es FDD azon frekvenciai vannak, amiket azok tudnak

Az, hogy Te nem EU-s keszulekez veszel: Vallaltad, tudtal rola, hogy NEM ide keszult.

Sok mindenben egyezik a velemnyunk, de ebben nem.

Fokepp, hogy az NEM eleg, hogy a SoC tudja... Ehhez kell antenna is.. Szoval nem az van, amit Te gondolsz...

Erdekes , amit itthon megkapok Lenovot tudja a 800-at.... Ja hogy itthoni modellek nem olyan olcsok mint a kintiek, ejj, valamit valamiert.

Nem jogos a felhaborodasod

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

A jó terepes ZUK z1 majd felhúzza a lejtőn. :)

(#11) GeryFlash válasza crue (#8) üzenetére


GeryFlash
veterán

Hát erről nekem más a véleményem, olcsó kategóriában egy Acer vagy Asus Toshiba korrektebb iparos munkát végez mint a nagy gyártók, de egy Dell vagy HP se romlik el 1 éven belül. Szervizes ismerősöm mondta, hogy állati sok Lenovonak megy tönkre a szalagkábele, családban baráti körben is akik nem vmi értelmesebb árú Lenovot vettek csak szívnak vele.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#12) janeszgol válasza Dominó85 (#7) üzenetére


janeszgol
félisten

Ha jól tudom csak Magarországon használják a 800 MHz-es sávot LTE-re.

GeryFlash: Én az Asust kihagynám, köszönöm. Dell jó, HP, Acer elmegy. :))

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#13) Graphics válasza janeszgol (#12) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem jol tudod :)

[link]

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#14) daniel909


daniel909
addikt

Van azért egy ket durva notija a cégnek ami tényleg ... Durva...
De telefonok teren Semmilyenek. Talan kissé igenytelennek is mondanam őket telefon teren.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#15) janeszgol válasza Graphics (#13) üzenetére


janeszgol
félisten

Köszi. Bakker, szinte mindegyik ország alkalmazza. :D (G-ig jutottam, aztán csak görgettem.) Hát akkor a Band 20 kihagyása óriási szopatás.

Én meg azt hittem, hogy csak nálunk van. Utána kellett volna már néznem, no mindegy. Köszönöm. :R

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#16) Dominó85 válasza Graphics (#9) üzenetére


Dominó85
veterán

A tény akkor is szánalmas, hogy 2015 végén amikor a SoC már tud szinte minden sávot, még akkor is szoftveresen ki kell baxni a világ másik felén élőkkel. Ez kb olyan mintha vennél egy drónt és amint átlépne egy másik ország légterébe, lezuhanna mert a rotorja csak egyes országokéban műxik... Semmilyen nagyobb megerőltetésbe, legfőképpen nem anyagi vonzatban, nem okozott volna ha tudja a 800-at. Ennyi. Itt megint magasabb érdekekről volt szó. Arról meg ne beszéljünk hogy az EU-ba idehozzák az A7000-et, ami egy butított és drágított K3 Note... Ennyit a Lenovo-ról...

* Péter - 06302461862 *

(#17) lezuvius válasza Dominó85 (#16) üzenetére


lezuvius
őstag

Nem csak szoftveres, hanem hardveres korlátja is van a problèmádnak ès az, hogy egy ázsiai piacra szánt kèszülèk nem teljesen kompatibilis az EU-s dolgokkal az nem a gyártó hibája... Egyszerűen vannak ázsia only kèszülèkek ezt tudomásul kell venni...

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#18) Graphics válasza Dominó85 (#16) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

NEM SZOFTVERES , tessek mar megerteni....

Nem tudom feltunt-e, hogy az EUban nincs olyan olcsosag mint Kinaban. Oda kell akkor koltozni.

Azsiai piacos keszulek nem tudja az EU-savokat, miert kene neki? :U Ne ragodj mar ezen ennyit. Annyira kar ennyi energiat fekteni ilyen baromsagba...

Vegyel olyan telefont amit itthon kapni, de ennek kurvara nincs ertelme, hogy olyanon puffogunk, ami mar a vasarlaskor is tudvalevo volt.... Van ertelme szerinted? Nem ide szantak, de Te itt akarod hasznalni... Ott nem hasznaljak, hardveres oka van, az penzbe kerul...

