Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) skajwa


skajwa
senior tag

Az a szomorú, hogy az ehhez hasonló replikákat nem egy ember meg is veszi parasztvakítás céljából. Az má lényegtelen, hogy szakadt edzőcipő és kopott melegítő párosul hozzá... :U

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#2) meroly


meroly
veterán

Hát ez haláli jó volt. Főleg a Concierge gombra elinduló zenelejátszó :DD

Egyébként képek alapján nem is olyan vészes és a forma nekem kimondottan tetszik. Manapság az összes telefon a tepsi felé tendál, ez legalább vékony és hosszú mint a 6310i :P

Impossible is nothing

(#3) Rusi válasza meroly (#2) üzenetére


Rusi
senior tag

Nos, ez még a 6310i-nél is keskenyebb, ellenben hosszabb, tehát egy normál candybar telefonhoz képest is igen meghökkentő arányai vannak (3x hosszabb, mint amilyen széles!). A mi régi Sony tévénk távirányítója rendelkezik hasonló felépítéssel, de sértés lenne a Sonynak, ha egy Vertu másolathoz hasonlítanám. :D

Mobilaréna (2010-2017)

(#4) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Felraktam a videót az első oldal végére, enjoy

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#5) Rusi válasza Bog (#4) üzenetére


Rusi
senior tag

Akkor jó, hogy én előtte kemény munkával beszúrtam a cikkbe. :D

Mobilaréna (2010-2017)

(#6) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Nem értem miért maradt el a pontozás:DDD.

Nekem nem lenne türelmem ilyen telefonokat tesztelni, le a kalappal. :R

(#7) TheSaurus62


TheSaurus62
tag

Most Singature vagy Signature? Az előbbinek van egy kis távol-keleties bája. ;)

Bámulatos, hol tart már a tudomány...!

(#8) Zsolto


Zsolto
őstag

Ha nem vennék, nyilván nem is gyártanák. Ahogy apám szokta mondani: amíg lóx@r van, addig veréb is akad.
Erről a telóról pillanatnyilag ennyi jut eszembe :D

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#9) Napfénysüti

Hú ez nagyon kemény volt. Tényleg nem tudom kinek lehet ilyenre igénye. :DDD

Més que un club!

(#10) Rusi


Rusi
senior tag

Javítottam az elírást, mondjuk kicsit vicces, hogy az elírás simán lehetne a kínai másolat része, de nem, itt arra se vették a fáradságot, hogy átnevezzék, ugyanúgy Signature S-nek hívják. Ja, meg a pontozásos táblázat is rendben van már.

Mobilaréna (2010-2017)

(#11) amanoba


amanoba
őstag

azért az irigylésre méltó, hogy bőrt és fémet alkalmaznak, csak kár hogy gyatra a minőség..
az áráról tudni valamit? nem szerepel a cikkben..

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#12) Rusi válasza amanoba (#11) üzenetére


Rusi
senior tag

Direkt nem írtam árat, ugyanis egyrészről a tesztelt példány már használt volt, másrészt meg nagyjából teljesen mindegy, mennyibe kerül (egyébként nem is kérdeztem rá, hogy mennyibe kerül, annyira a hatása alá vont, hogy ez ki is ment a fejemből :DDD ). Az biztos, hogy nem 1,5 millió, mint az eredeti, de biztos nem 5 ezer forint, amit az olvasók jelentős része egyáltalán talán megadna érte. :D

[ Szerkesztve ]

Mobilaréna (2010-2017)

(#13) szőröscica


szőröscica
addikt

Inkább keressen az illető magának egy szép állapotú 8910-es Nokiát, ha luxus készüléket szeretne olcsón. Egyrészt az tényleg minőségi anyagokból van, másrészt a funkcionalitása nem rosszabb, hiszen bluetooth kihangosítást tud, telefonálni lehet vele és sms-t küldeni is. Ja és wap böngészője is van. :DDD És a gyári aksival egy hetet minimum elmegy.

(#14) Youri


Youri
veterán

Az ilyeneket miért engedik be az EU-ba???

RTX ON

(#15) meroly válasza Rusi (#3) üzenetére


meroly
veterán

Szóval akkor túlzás már szerinted, értem én :DDD

Impossible is nothing

(#16) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Elmennek már a p*csába ezzel a sok veszélyes hulladékkal. Nem hiszem el, hogy ilyenre van igény :(((

<< Heimdal >>

(#17) Soni84


Soni84
tag

Jó kis cucc!
Hasonlít az iPhonehoz! :U

(#18) Dr. Romano válasza Youri (#14) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Hogy legyen min röhögni.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#19) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Régen láttam ennyi indulatot és trágárságot egy cikkben. Tagadhatatlanul kiborító tesztpéldány lehetett.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#20) kovacszk válasza Rusi (#12) üzenetére


kovacszk
senior tag

"a tesztelt példány már használt volt" :O :Y :Y
Ezt valaki használta??

