Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) E.Kaufmann


E.Kaufmann
addikt

Nem lehetne olyan hibákat is javítani, ami nem csak az aktuális slágerjátékkal való kompatibilitást javítja, hanem olyan hibát is, ami munka és filmnézés során jön elő?
Valamint a HDR kikapcsolása driver frissítés során a Windows vagy a driver bűne? Minden frissítésnél vissza kell kapcsolnom (a TV-n úgy néz ki jól...)

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#2) Abu85 válasza E.Kaufmann (#1) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Jelentsd, ha van ilyen hibád.

Mivel a Windows alapértelmezett módja a HDR off, így a driver frissítése után a Windows HDR off beállítással kezd. Elég bajos lenne, ha HDR on beállítással kezdene alapértelmezetten, közben lehet, hogy HDR kijelzője sincs a felhasználónak. :)

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#3) E.Kaufmann válasza Abu85 (#2) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Reddit tele, valaki csak jelentette, Youtube 4k HDR+HW gyorsítás gondok.
Mondjuk ha nem HDR képes, fel sem ajánlja a Windows a csúszkát/kapcsolót, annyi automatizmust bele lehetne tenni, hogy: if(épp csatlakoztatott kijelző támogatja && be is volt kapcsolva){HDR on;}

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#4) Abu85 válasza E.Kaufmann (#3) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Szerintem nem olvasnak Redditet. Van a driverben erre bejelentő.

Ezt meg kell beszélni a Microsofttal. :)

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#5) E.Kaufmann válasza Abu85 (#4) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Ok, csak ne írd ilyen gúnyosan, mintha valami atomtudomány lenne.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#6) hokuszpk válasza E.Kaufmann (#1) üzenetére


hokuszpk
nagyúr

én szeretném visszakapni a -6% -nal továbbhúzható powerlimit csuszkat :D

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#7) arabus válasza Abu85 (#4) üzenetére


arabus
addikt

Ma beraktam a kártyát win feltett rá drivert,gondoltam frissitem.
De mi az hogy visszalépés?
Most akkor ez egy régi driver?

Xeon Platinum 8468,Ryzen 7500F,Gigabyte B650M K,Xeon Phi,i9 7960X,i9 7920X,Xeon w2135,Gskill royal 4400,Gskill Trident Z,Pico 4,Red Devil 7900XTX,Asrock W790 WS,Fury Pro RDIMM 6000,Z590,Intel Cryo,Intel 11900F,Ryzen 5600,Radeon 7600,Radeon 6800...

(#8) Abu85 válasza arabus (#7) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A Windows Store komponens és az AMD-től letölthető csomag verziószáma különbözik. Ennek az oka, hogy a Windows Store verzió tartalmaz olyan dolgokat, amit az alapcsomag nem, mivel a Microsoft itt megköveteli a DCH-t, míg az AMD a saját driverénél nem kötelez senkire DCH-t. Ilyen szempontból a user választhat, hogy standard vagy DCH csomagot használ. Az AMD-nek mindegy, de a Microsoft feltételeihez igazodniuk kell.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#9) arabus válasza Abu85 (#8) üzenetére


arabus
addikt

Köszönöm.
Tehát akkor kipróbálhatom az AMD-s ujabb. :R

Xeon Platinum 8468,Ryzen 7500F,Gigabyte B650M K,Xeon Phi,i9 7960X,i9 7920X,Xeon w2135,Gskill royal 4400,Gskill Trident Z,Pico 4,Red Devil 7900XTX,Asrock W790 WS,Fury Pro RDIMM 6000,Z590,Intel Cryo,Intel 11900F,Ryzen 5600,Radeon 7600,Radeon 6800...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.