Majdcsak ertheto...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#19) LurkerSheik válasza crue (#8) üzenetére


LurkerSheik
senior tag

Lenovot en is hanyagolnam noti szinten, ha egyszer elromlik csak szivas van, katasztrofa a szervizuk.

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#20) Dominó85 válasza Graphics (#18) üzenetére


Dominó85
veterán

Nem ide szánták, mégis az EU-ban használt 4 sávból 3-at tud? Mindegy hagyjuk... Biztosan az a 3 sáv használatos Kínában is, ja hogy nem... Amúgy a 800-as sávot ugyanaz a plusz chip vezérli, mint a 2600-ast. Ergo benne van a chip csak mégsem megy a 800mhz... Nekem a 3G ia elég legtöbbször, de ha már van 4G akkor feleslegesek ezek a korlátozások. Lásd korábban a 900mhz-es 3G hiánya, az is véletlen lett volna. Ugyan, ne legyetek már ennyire naívak. Részemről a vitát itt befejeztem. Sör mellett bármikor folytatom. Pá

* Péter - 06302461862 *

(#21) macskea


macskea
őstag

Ajánlom ezt a cikket az összes olyan fórumozó figyelmébe, aki rendszeresen arról papol, hogy a tradicionális gyártók készülékei túlárazottak, bezzeg a kínai brandek tudnak gombokért tökéletes telefont előállítani. Nos... nem. :( A Lenovo ennek a két halmaznak alkotja a körülbelüli metszéspontját, és az első csoportot (kivéve Apple) sújtó visszaesés lassan átgyűrűzik ide is. Szerintem nem kell sokat várni a hasonló hírekhez a Huawei és a hasonló cégek házatájáról sem.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#22) macskea válasza Dominó85 (#20) üzenetére


macskea
őstag

Nem fogod elhinni, de egyes emberek néha napján elhagyják a szülőfalujuk templomtornyának két kilométeres körzetét, és ilyen-olyan okból hosszabb-rövidebb időre külföldre utaznak. :P Régen elmúltak már azok az idők, amikor egy telefon specifikációi között kellett kutakodni, hogy az országhatárt elhagyva vajon lesz-e még térerő, vagy már nem. (emlékszik meg valaki azokra a varázsszavakra, mint például a quadband?! :D ) Egy mindenhol tökéletesen működő 4G nem létkérdés, és bár egyre nagyobb rá az igény, egy valamiféle elfogadható sebességű adatkapcsolattal egy külföldi út alkalmával azért a legtöbben együtt tudnak élni. Talán majd egyszer ez is evidens lesz, de még nem az. Az meg hogy a belpiacos kínai telefonok nem az európai igényekre vannak tervezve, ne legyen már meglepetés. :)

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#23) Graphics válasza Dominó85 (#20) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez nem vita.

Nem ide szánták, ennyi... Én ha rendelek ezt tudom, vagy nem rendelek... És nincs belőle lázongás.

Szét van szelektálva a piaci igények alapján, és ami nbem tudja, azt nem ide akarják eladni. Van lehetőséged megvenni, de ezt te is tudod. :)

Ezt az LTE kérdéskört, és hogy melyik chip tudja majd tjb007 megmondja, ő jobban benne van.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#24) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Azt mondjuk nem lenne rossz tudni, hogy a Motorola felvásárlásból mennyit számoltak el ebben a negyedévben. Ázsiai piacon biztos nem kellemes a helyzet nekik sem, a Meizu - Xiaomi párossal nehéz lépést tartani, a többi feltörekvő márkáról nem is beszélve.

[ Szerkesztve ]

Laci

(#25) Wesder válasza Gusztáv (#24) üzenetére


Wesder
félisten

Pl Snoopdoogee? ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#26) Püpi válasza macskea (#21) üzenetére


Püpi
tag

Nocsak. A sok agyhalott műmájer között csak akad egy értelmes ember is. Maximális Tisztelet.

(#27) Graphics válasza macskea (#21) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A visszaesés kb a piac telitodese miatt lesz. Ahogy a pc piac is elkezdett visszaesni, pont amiatt mert mar 3 gennel ezelott is piszok eros voltak.