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#21) JanFe


JanFe
aktív tag

jol szorakoztam. koszi a tesztet :)

"There is nothing permanent except change"

(#22) Ceree válasza Soni84 (#17) üzenetére


Ceree
senior tag

:DD

A Lamborghini mobil után vártam mi lesz a nagy dobás, de az a teszt jobban bejött. Főleg, a Bugatti logó és a Ferrari háttér miatt, nem beszélve a bekapcsolási animációról. :D

Ehhez a telefonhoz kell fegyvertartási engedély? :))

Másolat_eredetije

(#23) hemaka


hemaka
nagyúr

jóféle... :O

(#24) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Egyebek
Üzemidő 3 pont
Ár/érték aránya 0 pont

usqe ez jó is lenne a cikk végére értékelésnek, mindent elmond :D

dzsunkakoppintás rulez :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#25) Misi1979 válasza kovacszk (#20) üzenetére


Misi1979
őstag

Egyik edzőtermes ismerősöm 300k-ért vett egy vertu ascent replikát.. nem örült, amikor megmondtam neki, hogy nem eredeti:)

A hardveraprón sűrűn lehet látni replikákat, eredetiként kínálva..

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#26) rep3at


rep3at
őstag

Az eredeti sem kéne. Külsőre tetszenek de az igényeimet nem igazán elégítik ki. Ha meg már luxuskategória akkor talán egy Aura..

Forward thinking. كرر

(#27) eeXaa


eeXaa
addikt

...én mindkettőt elfogadnám, használnám...

(#28) Youri válasza Misi1979 (#25) üzenetére


Youri
veterán

:W

RTX ON

(#29) blueMerle


blueMerle
veterán

Az a legnagyobb baj hogy ezt le tudtátok tesztelni, azaz bejutott az EU-ba. Sose fogom megérteni hogyha a BMW megteheti hogy bezúzattat több száz kínai replika autót akkor mindezt a Nokia miért nem??? A valódi érték ha nem is ugyanannyi mint az autóknál, de itt is milliós. Mi persze jót röhögünk azokon akik egy ilyenért kiadnak több százezret, mert ugye hogynemvetteészre csak a kocka néha elfelejti hogy nem mindenki születik usb kimenettel a seggén. Viszont ha a Nokiának ez nem fáj, mert látszólag le sem szarja, akkor nincs baj. Egyéb esetben a birtoklása is bűncselekmény lenne mint Olaszországban a Ferrari replikák... :U Nagyon remélem hogy ennek is eljön az ideje és ilyen szemét be sem kerül az EU területére.

(#30) palesz53


palesz53
senior tag

:DD
semmi plecsni? :DDD ej-ej... :DD

ezek a szutykok tényleg csak arra jók, hogy az ember röhögjön egy jót... bár részben sírni lenne kedvem, hogy ilyesmire pazaroljátok az időtöket :W

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#31) ak76


ak76
senior tag

Nekem tetszik. :D
Tudom hogy kisebbségben maradok,de formára,anyaghasználatra nekem abszolute bejön.
Ez persze szubjektív.
Ami jobban bosszant,inkább az,hogy neves gyártók,pl a Nokia,évek óta képtelenek váltani,képtelenek olyan minőséget produkálni,egy-két tipus kivételvel,ami anyaghasználatban igazából odaverne,mint anno a 8850-8910 idején.
Hol marad a 8-as széria utódja?
Hol van a 6700c utódja?
Hol az innováció a dizájnban?
Egyébként volt a kezemben egy ilyen signature klón,egy hasonló árú márkás telefonhoz képest az anyaghasználata fényévekre van pozitív értelemben,és az összeszerelés minősége sem volt problémásabb mint a neves gyártók cuccainál.
Unikum mivolta pedig megkérdőjelezhetetlen... :D

[ Szerkesztve ]

(#32) Dottore


Dottore
addikt

Ez legalább annyival jobb mint az eredeti (ami simán csak giccses), hogy vicces és persze olcsóbb.

(#33) D1Rect


D1Rect
félisten

Ára?

Az ilyeneket nem tilos forgalmazni? :F

(#34) merkucyo


merkucyo
aktív tag

Valahol ezért már undorító amit ez a kínai régió művel , és most a hamisításra gondolok , lehet hasonló , de az , hogy egy az egyben lekoppintják és becsapásra játszanak az undorító , arról nem is beszélek , hogy ezzel az eredeti gyártónak mekkora károkat okoznak .
A legnagyobb baj , hogy ma már egy halom terméknél mobilokon keresztül , az órákon át az egyszerűbb dolgoktól a luxus cikkekig szinte mindent hamisítanak és internetes rendelésnél külön oda kell figyelni , hogy ne valami mandulaföldi kreálmányt vegyen az ember .

