Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) rainmen


rainmen
aktív tag

Jó ez a telefon parasztvakításra. A forma nekem bejön, jöhetne a piacra valami normálisabb gyártótól egy hagyományos kinézetű készülék.

(#52) blueMerle válasza Rusi (#41) üzenetére


blueMerle
veterán

Na egy minőségi dual simes androidos telefon az most nagyon jól jönne, mondjuk egy Blade szintű belsővel :U

(#53) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Azt hiszem mifelénk az ilyet EPIC FAIL-nak hívják:)Komolyan iszoyat jók ezek a kínai csodák.Mindig jókat nevetek rajtuk: :DD Csak az a gond az ilyenekkel h egy kevésbé figyelmes vásárló alanyt könnyen megtéveszti.

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#54) sharam00


sharam00
csendes tag

hát ez kemény volt, márcsak a fehér cérnakesztyű hiányzik a tesztelő kezéről! :DD

(#55) hoffman_ válasza ak76 (#50) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Pont ez az :) Egyrészt, sajna van olyan, aki szerint 335$ egy Rolex. Bár ha belegondolsz, 70.000huf így is. Másrészt ezt nem marhák veszik, ehhez már igen bennfentes szem kell, hogy észrevedd a turpisságot :) Nem úgy, mint a "Vertunál"... :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#56) plus44


plus44
veterán

Durván lemásolták. :Y

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#57) kaller1 válasza blueMerle (#52) üzenetére


kaller1
veterán

mondjuk egy Blade szintű belsővel

Látatlanban megmondom, hogy MTK chipset figyel abban is. :D

.::> <::.

(#58) whitezo88


whitezo88
nagyúr

aki ilyet vesz, az magát akarja becsapni, vagy mást?
persze ugyanez a kérdés az iPhone másolatok esetén is.
lesz tesztelve olyan is? vagy már volt? :)

amúgy

meg hogy Made in U.K. És persze a fém széles éles, úgyhogy csak óvatosan.

[ Szerkesztve ]

(#59) Rusi


Rusi
senior tag

Na, az alábbi videót már csak erős idegzetűek nézzék meg, ez még a teszteltnél is jóval gusztustalanabb Vertu kópia:

Vertu Signature Snake

Ja, a kínai cucc közben megjött és igen, MTK chipset, dual SIM, ellenben a dobozon feltüntetett 2.1 helyett 2.2.1-es Android, rezisztív kijelző, a többi majd a cikkben.

[ Szerkesztve ]

Mobilaréna (2010-2017)

(#60) Mtbsrác


Mtbsrác
senior tag

Csak nekem szúrt szemet hogy full magyar menüs a rencer?
Csak poénból tettek rá magyar menüt? Ezekszerint sztem mégiscsak hozzálehet jutni jóhungáriában is csak az ár képlékeny mert azt nemtudjuk de jólenne tudni.

(#61) Kanczy


Kanczy
veterán

"ötféle kínai nyelven" ;]

Csak én nem érzem, hogy a tesztnek van létjogosultsága? A telefonnak egyértelműen nincs, de az más tészta. Miért akarna bárki is egy másolatot tesztelni? :F

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#62) zord01


zord01
senior tag

Tényleg le a kalappal, hogy ilyesmit is teszteltek. Az utolsó mondat pedig nagyon odab*sz.
:):)
Amúgy formára, stb nekem tetszik, az se baj, hogy nem tud semmit. Az igazit elfogadnám.
A replikát meg leginkább egy úthenger alatt látnám szívesen.
Vivá los MTK.

***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

(#63) johny dragon válasza Rusi (#59) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Market van? Ha nem, akkor WiFi vagy 3G?

Xperia mini pro 4.0.4

(#64) hoffman_ válasza whitezo88 (#58) üzenetére


hoffman_
nagyúr

A családban van egy, idegesítően használhatatlan.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#65) kaller1 válasza johny dragon (#63) üzenetére


kaller1
veterán

Market van, wifi van, 3G nincs. Hihi. :)

.::> <::.