@Püpi:majdcsak meg tudod valogatni a mondanivalod...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#28) gghrtz


gghrtz
őstag

Szerintem jó telefonokat gyárt a Lenovo. A tabletjeiben is látok fantáziát. Volt Vibe Z (K910) és marhára bejött. 5,5, Snapi 800, Dual Active SIM, gyönyörű színű FHD kijelző. Tavaly ősszel kemény 68k-ért vettem újan. 3000-es akksija volt, de 147 grammot nyomott a telefon. Kamera is pöpec volt.

A Vibe Shot és a Vibe Z2 Pro is tetszik, de most egy Xiaomi mellett tettem le a voksom. :)

(Nem mellesleg nekem a telefonjaik Desingja is tetszik. Nem egy iPhone, meg egy Samsung ami minden egyes tetves modelljét ugyanolyanra gyárt le)

(#29) TTTotya


TTTotya
senior tag

Az összes erről szóló cikkben az van, hogy olyan változtatásokat/átszervezéseket eszközöltek amelyek idén veszteséget okoztak, de jövőre és hosszútávon pozitív eredményeket fognak hozni.

(#30) kengyel


kengyel
nagyúr

Majd felhúzza magát, egész jó telefonokat gyárt.

kengyel

(#31) csongi válasza crue (#8) üzenetére


csongi
veterán

Nekem 3eves lenovom, van. A mai szeriekat nem ismerem.
De ez darabokra hullik, torik mint a ropi. A pant statikai resze alultervezett, a pant minosege pedig nem minoseg. Szar alapanyag hasznalat. A mostaniak hamarosan bizonyithatnak.

Telefon ugyben elfogadhato, es bealltak a sorba. Sajnos sokat masolnak, olyan szeriaszamok kaphatoak, amiket hivatalosan ki sem adtak. Erre kicsit figyelhetnenek. Vagy a listajukat tehetnek napra keszebbre. Nem mentem jobban utanna, de jopar tipus nincs az oldalukon, megis kaphato.

[ Szerkesztve ]

(#32) Graphics válasza csongi (#31) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Azert mert a kinai piacos termekeket nem teszik fel.

Regionalisan elter a forgalmazott keszulekek osszeallitasa :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#33) csongi válasza Graphics (#32) üzenetére


csongi
veterán

Értem :), vagy is nem, hogy miért nem teszi fel, . Nah mindegy, legutóbb ezzel kínlódtam, találtam gyári romot, de a készüléklistájukban nem is szerepelt olyan telefon :)
Szóval diszkriminálnak ? :D

(#34) viano


viano
aktív tag

Azért érdekelt volna, hogy ebből az "eredményből" mennyi köszönhető a Motorolának . . .
Furcsa, hogy hasonló kérdések fel sem merülnek itt.

Egy másik érdekes momentum az ASUS offenzíva, akik éppen ebben a szegmensben támadnak, nem is akármilyen készülékekkel, a belépők is 2GB RAM-mal, cserélhető akku az új szériák szinte mindegyikénél.
Jó választékkal és nagyon jók az árak a márkás készülékekhez viszonyítva, ezért szinte mindenhol el is kapkodják őket.
Egy példa: (Ezt is éppen elkapkodták, persze ilyen áron . . .

[ Szerkesztve ]

(#35) Graphics válasza viano (#34) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:) Nem igazan mervado ezt igy kiemelni... Meg az se biztos hogy ez ennyi volt...

Az , hogy az Asus nyomul egy dolog.

Mar mas cikkben is le volt irva, hogy az atszervezesek koltsege miatt / ertsd Motorola/volt ekkora veszteseg.

En is tudok mondani 2GB memorias belepo Lenovot itthon 59990-ert... Na bumm..

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#36) Graphics válasza viano (#34) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Plusz:

A Zenfone 2 Lasernek nem is ez a specifikacioja, ez meg neked tunhetett volna fel. Elobb tisztazni mit vesz az ember... Nehogy meglepi legyen..

Csak mert tobb alatt is van Zenfone 2 Laser. De a 2GB-os az Snap410.. Stbstb

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.