Akik meg az ilyen replikákra játszanak azokat nem tudom hova tenni , de mint tudjuk : Hamis termékek hamis embereknek valók !!!

[ Szerkesztve ]

Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

(#35) kaller1


kaller1
veterán

Jók ezek a kínai telefon tesztek, kár hogy kivétel nélkül csak a hulladék kategória kerül bemutatásra. :)

.::> <::.

(#36) D1Rect válasza kaller1 (#35) üzenetére


D1Rect
félisten

(#37) kaller1 válasza D1Rect (#36) üzenetére


kaller1
veterán

Noname gyártókra gondoltam, nem a ZTE-Huawei-Alcatel-Philips négyesfogatra, de tudod ezt Te is. :)

.::> <::.

(#38) Duree


Duree
veterán

Ha milliárdos lennék se vennék Vertu telefont,mert ronda primitív,keveset tud,amelett rohadt drága.Ez a kínai másolat nem tudom kinek készül,én menekülnék elöle

duree54

(#39) D1Rect válasza kaller1 (#37) üzenetére


D1Rect
félisten

Kínai. =)

De egyébként értettem ;)

(#40) Vtwo


Vtwo
senior tag

Ki a franc vesz ilyet?De most komolyan, :(

(#41) Rusi


Rusi
senior tag

Mindenki megnyugtatására közlöm, hogy ismét egy kínai eszköz teszi tiszteletét nálam, ám ez már valószínűleg több szinttel a Vertu és Lambo telók felett lesz. Elég csak annyi hozzá, hogy androidos és dual SIM-es (jelenleg még én se tudok többet róla, ma kapom meg). És ami még jobb hír, hogy mellette egy nagyon friss és ropogós újdonság is érkezik, szintén Android fronton és állítólag nagyon "játékos" eszköz. ;)

Mobilaréna (2010-2017)

(#42) itsmeyeah


itsmeyeah
tag

Ezt ki veszi meg? :DDD

beats by dr Dre füles kapható nálam

(#43) r4z válasza Rusi (#41) üzenetére


r4z
nagyúr

Xperia Play? Juhéé :D

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#44) ak76 válasza merkucyo (#34) üzenetére


ak76
senior tag

Mekkora károkat okoznak?
Semekkorát.
Egyrészt a potenciális Vertu vásárló szalonból vásárol,nem a buga & tsa gsm bótbol',másrészt az egyik milliós tétel,a másik pár tízezres.
A Vertunak annyi lehet az "anyagiasítható" kára,hogy ezek a bóvlik lejárathatják a márka imidzsét,ami szintén marhaság,tekintve hogy kismillió szemét klónnal van teli a net,mégis ezek a telefonok a "sznobfonok" csúcsa,évek óta.
A becsapásról meg annyit,hogy egyszerűen nem létezhet olyan mazsola,aki benyelné hogy egy szalonban alaphangon másfél millióért kínált Vertu Signature-t megvehet,ráadásul a netről( :D ) potom 270 dollárért.
Aki hisz ebben,az egyszerűen buta.
Ez az egész olyan,mint az a Rolex,amit az aluljáróban akarnak rád sózni,előbb 100 ezerért,majd a végén "csak neked tesvírem" alapon 5 ezerért. :)
Ha beveszed a marketinget: "most nyúltuk a szalonból,még friss,meleg",akkor meg is érdemled. :D

(#45) Probber


Probber
őstag

Ez már igen, igazi kínai vacak. :D

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#46) Xaels


Xaels
félisten

Verjetek meg, de nekem a forma és az anyaghasználat bejön (szigorúan a replika), kár az összeszerelési minőségért és az MTK platformért. Persze az is szégyenletes, hogy ilyen ennyire megtévesztő másolatról beszélünk.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#47) madgie válasza ak76 (#44) üzenetére


madgie
titán

Tudod mennyi ilyen ember van? Nagyon sok...

(#48) hoffman_ válasza Misi1979 (#25) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Azt mondjuk nem tudom hogy. Én véletlenül tettem fel hardverapróra egy (Breitling) replikát, ráadásul a komolyabb fajtából, és egy óra után offolták a hirdetést, mivel ilyet aprón nem szabad, mint kiderült.

alk76:

Megsúgom Neked, hogy ez például már teljesen hű, tökéletes másolata az eredetinek. Természetesen képek alapján :) Egyébiránt egyetértek veled, csak a netes vásárlás kapcsán ugrott be az oldal.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#49) Tristis


Tristis
őstag

A Nokia 3110 classicom bár rég volt, de emberibb cucc :DDD

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#50) ak76 válasza hoffman_ (#48) üzenetére


ak76
senior tag

Na ez az!
335 dolcsi.
Van olyan marha,aki elhiszi hogy megvehet ennyiért egy Rolexet?
Egy jobb Casio áráért? :D :D
Mikor ráadásul oda van írva:"Replica’s of Rolex watches"

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.