(#66) johny dragon válasza kaller1 (#65) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Azt meg hogy?

Xperia mini pro 4.0.4

(#67) zord01 válasza ak76 (#31) üzenetére


zord01
senior tag

Hali!

Nos nekem igazán tetszik a dizájn, egy eredetit elfogadnék. És egyet értek a ak76-tal, hogy a nagy gyártók manapság átmentek a hardver fejlesztés felé (már aki), a dizájn meg az anyaghasználat felejtős. Jójaz műanyag izé... monyaddmá izébűl na...
Hát sajna ennyi.
Egy 6700Classic utódért én is oda adnám a havi fizumat rekord sebesen.
Jómagam nem szeressem a tapimobilt, így egy ilyen Vertut is elfogadnék.

***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

(#68) vans?


vans?
őstag

hatalmasjo. :D

hábm bábm

(#69) johny dragon válasza zord01 (#67) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Annyit mondok, vagy vásárold tele magad hagyományos mobilokkal, vagy szokj hozzá a tapizáshoz, mert rendes kialakítású mobilok pár év múlva csak a BB vonalon ( bároda is beférkőzik a tapi) és a lowend/nagyimobil vonalon lesznek.

Xperia mini pro 4.0.4

(#70) zord01


zord01
senior tag

Amúgy egy vicces story. Minap felszállok a buszra, leül mellém egy kiscsaj. Semmi extra, convers cipő, gagyi farmer, noname pulcs, kopott táska (bár a csaj ari volt).
A szakadt tatyóbol előkap egy "vertut". Nem látszott rajta, hogy koppincs, ennyire profi nem vagyok, de a csajszin látszott, hogy nem veti fel a della.
Jót mosolyogtam.

Egy éve angliában metróztam. Egy pali leül velem szemben egy 3000 dolláros öltönyben, egy Breitlinggel a kezén. Jobb kezében egy Ipad a balban egy Vertu. Valahogy jobban el tudtam hinni, hogy az egy igazi Vertu.
Kint kőgazdag emberek is felszállnak a tömegközlekedésre.
Itthon akinek vertuja van inkább rohad 2 órát a dugóban a Porsche-jában.
Bár amilyen amilyen állapotban a BKV ma van, talán nem csoda.

Ez a sztory elég beszédes sztem.

***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

(#71) johny dragon válasza zord01 (#70) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Biztos igazi Converse volt az? ;] Amúgy egyet kell értsek, hasonlítsuk össze pl. a bécsi és a budapest közlekedési kultúrát. Ég és föld.

[ Szerkesztve ]

Xperia mini pro 4.0.4

(#72) zord01 válasza hoffman_ (#48) üzenetére


zord01
senior tag

Én meg itt súgom meg, hogy tökéletes másolat nincs, és nem is lesz soha. Ez BULLSHIT
Eltérések mindíg lesznek, állítom hogy direkt. Egy karakter nem úgy fog kinézni, más lesz a színe, egy vonal lemarad, vagy mittom én. Az ázsiai VALJOUX 7750-ről meg ne is beszéljünk annyira sz*r. A stopper órán a perc mutató kb 55-56 mp nél fog ugrani, nem az utolsó másodpercben, ahogy az igazi svájci órákon. Plusz ezeken a "komly" relplikákon is pocsék az anyagmegmunkálás. Nem ott, ahol látod, hanem ahol nem, ergó a hátlapon, vagy a csatt eldugottabb részein.
Az órákhoz kvára értek, és a nagyesküt leteszem hogy soha nem volt, és nem is lesz 100%-os replika.
Az tudod mi, amit az eredeti gyár gyárt a prototípusról. Na az a 100%-os replika barátom.
A replika órák is mehetnek az úthenger alá.

***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

(#73) k. válasza zord01 (#70) üzenetére


k.
őstag

A nagyon kemény a louis vuitton táskák "elterjedése" kishazánkban azokon az embereken akikről virágzik, hogy a kínai gagyira futtja éppekhogy. Persze villognak vele a kezükön, no nem mintha nem szúrná ki rögtön az ember hogy kamu. Multkor egy idősebb-kb 50es- hölgy ült le elém, szintúgy kamu louis vuitton táskával, aminek megfigyeltem, hogy még a varrása is egyenletlen volt... ;]

(#74) zord01 válasza johny dragon (#69) üzenetére


zord01
senior tag

já-já-já, bakker én is ettől félek. Egyébiránt, már ma sincs normális gombos teló.
A nagy gyártók kapják be, amiért a felső kategóriában csak és kizáróla tapi, meg qwerty (esetleg mindkettő) mobil van.
Sztem nekem 6700C lesz.
De nem akarom már szidni a gyártókat, mert ez totál offtopik és megint rám lesz szólva.

De hogy a cikkhez is legyen köze na, legalább annyiból jó ez a vertu gagyi, hogy nem tapis.

***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

(#75) k. válasza zord01 (#74) üzenetére


k.
őstag

Én nagyon szeretem az érintős telókat, de bevallom, egy ilyen -csak eredetiben- egyáltalán nem lenne jó tapisnak. Valahogy egy komoly felsővezetőnél szívesebben nézek egy vertut, mint egy akármilyen táccsos telefont.

(#76) johny dragon válasza zord01 (#74) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Én egyébként javaslom neked a Touch&Type sorozatot, mert ott nem kell szakítanod a megszokott szövegbevitellel, viszont szokod a tapit.

Xperia mini pro 4.0.4

(#77) zord01 válasza johny dragon (#76) üzenetére


zord01
senior tag

Köszi a tippet de a TT széria teljesen ki van lőve, mivel voltak olyan köcs*gök, és rezisztív panelt tettek bele, amit nem lehet zsebben hordani, mert a folyamatos nyomás tönkreteszi a képernyőt. Régen kb 3 telóm volt emiatt szervízbe, és mindig tizensok ezerért cserélték az érintő képernyőt. (részben ezért is utálom őket, meg azért is mert nagyok az ujjaim mindig félre nyomok, és nincs visszajelzés, hogy most akkor mit is nyomtam meg, már ha érzékelte egyáltalán, hogy megnyomtam valami)
A kapacitív jobb egy fokkal de az is bullshit.
Nálam a zsebben hordás alap dolog, és előbb hullik manna az égből, mint hogy én tokot vegyek.

***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

(#78) kaller1 válasza johny dragon (#66) üzenetére


kaller1
veterán

Úgy, hogy magukra nézve nem tartják kötelező érvényűnek az előírásokat. :)

.::> <::.

(#79) johny dragon válasza zord01 (#77) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Kapacitívnak nem lesz baja a zsebben hordástól, mert az érintést érzékelő réteget védi a plexi. A rezisztív panelek sem olyan rosszak ma már. A nagy ujj viszont tényleg probléma lehet.
(#78): Ők maguk nem, de a Google.

Xperia mini pro 4.0.4

(#80) hoffman_ válasza zord01 (#72) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Jó, ne hasogassuk azt a szőrszálat :D Ez jogos persze. Bár én ennek ellenére is állítom, hogy csinálnak olyat, ami 99,9%-ban hajaz az eredetire, és szakértő kell hozzá. Más kérdés, hogy ha az original 3000$, akkor ez meg 1000, tehát beljebb nem vagyunk. Véleményem szerint viszont az a replika, ami nem az eredeti gyártósoron készül :) Amúgy ezen panasz nem lehet a megmunkálásra. Gyönyörű darab. Más kérdés, hogy ha megmutatod, hogy melyik típust koppintotta, akkor vendégem vagy egy (rekesz) sörre :D (hátlap elvileg stimmel, előlap kvázi nem létezik, nem találtam)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#81) zord01 válasza johny dragon (#79) üzenetére


zord01
senior tag

Tudom hogy a kapacitívot lehet zsebben hordani, mivel az ujbegy és egy a kijelző fölött lévő elektron mező kölcsönhatását méri. Tudom. Ezért is írtam, hogy jobb egy fokkal a rezisztívnél.
De a TT szérai rezisztív, ezért írtam hogy kilőve.
És a nagy új tényleg probléma.
Anno 8200-át imádtam. Kicsi volt, mégis tudtam használni mert ÉREZTEM melyik gombot nyomom meg. Oda se kellett néznem. Zsebből tudtam sms-t írni.
Ezt egy érintőképernyő sosem fogja tudni.

***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

(#82) johny dragon válasza zord01 (#81) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Nagy ujj ellen nincs orvosság :DDD

Xperia mini pro 4.0.4

(#83) zord01 válasza hoffman_ (#80) üzenetére


zord01
senior tag

Ez nem szőrszál hasogatás. Én nem vagyok szakértő, de eddig még nem tudtak olyan replikát adni a kezembe, amiről nem mondtam volna meg, hogy az.
Kis millió jel van. Pl az ázsiai 7750-eseken ha nem pont 3 óránál van a dátum, akkor nagyon mélyen fog ülni, míg az eredetin éppen csak a számlap alatt van.
Elvileg az úgy 7753-as kínai csoda orvosolni fogja ezt a sunken wheel date problémát, de én még nem sok ilyen szerkezettel szerelt replikát láttam.
Amúgy az 1000 dolláros replikákat ugyanúgy a 300 dodós tokba szerelik be, csak azért lesz 1000 dollcsi, mert eredeti svájci 7750-est teszenek bele. Egy svájci 7750 5-600 dollár ebayen. Ezt beleteiszik a 300 dodós tokba, és kész az 1000 dolláros replika, amint ugyanúgy meg lehet mondani, hogy koppincs.
Amúgy ezzel a turbillionos breitlingel nem tudok mint kezdeni egy lapát szr az a kép. Alig látszik rajta valami.
Amúgy ha hozol nekem egy olyan Breitling navitimer vagy omega seamaster planet ocean replikát, amiről én nem mondom meg, hogy replika, akkor még meg is veszem. (Pedig rühellem a replikákat).
Én azt mondom a svájci órának nincs párja. Ha csóró vagy vegyél egy 100-200 rugós automata Tissot-t.
Én is azzal kezdtem. Most van egy Hydroconquestem, és most spórolok egy Breitling Aeromarine Superocean Colt Automatic-ra.

[ Szerkesztve ]

***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

(#84) zord01 válasza johny dragon (#82) üzenetére


zord01
senior tag

De van. Gombnak hívják. Csak a mélyen nem tisztelt gyártók elfelejtik.
Amúgy tényleg "hulye kocsogok" mert lehetne annyi eszük hogy 100 ÉK-s mobil mellé kidobnak 1-2 nem ÉK-s csúcs mobilt is.
Fémből meg minden.

***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

(#85) k. válasza zord01 (#84) üzenetére


k.
őstag

Lehet, hogy hülye kérdés lesz, de használt vertu-n még nem gondolkodtál? Végülis mondjuk 4-500k-ból-tudom hogy az is kurvadrága- kapnál egyet, és annál nehéz jobb minőségű nem érintőset venni.

(#86) hoffman_ válasza zord01 (#83) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Korrekt :R

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#87) zgospel


zgospel
őstag

én azért egy különösen ajánlott plecsnit rásütöttem volna :D

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#88) zord01 válasza k. (#85) üzenetére


zord01
senior tag

Nem, nem gondolkoztam, mert egy 6700 gold ugyan olyan jó minőségű, gombos, fém (arany), laposabb, kisebb, és könnyebb, (ergó zseb barátabb) mint egy vertu, és még 5 megapixeles kamerája is van. És vadi újat kapok 90 rugóért, nem egy lepukkantottat fél milláért.

***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

(#89) zord01 válasza zgospel (#87) üzenetére


zord01
senior tag

Igen de olyan plecsni kéne, hogy "Különösen meleg szívvel ajánlott és sok smiley"

***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

(#90) mindthecrap


mindthecrap
aktív tag

számomra is érthetetlen, miért vesz valaki drága replikát. haverom a görög tengerparton 10 euróért vett egy Breittling replikát ami kb 20 gramm és egy 10 centes quartz szerkezet volt benne, annyiért még poén... na de 80-100.000 forintért megvenni a Rolex replikát meg 9000ért a kamu lacoste póló, stb...

olyan cérna vagyok, akit anyám százszor tűvé tett

(#91) k. válasza mindthecrap (#90) üzenetére


k.
őstag

Azért, hogy többnek mutatkozzon. Szóval mondjuk keres 300k-t havonta, de a haverjai keresnek mondjuk 1 millát(vagy szimplán csak azt akarja hogy az látszódjon), és ezért fogja magát és ilyeneket vesz.

(#92) zord01 válasza k. (#85) üzenetére


zord01
senior tag

Még valami szól a használt vertu ellen. Én is sokat BKV-zom, és szabad időmben elég sportosan öltözöm. (Mondjuk márkás cuccokban). Még a végén azt hinnék replika.
Bár talán még ez a jobbik eset, és nem csapnak le érte.
:)

***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

(#93) k. válasza zord01 (#92) üzenetére


k.
őstag

Én egyre többször elmélkedem azon, hogyha a fősuli mellett lesz melóm, egy aura szerű "luxus" telót veszek 2. telónak. Használtan természetesen. Egyszerűen azért, mert imádom az ilyen színtiszta minőséget, ugyanakkor a technikát is, de mivel egyben ezt megkapni eléggé nehéz, ezért szerintem az lesz, itthon pihen az aura és ha olyan van, akkor elviszem magammal. BKV-re fel nem szállnék vele:D

(#94) johny dragon válasza zord01 (#84) üzenetére


johny dragon
aktív tag

A gomb az tüneti kezelés. Attól, hogy tudod kezelni, még nem lesz kisebb az ujjad.

Xperia mini pro 4.0.4

(#95) zord01 válasza johny dragon (#94) üzenetére


zord01
senior tag

Ezt a kijelentést gondold át. Az hogy van agyad még nem jelenti azt, hogy használni is tudod.
Talán fel se fogtad, milyen sértő, amit mondtál.
Nem mellesleg eszerint tüneti kezelés egy klaviatúra vagy egy egér is, ugye? Mert már van ÉK-s monitor is. Cseréld le a tiedet arra, és lássuk hogy megy rajta a kedvenc játékod.
Nem mellesleg írjál már sms-t a zsebedben lévő ÉK-s telóval.

***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

(#96) whitezo88 válasza zord01 (#92) üzenetére


whitezo88
nagyúr

1: az átlag bkvs nem tudja mi az a vertu
2: az átlag bkvs nem tudja hogy az 2-3 millió ft
3: az átlag bkvs nem tudja hogy milyen ékszerek vannak rajta

már egy RIM BlackBerry is sokaknak új, nem hogy ez. amúgy talán épp ezért nem kell félni h leütnek (inkább vennék elő egy Vertut mint pl egy iPhone 4-et a 14es villamoson, mert előbbi távolabbról egy sokéves telóra hasonlít ami csillog is kicsit)

(#97) johny dragon válasza zord01 (#95) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Gombos telefonnal sem tudok smst írni zsebben, egyébként megszokás kérdése az egész ;) Ha meg megbántottalak, akkor bocsánat.

Xperia mini pro 4.0.4

(#98) zord01 válasza whitezo88 (#96) üzenetére


zord01
senior tag

Ahhoz hogy rossz napom legyen a vertuval, elég, ha egy rossz arcú kolléga felismeri...
:):):):)

***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

(#99) Xaels válasza whitezo88 (#96) üzenetére


Xaels
félisten

Bizonyos népcsoportoknál bőven elég ha erősen csillog és abban szinte verhetetlenek ezek a luxusmobilok. Lehet, hogy nem tudják mi az és mennyibe kerül, de a szarka sem tudja amikor lenyúlja az ékszereket, hogy az értékes. Neki csak a csillogás miatt kell.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#100) zord01 válasza Xaels (#99) üzenetére


zord01
senior tag

Hát ja...

***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

(#101) klambi


klambi
addikt

ez a vertu csak buziknak tud telefont csinálni 1 kiló árányé, 0 tudással?

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#102) rainmen válasza klambi (#101) üzenetére


rainmen
aktív tag

Nem. Egyszerűen csak telefont csinál olyanoknak, akik minőségre vágynak, feltűnősködés nélkül. Pl. egy Ferrari F360-nal feltűnő vagy, egy közel azonos tudású, technikájú és árú Maserati Quattroporte pedig az úriember autója, aki a kényelmet helyezi előtérbe.

(#103) petymeg


petymeg
addikt

(a füles) "hangzásra egész különleges, mivel mind a mély, mind a magas hangok hiányoznak"

ezen jót derültem. olyan, mint mikor a csúnya emberre azt mondják, h érdekes arcú

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#104) daninet válasza zord01 (#100) üzenetére


daninet
veterán

És mi a helyzet az eredeti másolatokkal? Megveszik az alkatrészeket, összerakják máshol. Minden eredeti, minden ugyanúgy néz ki, csak épp olcsóbb. Vettem egy MX600-as logitech egeret ebay-ről, kb fele árban volt egy MX600-hoz képest, csak épp doboza nem volt meg a papírok hozzá. Ugyanaz a minőség, a sorszám ki lett kaparva.. :K

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#105) Phami


Phami
tag

Ha annyit írok erre, hogy hehehehehehe azt hiszem akkor tökéletesen kifejezem mit érzek a teló iránt:D Beteg nagyon:D:D:D:D

Cheap Rap Beats, Buy Beats Online - www.ThisIsPhami.com /Trium Mars - Alcatel OT 557 - Sagem My 411V - Samsung L700 - Motorola Milestone - Samsung Galaxy Note 2/

(#106) rainmen válasza daninet (#104) üzenetére


rainmen
aktív tag

Biztos valami kamionról elhullott példány lehetett... :D

(#107) daninet válasza rainmen (#106) üzenetére


daninet
veterán

műszak után gyártják ezeket kishibás alkatrészekből :K

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#108) rainmen válasza daninet (#107) üzenetére


rainmen
aktív tag

Úgy is jó, csak működjön megbízhatóan. :))

(#109) attilav2 válasza Rusi (#41) üzenetére


attilav2
őstag

[..]ismét egy kínai eszköz teszi tiszteletét nálam[..]androidos és dual SIM-es

Ez az ? [link]
Androidos dualsimes, már froyo van rajta, és MTK chipsetes.

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#110) Rusi válasza attilav2 (#109) üzenetére


Rusi
senior tag

Nem, ez nem HTC "copy" cucc (a külseje ezzel együtt ennek is "távoli másolat" egy jól ismert készülékről), ellenben meglepetésre nem a dobozon írt 2.1, hanem 2.2.1 van már rajta.

Mobilaréna (2010-2017)

(#111) zord01 válasza daninet (#104) üzenetére


zord01
senior tag

Nehezen tudom elképzelni, hogy svájci órából létezhet ilyen, mivel alkatrészenként megvéve egy óra 2-3 szor annyiba kerül, mint egyben megvéve. Egy példa. A Tissot órám 100 rugó volt, de egy rühes lönetta hozzá 50 pénz. Az óra fele. és akkor még nincs tok, szerkezet, számlap, mutató, szíj, stb...
De ha lenne ilyen vekker vevő lennék rá, ha a minősége tényleg ugyan olyan mint az eredetinek.

[ Szerkesztve ]

***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

(#112) attilav2 válasza Rusi (#110) üzenetére


attilav2
őstag

Rákerestem a mobino1 androidos dualsimes kínálatára [link]
Ezek közül melyik ?

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#113) Rusi


Rusi
senior tag

Egyik sem, pedig ahogy kicsit körbenéztem a honlapon, vannak ám jó kis "csemegék", pl. X10i másolat QWERTY-vel, meg BlackBerry másolat elforgatható alsó résszel. Nem mondom, a kínaiak komolyan kombinálnak ám. :D

Mobilaréna (2010-2017)

(#114) bepe79 válasza zord01 (#98) üzenetére


bepe79
addikt

Apropó, ha már drága vs. bóvli, touch vs. gomb, akkor hozzátenném, hogy amíg szifon3g-m volt, addig közben beszereztem egy Samsung B2700 gombos strapatelót, és úgy a szívemhez nőtt, hogy a B2700 lett a primary teló, és a szifon ült nálam a polcon. Most párhuzamosan van egy vadiúj, eredeti Android-os Motorola Defy-om, és mellette egy Sonim XP1-em (szintén eredeti és nemrég vásárolt, csak hangminőség-gondok miatt egy darabig szervízben volt; lásd topikja), és mióta a Sonim XP1 strapa-telóm visszatért a szervízből, ezt használom (kőbuta, de nem féltős, és nem kell úgy bánni vele, mint a hímestojással), és a Defy a másodlagos teló, és tegnap óta az ül a polcon otthon. ;) Tudom-tudom, elviekben a Defy is strapa-teló, de a stress-test videóit megnézve nekem nem ez jött le, az origi Sonim-ommal azért közel sem veszi fel a versenyt. Egyébként ahhoz képest, hogy mennyire low-end-re tervezték a Sonim-ot, nem is olyan buta, mert van hívás-szűrés, lehet MP3-at csengőhangnak, SMS hangnak, ébresztésnek beállítani, tud együtt és külön-külön csengeni és rezegni is, mini-USB van rajta, és USB-n lehet tölteni is, ütésálló- és karcálló kijelző, van benne BT, egy piszokgyors (legalábbis ehhez a szoftverhez) ARM9-es proci, stb. Úgyhogy nálam picit fordítottan működnek sokszor a dolgok. :K

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#115) bepe79 válasza whitezo88 (#96) üzenetére


bepe79
addikt

Én egyszer éreztem, hogy rezeg a léc, amikor leszálltam az 1-es villamosról az Árpád-híd budai hídfőjénél, a Szentlélek-téri HÉV megállóhoz tartván. Két nagy darab, marcona háromajtós szekrény (kopasz, kigyúrt, ismerjük a képet, előttünk van...) közül az egyik kiszúrta, hogy egy 8800 Arte van a kezemben (azóta már nincs meg, de nem azért, mert ellopták, vagy elvették tőlem), és nagyon durván nézett engem is, meg a telót is a kezemben. :((( :(( Milyen ország az, ahol az ember azért nem vesz meg egy bizonyos márkát / típust telefonból, vagy akármiből is, mert attól fél, hogy a metrón kikapják a kezéből a megállónál és huss, vagy az utcán megverik / megölik érte, és még sorolhatnám... :(

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#116) bepe79


bepe79
addikt

Máris helyesbítenem kell: sajnos a Sonim hangminősége továbbra is sz@r, úgyhogy a Defy-t fogom használni, mert a strapabíróság mellett a hangminőség is fontos lenne. :(

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#117) zord01 válasza bepe79 (#115) üzenetére


zord01
senior tag

Hát ilyen ország sajnos...

***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

(#118) bigrock


bigrock
addikt

..hogy is mondják mostanság divatosan: "várós"...

(#119) credof1


credof1
tag

Tegnap volt egy a kezemben.. kicsit megélesíti az ember a sarkait, tökéletes szúró fegyvert kap.. :DD

Sok a paraszt aki nem válaszol PH-n.. Ugye te nem tartozol közéjük?

(#120) mobilefan


mobilefan
aktív tag

borzalmas :(

-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.